Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

 

Program Powitalny dla nowych firm

English version

Streszczenie regulaminu Programu Powitalnego - dla firm zarejestrowanych między 1 a 31 lipca 2020 roku.

Zanim zrezygnujesz z czytania kolejnego regulaminu, zaznaczymy, że warto to zrobić. Dowiesz się, kiedy/czy możesz przystąpić do Programu Powitalnego, na jakie korzyści możesz liczyć oraz zapoznasz się z niezbędnymi informacjami organizacyjnymi. Krótko o tym, czego dotyczy:

I. W ramach Programu Powitalnego możesz skorzystać nawet przez 4 miesiące z następujących benefitów:

 • 100% zniżki na prowizję od sprzedaży (wyjątki opisane w punkcie 1a)

 • 200 darmowych Wyróżnień (wyjątki opisane w punkcie 1e)

 • 50% zniżki na prowizję od sprzedaży w Ofercie wyróżnionej

 • abonament profesjonalny w cenie 39,80 zł (80% zniżki w stosunku do regularnej ceny - 199 zł)

 • darmowe wystawianie Ofert i Ogłoszeń w kategoriach, w których naliczamy taką opłatą (wyjątki opisane w 10 punkcie)

II. Benefity aktywują się automatycznie i nastąpi to w ciągu dwóch dni roboczych od momentu uzyskania Konta ze statusem Firma. W momencie aktywacji benefitów otrzymasz potwierdzenie w Centrum Zniżek.

III. Pozostałe informacje znajdziesz w pełnej wersji regulaminu. Oczywiście, zalecamy przeczytanie całości.

IV. Aha…, jeszcze jedno - jeśli interesują Cię benefity dla konta firmowego, a jeszcze nie masz takiego, tutaj możesz je zarejestrować.

Regulamin Programu Powitalnego dla firm zarejestrowanych między 1 a 31 lipca 2020 roku.

 1. Zakładamy, że możesz przystąpić do Programu Powitalnego ponieważ jest to Twoje pierwsze konto Firma w Allegro. Dlatego otrzymasz od nas korzystny pakiet zniżek i darmowych wyróżnień:

  a) 100% zniżki na prowizję od sprzedaży. Ten rabat będzie obowiązywał w miesiącu przystąpienia do programu i przez kolejne 3 pełne miesiące kalendarzowe. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.

  Przykładowo: W przypadku dołączenia do programu 15 lipca, pakiet będzie obowiązywał do 31 października. Jeśli w tym czasie sprzedasz przedmiot o wartości 100 zł w kategorii, w której prowizja od sprzedaży wynosi 10%, to z pakietem powitalnym nie poniesiesz tej opłaty.

  b) 50% zniżki na prowizję od Oferty wyróżnionej. Ten rabat będzie obowiązywał w miesiącu przystąpienia do programu i przez kolejne 3 pełne miesiące kalendarzowe. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.

  Przykładowo: W przypadku dołączenia do programu 8 lipca, pakiet będzie obowiązywał do 31 października. Normalnie, dla Ofert z wyróżnieniem, naliczana jest dodatkowa prowizja w wysokości np. 50% prowizji obowiązującej w danej kategorii. Dzięki zniżce, którą otrzymujesz, do 31 października możesz ją obniżyć o połowę. Ostatecznie prowizja może kosztować Cię np. 2,5% zamiast 5%.

  c) darmowe wystawianie Ofert i Ogłoszeń w kategoriach, w których naliczamy taką opłatę (za wyjątkiem kategorii ogłoszeniowej Nieruchomości oraz Leki bez recepty). Ten rabat, podobnie jak wspomniany wyżej, będzie obowiązywał w miesiącu przystąpienia do programu i przez kolejne 3 pełne miesiące kalendarzowe. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.

  Przykładowo: dla Ogłoszenia wystawionego w kategorii Samochody opłata za wystawienie przedmiotu wynosi 20 zł za 10 dni. Dzięki tej zniżce nie poniesiesz żadnych kosztów.

  d) możliwość aktywacji usługi abonamentu profesjonalnego w cenie 39,80 zł zamiast 199 zł. Możesz korzystać z tego maksymalnie do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu, w którym dołączyłeś do programu. Termin ważności zniżki na abonament możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek. Pamiętaj jednak, że po okresie promocyjnym, będziemy pobierać regularną opłatę 199 zł za 30 dni. Dlatego, jeśli nie chcesz tyle płacić, wyłącz to lub przejdź na abonament podstawowy za 39, 00 zł za 30 dni

  Przykładowo: Koszt abonamentu profesjonalnego wynosi 199 zł za 30 dni. Dzięki zniżce możesz zaoszczędzić 477,60 zł w ciągu 90 dni.

  e) 200 bezpłatnych 10-dniowych cykli z możliwością promowania, czyli tzw. „Wyróżnienie” (za wyjątkiem kategorii ogłoszeniowych Nieruchomości, Usługi, Samochody, Motocykle i Quady, Maszyny, Przyczepy i naczepy, Inne pojazdy i łodzie, Żywe zwierzęta oraz kategorii Leki bez recepty). Możesz je wykorzystać maksymalnie do końca 3 miesiąca następującego po miesiącu, w którym dołączyłeś do programu. Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek.

  Przykładowo: Koszt jednego wyróżnienia wynosi 19 zł. W ramach powyższego pakietu otrzymujesz aż 200 Wyróżnień za darmo.

 2. Program Powitalny skierowany jest tylko dla nowo zarejestrowanych firm w Allegro. Dlatego, jeśli kiedykolwiek miałeś lub masz już inne konta/firmy, nawet w ramach innej prowadzonej działalności, w tym pełniłeś funkcje w organach tych podmiotów, niestety nie możesz przystąpić do Programu Powitalnego. Promocja tych warunków trwa od dnia 1 lipca do 31 lipca 2020.

 3. W tym miejscu krótka reguła, która musi tutaj się znaleźć:

  Operatorem i organizatorem Programu Powitalnego dla nowych firm jest Allegro.pl sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Grunwaldzkiej 182, 60-166 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 33 016 950 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553 (dalej: „Spółka”).

 4. Czas trwania każdego “Wyróżnienia”, o którym mowa w pkt 1 e), wynosi 10 dni. Jeśli Wyróżnienie Twoje Oferty będzie trwało dłużej niż 10 dni, może to spowodować naliczenie opłat za każdy następny rozpoczęty cykl rozliczeniowy. (jest to zgodne z Załącznikiem 4 do Regulaminu Allegro, Część IV).

  Podobnie będzie w przypadku przekroczenia pakietu 200 darmowych opcji dodatkowych “Wyróżnienie” lub skorzystania z opcji dodatkowej “Wyróżnienie” w ramach Programu Powitalnego. Wówczas możesz spodziewać się naliczenia opłaty za tę usługę (wszystko zgodnie z Załącznikiem 4 do Regulaminu Allegro, Część IV).

  Jak się pewnie domyślasz, musisz liczyć się z tym, że opcja “Wyróżnienie” nie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni. Dlatego, jeśli nie chcesz, żebyśmy pobierali automatycznie opłaty bez zniżki, lepiej wyłącz opcję dodatkowe "Wyróżnienie". Zrobisz to edytując konkretną Ofertę przed rozpoczęciem kolejnego, płatnego cyklu rozliczeniowego.

 1. Zwróć też uwagę na fakt naliczania prowizji od Oferty wyróżnionej. Odbywa się to zgodnie z obowiązującym cennikiem i nie jest ona objęta Programem Powitalnym (patrz: Załączniki 4 do Regulaminu Allegro, Część IV). - z zastrzeżeniem treści art. 1. ppkt. b. Oczywiście naliczanie prowizji za sprzedaż nie dotyczy kategorii ogłoszeniowych.
 1. Jeszcze doprecyzowanie - darmowe wystawienie opisane w pkt 1c) dotyczy takich kategorii jak: kategorie ogłoszeniowe “Ogłoszenia”: Samochody, Motocykle i quady, Maszyny, Przyczepy i naczepy, Inne pojazdy i łodzie oraz Usługi. "Kolekcje", "Antyki i sztuka", "Opony i felgi", "Części samochodowe", "Części do maszyn", "Części do innych pojazdów", "Części i akcesoria motocyklowe", "Akcesoria samochodowe” (z wyłączeniem podkategorii "Elektronika samochodowa")
 1. Wszystkie pakiety, które Ci wyżej przedstawiliśmy (w pkt 1) uaktywnią się, czyli zaczną działać, w momencie, kiedy zalogujesz się na swoim koncie w Allegro. No i oczywiście, gdy zobaczysz informacje o pakiecie w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek (http://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php).

Pakiety, które znajdziesz w Centrum Zniżek będą miały następujące nazwy: Pakiet powitalny dla nowych firm jest już aktywny! (1/2) oraz Pakiet powitalny dla nowych firm jest już aktywny! (2/2).

Pakiet, zniżki oraz usługa abonamentu sklepowego będą dla Ciebie widoczne w Centrum Zniżek najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych od chwili aktywacji Konta Firma.

 1. Musisz pamiętać, że Program Powitalny jest przypisany tylko i wyłącznie do jednego Twojego Konta (oczywiście, jeśli spełniasz warunki, o których mowa w pkt 2 – tam, gdzie piszemy o ilości kont założonych na Twoje dane).
 1. Teraz uważaj – to ważne: jeśli spełniasz warunki Programu Powitalnego opisane w pkt 2 (mówimy tam o Twoich danych), przysługuje Ci tylko raz pakiet startowy, o którym mówimy w pkt 1. (o zniżkach, „Wyróżnieniach” i ograniczeniach czasowych - Termin ważności pakietu możesz sprawdzić w zakładce Centrum Zniżek**).
 1. Program Powitalny obowiązuje we wszystkich kategoriach Allegro, za wyjątkiem kategorii ogłoszeniowej Nieruchomości oraz Leki bez recepty.
 1. Może się zdarzyć, że Organizator (czyli Allegro) może wykluczyć Cię z Programu Powitalnego w przypadku zaistnienia kilku niechcianych okoliczności:

  a) jeśli naruszysz postanowienia tego Regulaminu

  b) kiedy w inny sposób naruszysz bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa w związku z Twoim uczestnictwem w Programie Powitalnym

 1. W przypadku, gdy jako uczestnik Programu Powitalnego złożysz oświadczenia niezgodne ze stanem faktycznym bądź podejmiesz jakiekolwiek działania mające na celu ominięcie zabezpieczeń, zapisów tego Regulaminu lub wpływające na fałszowanie danych, Allegro może bez ostrzeżenia usunąć Cię z Programu Powitalnego. A dodatkowo – zawiesić Twoje Konto w Allegro.
 1. Oczywiście może się zdarzyć, że Ty również będziesz mieć ewentualne zastrzeżenia. Wówczas wszelkie reklamacje dotyczące Promocji (czyli Programu Powitalnego) złóż w formie pisemnej, w terminie 14 dni od dnia zaistnienia zdarzenia będącego podstawą reklamacji, przez formularz dostępny tutaj: kontakt
 1. Jako Allegro zastrzegamy sobie prawo dokonania zmian Regulaminu w trakcie trwania Programu Powitalnego lub do jego całkowitego zamknięcia. Informujemy ponadto, że zmiana warunków Regulaminu pozostanie bez wpływu na prawa nabyte przez Ciebie (jako Użytkownika Programu Powitalnego) przed wejściem w życie zmian w Regulaminie.
 1. I jako ostatni punkt formuła, która zawsze znajduje się na końcu każdego regulaminu:

  W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednio postanowienia Regulaminu Allegro.


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro