Zawsze super cena na Allegro

Perfumy damskie

Perfumy damskie

Jesień to nie tylko czas wymiany garderoby. Czas zmienić lekkie i świeże letnie perfumy, na rzecz słodszych i intensywniejszych, które rozgrzewają nie tylko zmysły. Dobór odpowiedniego zapachu to indywidualna sprawa, jednak profesjonalni senselierzy mają receptę na trafny dobór perfum do pory roku i indywidualnych upodobań.

Perfumy damskie

Jesień to nie tylko czas wymiany garderoby. Czas zmienić lekkie i świeże letnie perfumy, na rzecz słodszych i intensywniejszych, które rozgrzewają nie tylko zmysły. 

Perfumy męskie

Perfumy męskie

Perfumy są jednym z najbardziej osobistych kosmetyków, a ich wybór jest zawsze kwestią indywidualną. Profesjonalni senselierzy na cieplejsze okresy w roku polecają zapachy lekkie i orzeźwiające, które wyróżnia nuta cytrusów, mięty czy aromaty wodne. Chłodne temperatury otoczenia zachęcają do sięgania po cięższe perfumy - te o nutach orientalnych, skórzanych. Odpowiedni dobór perfum zależy nie tylko od ich reakcji ze skórą, ale też w dużej mierze od temperatur otoczenia. Jeśli więc jesienią i zimą poszukujesz ciepła, sięgaj po perfumy o intensywnych aromatach, słodkich i korzennych nutach.

Perfumy męskie

Perfumy są jednym z najbardziej osobistych kosmetyków, a ich wybór jest zawsze kwestią indywidualną. Chłodne temperatury otoczenia zachęcają do sięgania po cięższe perfumy - te o nutach orientalnych, skórzanych. 

 

Pomysły na prezent dla niej

Pomysły na prezent dla niego

Superoferty