1. Samsung
 1. Samsung TV

Przykład reprezentatywny dla Rat ZERO w ramach Transakcji Raty Od.nowa lub Pożyczki Raty PayU: RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, całkowita kwota kredytu: 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Kalkulacja na dzień 1.07.2019 r. dokonana na reprezentatywnym przykładzie (przy założeniu, że dla kredytu odnawialnego cała jego kwota została wykorzystana jednorazowo w ramach Transakcji Raty Od.nowa i nie zaszły okoliczności skutkujące nieprzedłużeniem umowy). Propozycją objęte są wybrane towary na zasadach dostępnych na: allegro.pl/raty/regulamin w okresie 1.07.2019 r. - 31.08.2019 r. 
Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest, po dokonaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, pomiędzy kredytobiorcą a: 1) BNP Paribas Bank Polska S.A., z którym Allegro.pl sp. z o.o. współpracuje i w imieniu którego pośredniczy w czynnościach faktycznych dot. zawierania umowy o kredyt odnawialny albo 2) Alior Bank S.A., mBank S.A., AS INBANK lub Kreditech Polska sp. z o.o., z którymi PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu pozostałych umów. Powyższe ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.


TV Samsung QLED 2019 na raty 20x0%

Akcesoria do telewizorów Samsung QLED 2019

Centrum doskonałej rozrywki

5 innowacyjnych rozwiązań, w tym doskonała inteligencja, wytyczająca standardy jakość obrazu oraz wyjątkowe funkcjonalności sprawiają, że telewizor QLED przełamuje wszystkie konwencje.

Samsung QLED 8K | Podziwiaj każdy szczegół

Moc innowacji 

Procesor Quantum

Sercem telewizora QLED jest niezwykle mocny procesor,
wspierający wyjątkową technologię Samsung.
Inteligentny, uczący się maszynowo procesor optymalizuje jasność
ekranu i kontroluje dźwięk.

Piękny telewizor, nawet kiedy jest wyłączony

Tryb Ambient

Telewizor QLED zmienia Twoją przestrzeń nawet, kiedy go wyłączysz. Wtapia się w tło, tworząc estetyczną dekorację i wyświetla informacje, których potrzebujesz. A kiedy tylko zechcesz, przekształci pusty ekran w stylowy dodatek.

Twój intelignety dom

SmartThings

Nikt nie chce przerywać oglądania ulubionego programu. Dlatego telewizor Samsung QLED pozwala Ci zarządzać wieloma urządzeniami podłączonymi do jednej sieci Wi-Fi z poziomu telewizora, a jednocześnie oglądać ulubione programy. 

* Kompatybilne urządzenia mogą się różnić w zależności od kraju.

Wejdź do środka

Bezpośrednie strefowe podświetlenie

QLED przenosi Cię w głąb każdej sceny, odsłaniając nawet najmniejsze detale, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Doświadczaj ich w jeszcze bardziej wyrazistym kontraście, bardziej nasyconej czerni i jeszcze jaśniejszej bieli.

 

Technologia Quantum HDR

Perfekcyjny obraz z technologią HDR10+

Wieczorny seans, a na ekranie ciemna noc i ubrana na czarno postać skrywająca się w zaułku. Widzisz ją? Z telewizorem Samsung QLED z serii Q60R nie musisz już wytężać wzroku by wyłowić jej zarys z otaczającego mroku. Technologia Quantum HDR oparta na HDR10+ analizuje obraz klatka po klatce i dopasowuje podświetlenie tak, by podkreślić jasność każdej wymagającej tego sceny. W scenach jasny także nie umknie Ci żaden szczegół, nawet mały polarny lisek przyczajony na białym śniegu.


Kliknij i wybierz telewizor dla siebie

Samsung QLED 8K Q950R (2019)

98" 82" 75" 65"

 • Prawdziwa rozdzielczość 8K.
 • Qantum HDR 4000.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Ambient Mode.
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 16x.
 • Ultra szeroki kąt widzenia.
 • Podłączenie jednym prawie niewidocznym przewodem.
 • Uchwyt przylegający.

Oglądaj to, co kochasz, w lepszym wydaniu

Poczuj prawdziwą różnicę i oglądaj wszystko to, co lubisz w jakości bliskiej 8K. QLED używa zaawansowanego uczenia maszynowego, aby zmniejszyć zakłócenia obrazu, a nawet wyostrzyć krawędzie obiektów i tekstu. Inteligentne Skalowanie do 8K sprawi, że Twoje ulubione filmy będą wyglądać jeszcze lepiej*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient lub Trybie Gry.

Wielozadaniowy i potężny procesor

Doświadcz potęgi procesora Quantum 8K, który dzięki unikalnemu algorytmowi zapewnia czystszy obraz oraz dostosowuje jasność ekranu i dźwięku do wyświetlanych materiałów, a także do warunków panujących w Twoim pokoju. Tak ogromna moc obliczeniowa dostarcza nie tylko lepszą rozdzielczość, ale i lepsze wrażenia.


Niewyobrażalny HDR z blaskiem 8K

Zobacz, jak rzeczywistość rozpościera się na Twoim ekranie. Quantum HDR 4000 dynamicznie optymalizuje każdą scenę filmu, aby wyglądał dokładnie tak, jak zakładał to reżyser*.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

Mistrzowska precyzja

Olśniewająca czystość obrazu dzięki mistrzowskiej precyzji. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16X* sprawia, że dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i zanurzysz się w niewyobrażalnej głębi w każdej scenie. Na ten widok oniemiejesz z wrażenia.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu. W modelu 98": Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 28x.

 

Rozdzielczość, która zapiera dech w piersiach

Doświadcz mocy ponad 33 milionów pikseli i zanurz się w obrazie z rozdzielczością czterokrotnie większą niż 4K UHD oraz szesnastokrotnie większą niż FHD. Taka płynność i szczegółowość gwarantuje niespotykane dotąd wrażenia z oglądania. Poznaj prawdziwą rozdzielczość 8K.Obraz piękny pod każdym kątem

Punkt widzenia nie zależy już od punktu siedzenia. Dzięki technologii Ultra Szerokiego Kąta Widzenia ekran jest podświetlony równomiernie a wycieki światła ograniczone do minimum, co zapewnia doskonałą widoczność pod każdym kątem. Teraz każde miejsce, które zajmiesz przed telewizorem, będzie tym najlepszym.Obraz uszyty na miarę

Nieważne kiedy i gdzie oglądasz, zawsze możesz liczyć na doskonałą jakość. Tryb Inteligentny dostosowuje jasność obrazu oraz dźwięk nie tylko do typu wyświetlanego materiału, ale także do warunków otoczenia, w którym znajduje się telewizor. Dzięki niemu nawet w środku nocy poczujesz klimat rajskiej plaży z programów przyrodniczych i dokładnie usłyszysz zarówno strzały, jak i dialogi w filmie akcji.Poczuj głębię obrazu

Poczuj odległość w zupełnie nowy sposób. Dostrzeż nawet najmniejsze szczegóły i ciesz się prawdziwą głębią obrazu. Wysoka rozdzielczość gwarantowana przez Samsung QLED 8K Q900R wciągnie Cię do świata pełnego nowych i lepszych wrażeń.Ciesz się rozszerzoną rzeczywistością

Oczekuj nieoczekiwanego. Samsung QLED 8K Q900R gwarantuje najczystszy obraz także na ekranach o największych przekątnych. Nawet jeśli usiądziesz bardzo blisko, nie będziesz w stanie dostrzec ani jednego zakłócenia.Jedno Niewidoczne Połączenie

Od teraz wszystkie kable, w tym zasilający, możesz zastąpić jednym – niemalże niewidocznym. Koniec z nieestetyczną plątaniną przewodów w okolicach telewizora. Podłącz większość urządzeń do Modułu One Connect i ciesz się swobodą w aranżacji wnętrza Twojego domu.


Pełne skupienie na obrazie

Subtelny design pozwala w pełni skupić się na tym, co najważniejsze – czyli obrazie. Samsung QLED 8K Q950R stanie się eleganckim dopełnieniem wnętrza Twojego domu.

Pusty, czarny ekran to przeszłość

Nawet jeśli QLED jest wyłączony, doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny w Twoim domu. Tryb Ambient* umożliwia wyświetlanie obrazów, które najbardziej harmonijnie dopełnią charakter Twojego wnętrza. Ciesz się większą swobodą w aranżacji i dopasuj telewizor do swojego stylu życia.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.


Dekoracje

Interaktywne tło, które perfekcyjnie uzupełni styl każdego wnętrza.

Informacje

Wyświetl najbardziej przydatne informacje na eleganckim tle.

Mój Album

Pochwal się własnymi zdjęciami i wróć do miłych wspomnień.

Grafiki

Zdjęcia i prace znanych artystów, dla wygody pogrupowane tematycznie.

Zbuduj prawdziwie inteligentny dom

QLED daje Ci możliwość stworzenia inteligentnego domu na miarę Twoich potrzeb. SmartThings połączy wszystkie urządzenia podłączone do sieci w sprawny i intuicyjny system. Bez problemu włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce albo zaprogramujesz automatyczny odkurzacz z poziomu aplikacji*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

Ciesz się prostotą użytkowania

Cały multimedialny świat rozrywki masz w zasięgu ręki. Smart Hub oraz Jeden Pilot umożliwiają łatwy i szybki dostęp do ulubionych aplikacji i konsoli,  a także proste nawigowanie po telewizji*. 

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu. 
*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Samsung QLED 4K Q90R (2019)

82" 75" 65"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Qantum HDR 2000.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Tryb Ambient.
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 16x.
 • Ultra szeroki kąt widzenia.
 • Podłączenie jednym prawie niewidocznym przewodem.
 • Uchwyt przylegający.

Wierność szczegółom

Daj się olśnić powalającej czystości obrazu, którą zapewnia iście mistrzowska precyzja. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16X* sprawia, że dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i zanurzysz się w niewyobrażalnej głębi każdej sceny. Na ten widok oniemiejesz z wrażenia.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu. 

*W modelu 55”: Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 10x.

 

Prawdziwie potężny procesor

Tylko potężny procesor zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Quantum 4K wykorzystuje Inteligentne Skalowanie, które w czasie rzeczywistym poprawia czystość obrazu, a także dostosowuje jasność i dźwięk do rodzaju wyświetlanego materiału oraz warunków otoczenia. Korzystaj z zalet najwyższej rozdzielczości, nieważne co i gdzie oglądasz.


Idealny widok z każdego miejsca

Najlepszy widok niezależnie od miejsca, w którym usiądziesz – tak właśnie działa technologia Ultra Szerokiego Kąta Widzenia. Dzięki niej światło jest rozproszone równomiernie na całej powierzchni ekranu, pozwalając na uzyskanie najwyższej jakości obrazu w każdym jego punkcie. Rozsiądź się wygodnie gdziekolwiek zapragniesz. Nie musisz już martwić się, że cokolwiek przeoczysz.Niesamowity HDR ze wspaniałym QLED

Zwiększony zakres jasności, który zapewnia Quantum HDR 2000*, pozwala na niezwykle realistyczne odwzorowanie każdej sceny. Jeszcze nie miałeś okazji doświadczyć takiej głębi obrazu i tak pełnych życia kolorów.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.


To, co kochasz, w lepszej jakości

Inteligentne skalowanie obrazu robi prawdziwą różnicę. QLED używa niezwykle zaawansowanego uczenia maszynowego oraz Sztucznej Inteligencji, które zmniejszają zakłócenia obrazu, wzbogacają go o detale i wyostrzają krawędzie obiektów i tekstu w czasie rzeczywistym. Możesz oglądać nawet starsze filmy czy programy i jednocześnie cieszyć się jakością bliską 4K*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Telewizor, który współgra z otoczeniem

Kiedy warunki w Twoim pokoju zmieniają się, Samsung QLED potrafi się do nich dostosować. Tryb Inteligentny dopasowuje nie tylko jasność ekranu, ale i głośność. Co więcej, dzięki niemu głos spikera z wiadomości zostanie wyostrzony, a hałas publiczności w trakcie koncertu – wygłuszony.QLED ma początek w rzeczywistości

Kolory tak doskonałe, jak w rzeczywistości. Przekonaj się na własne oczy, jak realistycznie odwzorowane są wszelkie barwy i odcienie w telewizorze QLED. Technologia Quantum Dot zapewnia ich 100% natężenie zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.Większy obraz, lepsze doznania

Jakość obrazu nie musi spadać wraz z rozmiarem telewizora. Samsung QLED oferuje doskonałe wrażenia niezależnie od przekątnej ekranu. Przygotuj się na mocniejsze i większe doznania.Wkrocz do świata gry

Aby pokonać przeciwników, musisz mieć pełną kontrolę. Poznaj technologię Dynamic Black Equalizer, która zapewni Ci najlepszą widoczność nawet w ciemnych scenach. Real Game Enhancer optymalizuje nie tylko jakość obrazu pod daną grę, ale także dźwięk. Teraz z łatwością zyskasz przewagę nad oponentami.Pusty, czarny ekran to przeszłość

 Samsung QLED sprawdzi się nie tylko jako telewizor, ale może być też doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Za sprawą Trybu Ambient* nawet po wyłączeniu ekran może wyświetlać dowolne obrazy, które najlepiej odpowiadają Twojemu nastrojowi, potrzebom lub wystrojowi pokoju.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.


Dekoracje

Ustaw interaktywne tło na ekranie, które idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza Twojego domu.

Informacje

Telewizor może wyświetlać datę i godzinę na estetycznym tle.

Mój Album

Wyświetlaj ulubione zdjęcia ze swojego telefonu. Poczuj się jak na własnej wystawie.

Grafiki

Miłośników sztuki ucieszą piękne zdjęcia i obrazy od znanych artystów, dla ułatwienia pogrupowane tematycznie.

Potęga minimalizmu

Połączenie jednym prawie niewidocznym przewodem to idealne rozwiązanie na bałagan, jaki tworzą splątane kable. Wystarczy tylko jeden przewód, który pełni też funkcję zasilającą, aby podłączyć Twój QLED do różnych urządzeń. Dzięki temu telewizor o wiele mniej zaburza harmonię i aranżację wnętrza Twojego domu. Wykorzystaj w pełni potęgę minimalizmu.Perfekcyjnie dopasowany

Za sprawą uchwytu przylegającego samsung QLED idealnie dopasuje się do ściany. Koniec z marnowaniem przestrzeni. Pozwól, aby Twój telewizor wtopił się w tło*.

*Uchwyt przylegający: odległość pomiędzy tylną obudową telewizora a ścianą może się różnić w zależności od modelu telewizora, ściany i sposobu instalacji. Dostrzeż obraz, nie telewizor

Bezramkowy design pozwala w pełni skupić się na tym, co naprawdę ważne. Telewizor QLED został zaprojektowany z myślą, aby nic nie odciągało Twojej uwagi od obrazu. Minimalistyczne ramki pozwalają, aby to ekran był na pierwszym planie.

Inteligentne zarządzanie domem

 Stwórz prawdziwie inteligentny dom, w którym wszystkie urządzenia są połączone w sieć. Aplikacja SmartThings pomoże Ci sprawdzić na ekranie telewizora, co masz w lodówce czy zdalnie zaprogramować automatyczny odkurzacz. Zarządzanie mieszkaniem jeszcze nigdy nie było takie proste*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu

Ciesz się prostotą użytkowania

Sterowanie systemem multimedialnym podłączonym do Twojego telewizora jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Smart Hub i funkcji jednego pilota wszystko, czego potrzebujesz, masz dosłownie pod ręką.

*Usługi Smart i graficzny interfejs użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Samsung QLED 4K Q85R (2019)

75" 65"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Quantum HDR 1500.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Tryb Ambient
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 8x.
 • Ultra Szeroki Kąt Widzenia
 • Podłączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem
 • Uchwyt Przylegający

Siła precyzji i bogactwo detali

Niesamowicie wyraźne detale gwarantują niespotykaną głębię obrazu. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x wydobędzie każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doświadcz najmocniejszych wrażeń dzięki precyzji najwyższej jakości*.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu.

Prawdziwe centrum dowodzenia

Wysoka rozdzielczość to gwarancja najlepszych wrażeń z oglądania. Procesor Quantum 4K nie tylko zapewnia czystszy obraz, ale także dostosowuje jasność ekranu i dźwięk do warunków panujących w otoczeniu, w którym się znajduje.

 

Perfekcyjna widoczność w każdym miejscu

Doskonała jakość obrazu nie jest już zarezerwowana jedynie dla tych, którzy usiądą dokładnie naprzeciwko ekranu. Równomierne rozproszenie światła i redukcja jego wycieków to zasługa Ultra Szerokiego Kąta Widzenia – od teraz każde miejsce przed telewizorem jest dobre.Stale wysoka rozdzielczość

Uwielbiasz filmy, ale dostępna jakość starszych produkcji nie spełnia Twoich oczekiwań? Inteligentne Skalowanie Obrazu to rozwiązanie tego problemu. Dzięki tej technologii wszystko to, co lubisz, możesz oglądać w jakości bliskiej 4K. Uczenie maszynowe zasilane Sztuczną Inteligencją pozwala redukować zniekształcenia obrazu, zwiększyć jego szczegółowość oraz wyostrzyć krawędzie obiektów i tekstu*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Perfekcyjne dopasowanie

To naturalne, że warunki panujące w Twoim domu ulegają zmianom. Zadaniem Samsung QLED jest odpowiednio się do nich dostosować, aby dostarczyć Ci jak najwyższą jakość obrazu. Za sprawą Trybu Inteligentnego zarówno jasność obrazu, jak i głośność współgrają z otoczeniem oraz typem treści, jaka jest aktualnie wyświetlana. Usłyszysz wyraźnie każdy dialog w filmie oraz szelest liści w programie przyrodniczym.Niespotykany realizm obrazu

Bez trudu dostrzeżesz każdy najdrobniejszy szczegół filmu, dokładnie tak, jak zaplanował to reżyser. Quantum HDR 1500* zapewnia większy zakres jasności, co pozwala na niezwykle realistyczne oddanie każdej sceny. Ciesz się precyzyjnym kontrastem i żywymi kolorami.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

 

Perfekcyjne naśladowanie rzeczywistości

Niespotykany realizm kolorów zapewnia innowacyjna technologia Quantum Dot. Dzięki niej barwy mają 100% natężenie i są doskonale odwzorowane zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.Większy ekran, większa precyzja

Większy ekran daje możliwość lepszego odwzorowania rzeczywistości. Samsung QLED przeniesie Cię wprost na trybuny stadionu albo na scenę, na której koncertuje Twój ulubiony zespół. Daj się porwać niespotykanemu realizmowi obrazu.Zyskaj przewagę w grze

Nie od dziś wiadomo, że pełna kontrola jest niezbędna, aby wyjść zwycięsko ze starcia z przeciwnikami. Właśnie dlatego Real Game Enhancer analizuje każdy detal obrazu i optymalizuje jego jakość, zapewniając lepszą widoczność nawet w ciemnych scenach gry. W dodatku za sprawą wzmocnienia dźwięku usłyszysz każdy krok czy szept i nie dasz się złapać w zasadzkę wroga.Zgrany z otoczeniem

Tryb Ambient* pozwoli Ci na jeszcze większą swobodę w aranżacji wnętrza. Zapomnij o pustym, czarnym ekranie i wykorzystaj swój telewizor jako stylowe dopełnienie wystroju salonu.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany


Dekoracje

Dopasuj telewizor do swojego wnętrza, ustawiając interaktywne tło.

Informacje

Data i godzina na subtelnym tle zamiast czarnego ekranu.

Mój Album

Twoje ulubione zdjęcia z telefonu na dużym ekranie.

Grafiki

Poczuj się jak w galerii sztuki i wyświetlaj najsłynniejsze zdjęcia obrazy znanych artystów.

Mniej znaczy więcej

Koniec z plątaniną kabli. Teraz jeden przewód zastępuje wiele innych, w tym zasilacz do telewizora. Jedno Niewidoczne Połączenie pozwala na swobodę w aranżacji wnętrza i podłączenie wielu urządzeń do telewizora, bez konieczności zawierania trudnego kompromisu między estetyką a funkcjonalnością.Bliżej już się nie da

Uchwyt Przylegający sprawia, że telewizor prezentuje się na ścianie wyjątkowo estetycznie. Nic już nie odciąga uwagi od tego, co dzieje się na ekranie*

*Uchwyt Przylegający: odległość pomiędzy tylną obudową telewizora a ścianą może się różnić w zależności od modelu telewizora, ściany i sposobu instalacji.

*Uchwyt Przylegający jest dopasowany do modeli i sprzedawany osobno

 

 

Ekran na pierwszym planie

Bezramkowy Design gwarantuje, że bez problemu skupisz uwagę jedynie na obrazie. Zdaj się na minimalistyczne i estetyczne wykończenie.

Prostsze zarządzanie inteligentnym domem

Przyszłość jest dziś. Prawdziwie inteligentny dom jest w zasięgu Twojej ręki. Połącz urządzenia elektroniczne w jedną sieć i zarządzaj nimi z poziomu aplikacji SmartThings. Teraz bez problemu sprawdzisz etap prania pralki czy wyświetlisz listę zakupów z lodówki na dużym ekranie telewizora*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

Ciesz się prostotą użytkowania

Nieograniczony dostęp do świata rozrywki jest bliżej, niż myślisz. Smart Hub oraz Jeden Pilot pozwalają na szybkie i proste nawigowanie po multimedialnym oceanie*

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

 

Samsung QLED 4K Q80R (2019)

75" 65" 55"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Qantum HDR 1500.
 • 100% natężenie kolorów
 • Tryb Ambient
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 6x.
 • Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6x

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6x* odkrywa przed Tobą nowy poziom intensywnej czerni i perfekcyjnego kontrastu. Dzięki temu doświadczysz jeszcze głębszych emocji. Sprawdź, jak realistyczny może być obraz.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu.

Procesor Quantum 4K

Optymalizacja w czasie rzeczywistym pozwala Ci dojrzeć jeszcze więcej. Nie musisz już martwić się o niską jakość obrazu. Korzystaj z zalet wysokiej rozdzielczości dzięki Quantum 4K bez względu na to, co i gdzie oglądasz.


Ultra szeroki kąt widzenia

Najlepsze miejsce przed telewizorem, to Twoje miejsce, dzięki Ultra Szerokiemu Kątowi Widzenia. Niezależnie od tego gdzie siedzisz, idealnie dostrzeżesz każdy szczegół dzięki światłu rozproszonemu równomiernie po całej powierzchni ekranu.Quantum HDR 1500

Zobacz każdy detal, tak jak chciał tego reżyser. Quantum HDR 1500* to maksymalny zakres jasności, dzięki któremu każda scena jest odtworzona wyjątkowo realistycznie, z mocnym kontrastem i pięknymi, naturalnymi kolorami.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.