Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

TV Samsung QLED 2019 na raty zero

Akcesoria do telewizorów Samsung QLED 2019

Centrum doskonałej rozrywki

5 innowacyjnych rozwiązań, w tym doskonała inteligencja, wytyczająca standardy jakość obrazu oraz wyjątkowe funkcjonalności sprawiają, że telewizor QLED przełamuje wszystkie konwencje.

Samsung QLED 8K | Podziwiaj każdy szczegół

Moc innowacji 

Procesor Quantum

Sercem telewizora QLED jest niezwykle mocny procesor,
wspierający wyjątkową technologię Samsung.
Inteligentny, uczący się maszynowo procesor optymalizuje jasność
ekranu i kontroluje dźwięk.

Piękny telewizor, nawet kiedy jest wyłączony

Tryb Ambient

Telewizor QLED zmienia Twoją przestrzeń nawet, kiedy go wyłączysz. Wtapia się w tło, tworząc estetyczną dekorację i wyświetla informacje, których potrzebujesz. A kiedy tylko zechcesz, przekształci pusty ekran w stylowy dodatek.

Twój intelignety dom

SmartThings

Nikt nie chce przerywać oglądania ulubionego programu. Dlatego telewizor Samsung QLED pozwala Ci zarządzać wieloma urządzeniami podłączonymi do jednej sieci Wi-Fi z poziomu telewizora, a jednocześnie oglądać ulubione programy. 

* Kompatybilne urządzenia mogą się różnić w zależności od kraju.

Wejdź do środka

Bezpośrednie strefowe podświetlenie

QLED przenosi Cię w głąb każdej sceny, odsłaniając nawet najmniejsze detale, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Doświadczaj ich w jeszcze bardziej wyrazistym kontraście, bardziej nasyconej czerni i jeszcze jaśniejszej bieli.

 

Technologia Quantum HDR

Perfekcyjny obraz z technologią HDR10+

Wieczorny seans, a na ekranie ciemna noc i ubrana na czarno postać skrywająca się w zaułku. Widzisz ją? Z telewizorem Samsung QLED z serii Q60R nie musisz już wytężać wzroku by wyłowić jej zarys z otaczającego mroku. Technologia Quantum HDR oparta na HDR10+ analizuje obraz klatka po klatce i dopasowuje podświetlenie tak, by podkreślić jasność każdej wymagającej tego sceny. W scenach jasny także nie umknie Ci żaden szczegół, nawet mały polarny lisek przyczajony na białym śniegu.


Kliknij i wybierz telewizor dla siebie

Samsung QLED 8K Q950R (2019)

98" 82" 75" 65"

 • Prawdziwa rozdzielczość 8K.
 • Qantum HDR 4000.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Ambient Mode.
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 16x.
 • Ultra szeroki kąt widzenia.
 • Podłączenie jednym prawie niewidocznym przewodem.
 • Uchwyt przylegający.

Oglądaj to, co kochasz, w lepszym wydaniu

Poczuj prawdziwą różnicę i oglądaj wszystko to, co lubisz w jakości bliskiej 8K. QLED używa zaawansowanego uczenia maszynowego, aby zmniejszyć zakłócenia obrazu, a nawet wyostrzyć krawędzie obiektów i tekstu. Inteligentne Skalowanie do 8K sprawi, że Twoje ulubione filmy będą wyglądać jeszcze lepiej*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient lub Trybie Gry.

Wielozadaniowy i potężny procesor

Doświadcz potęgi procesora Quantum 8K, który dzięki unikalnemu algorytmowi zapewnia czystszy obraz oraz dostosowuje jasność ekranu i dźwięku do wyświetlanych materiałów, a także do warunków panujących w Twoim pokoju. Tak ogromna moc obliczeniowa dostarcza nie tylko lepszą rozdzielczość, ale i lepsze wrażenia.


Niewyobrażalny HDR z blaskiem 8K

Zobacz, jak rzeczywistość rozpościera się na Twoim ekranie. Quantum HDR 4000 dynamicznie optymalizuje każdą scenę filmu, aby wyglądał dokładnie tak, jak zakładał to reżyser*.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

Mistrzowska precyzja

Olśniewająca czystość obrazu dzięki mistrzowskiej precyzji. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16X* sprawia, że dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i zanurzysz się w niewyobrażalnej głębi w każdej scenie. Na ten widok oniemiejesz z wrażenia.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu. W modelu 98": Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 28x.

 

Rozdzielczość, która zapiera dech w piersiach

Doświadcz mocy ponad 33 milionów pikseli i zanurz się w obrazie z rozdzielczością czterokrotnie większą niż 4K UHD oraz szesnastokrotnie większą niż FHD. Taka płynność i szczegółowość gwarantuje niespotykane dotąd wrażenia z oglądania. Poznaj prawdziwą rozdzielczość 8K.Obraz piękny pod każdym kątem

Punkt widzenia nie zależy już od punktu siedzenia. Dzięki technologii Ultra Szerokiego Kąta Widzenia ekran jest podświetlony równomiernie a wycieki światła ograniczone do minimum, co zapewnia doskonałą widoczność pod każdym kątem. Teraz każde miejsce, które zajmiesz przed telewizorem, będzie tym najlepszym.Obraz uszyty na miarę

Nieważne kiedy i gdzie oglądasz, zawsze możesz liczyć na doskonałą jakość. Tryb Inteligentny dostosowuje jasność obrazu oraz dźwięk nie tylko do typu wyświetlanego materiału, ale także do warunków otoczenia, w którym znajduje się telewizor. Dzięki niemu nawet w środku nocy poczujesz klimat rajskiej plaży z programów przyrodniczych i dokładnie usłyszysz zarówno strzały, jak i dialogi w filmie akcji.Poczuj głębię obrazu

Poczuj odległość w zupełnie nowy sposób. Dostrzeż nawet najmniejsze szczegóły i ciesz się prawdziwą głębią obrazu. Wysoka rozdzielczość gwarantowana przez Samsung QLED 8K Q900R wciągnie Cię do świata pełnego nowych i lepszych wrażeń.Ciesz się rozszerzoną rzeczywistością

Oczekuj nieoczekiwanego. Samsung QLED 8K Q900R gwarantuje najczystszy obraz także na ekranach o największych przekątnych. Nawet jeśli usiądziesz bardzo blisko, nie będziesz w stanie dostrzec ani jednego zakłócenia.Jedno Niewidoczne Połączenie

Od teraz wszystkie kable, w tym zasilający, możesz zastąpić jednym – niemalże niewidocznym. Koniec z nieestetyczną plątaniną przewodów w okolicach telewizora. Podłącz większość urządzeń do Modułu One Connect i ciesz się swobodą w aranżacji wnętrza Twojego domu.


Pełne skupienie na obrazie

Subtelny design pozwala w pełni skupić się na tym, co najważniejsze – czyli obrazie. Samsung QLED 8K Q950R stanie się eleganckim dopełnieniem wnętrza Twojego domu.

Pusty, czarny ekran to przeszłość

Nawet jeśli QLED jest wyłączony, doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny w Twoim domu. Tryb Ambient* umożliwia wyświetlanie obrazów, które najbardziej harmonijnie dopełnią charakter Twojego wnętrza. Ciesz się większą swobodą w aranżacji i dopasuj telewizor do swojego stylu życia.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.


Dekoracje

Interaktywne tło, które perfekcyjnie uzupełni styl każdego wnętrza.

Informacje

Wyświetl najbardziej przydatne informacje na eleganckim tle.

Mój Album

Pochwal się własnymi zdjęciami i wróć do miłych wspomnień.

Grafiki

Zdjęcia i prace znanych artystów, dla wygody pogrupowane tematycznie.

Zbuduj prawdziwie inteligentny dom

QLED daje Ci możliwość stworzenia inteligentnego domu na miarę Twoich potrzeb. SmartThings połączy wszystkie urządzenia podłączone do sieci w sprawny i intuicyjny system. Bez problemu włączysz światła, sprawdzisz, co masz w lodówce albo zaprogramujesz automatyczny odkurzacz z poziomu aplikacji*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

Ciesz się prostotą użytkowania

Cały multimedialny świat rozrywki masz w zasięgu ręki. Smart Hub oraz Jeden Pilot umożliwiają łatwy i szybki dostęp do ulubionych aplikacji i konsoli,  a także proste nawigowanie po telewizji*. 

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu. 
*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Samsung QLED 4K Q90R (2019)

82" 75" 65"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Qantum HDR 2000.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Tryb Ambient.
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 16x.
 • Ultra szeroki kąt widzenia.
 • Podłączenie jednym prawie niewidocznym przewodem.
 • Uchwyt przylegający.

Wierność szczegółom

Daj się olśnić powalającej czystości obrazu, którą zapewnia iście mistrzowska precyzja. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 16X* sprawia, że dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i zanurzysz się w niewyobrażalnej głębi każdej sceny. Na ten widok oniemiejesz z wrażenia.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu. 

*W modelu 55”: Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 10x.

 

Prawdziwie potężny procesor

Tylko potężny procesor zapewni Ci niezapomniane wrażenia. Quantum 4K wykorzystuje Inteligentne Skalowanie, które w czasie rzeczywistym poprawia czystość obrazu, a także dostosowuje jasność i dźwięk do rodzaju wyświetlanego materiału oraz warunków otoczenia. Korzystaj z zalet najwyższej rozdzielczości, nieważne co i gdzie oglądasz.


Idealny widok z każdego miejsca

Najlepszy widok niezależnie od miejsca, w którym usiądziesz – tak właśnie działa technologia Ultra Szerokiego Kąta Widzenia. Dzięki niej światło jest rozproszone równomiernie na całej powierzchni ekranu, pozwalając na uzyskanie najwyższej jakości obrazu w każdym jego punkcie. Rozsiądź się wygodnie gdziekolwiek zapragniesz. Nie musisz już martwić się, że cokolwiek przeoczysz.Niesamowity HDR ze wspaniałym QLED

Zwiększony zakres jasności, który zapewnia Quantum HDR 2000*, pozwala na niezwykle realistyczne odwzorowanie każdej sceny. Jeszcze nie miałeś okazji doświadczyć takiej głębi obrazu i tak pełnych życia kolorów.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.


To, co kochasz, w lepszej jakości

Inteligentne skalowanie obrazu robi prawdziwą różnicę. QLED używa niezwykle zaawansowanego uczenia maszynowego oraz Sztucznej Inteligencji, które zmniejszają zakłócenia obrazu, wzbogacają go o detale i wyostrzają krawędzie obiektów i tekstu w czasie rzeczywistym. Możesz oglądać nawet starsze filmy czy programy i jednocześnie cieszyć się jakością bliską 4K*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Telewizor, który współgra z otoczeniem

Kiedy warunki w Twoim pokoju zmieniają się, Samsung QLED potrafi się do nich dostosować. Tryb Inteligentny dopasowuje nie tylko jasność ekranu, ale i głośność. Co więcej, dzięki niemu głos spikera z wiadomości zostanie wyostrzony, a hałas publiczności w trakcie koncertu – wygłuszony.QLED ma początek w rzeczywistości

Kolory tak doskonałe, jak w rzeczywistości. Przekonaj się na własne oczy, jak realistycznie odwzorowane są wszelkie barwy i odcienie w telewizorze QLED. Technologia Quantum Dot zapewnia ich 100% natężenie zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.Większy obraz, lepsze doznania

Jakość obrazu nie musi spadać wraz z rozmiarem telewizora. Samsung QLED oferuje doskonałe wrażenia niezależnie od przekątnej ekranu. Przygotuj się na mocniejsze i większe doznania.Wkrocz do świata gry

Aby pokonać przeciwników, musisz mieć pełną kontrolę. Poznaj technologię Dynamic Black Equalizer, która zapewni Ci najlepszą widoczność nawet w ciemnych scenach. Real Game Enhancer optymalizuje nie tylko jakość obrazu pod daną grę, ale także dźwięk. Teraz z łatwością zyskasz przewagę nad oponentami.Pusty, czarny ekran to przeszłość

 Samsung QLED sprawdzi się nie tylko jako telewizor, ale może być też doskonałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Za sprawą Trybu Ambient* nawet po wyłączeniu ekran może wyświetlać dowolne obrazy, które najlepiej odpowiadają Twojemu nastrojowi, potrzebom lub wystrojowi pokoju.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.


Dekoracje

Ustaw interaktywne tło na ekranie, które idealnie wkomponuje się w aranżację wnętrza Twojego domu.

Informacje

Telewizor może wyświetlać datę i godzinę na estetycznym tle.

Mój Album

Wyświetlaj ulubione zdjęcia ze swojego telefonu. Poczuj się jak na własnej wystawie.

Grafiki

Miłośników sztuki ucieszą piękne zdjęcia i obrazy od znanych artystów, dla ułatwienia pogrupowane tematycznie.

Potęga minimalizmu

Połączenie jednym prawie niewidocznym przewodem to idealne rozwiązanie na bałagan, jaki tworzą splątane kable. Wystarczy tylko jeden przewód, który pełni też funkcję zasilającą, aby podłączyć Twój QLED do różnych urządzeń. Dzięki temu telewizor o wiele mniej zaburza harmonię i aranżację wnętrza Twojego domu. Wykorzystaj w pełni potęgę minimalizmu.Perfekcyjnie dopasowany

Za sprawą uchwytu przylegającego samsung QLED idealnie dopasuje się do ściany. Koniec z marnowaniem przestrzeni. Pozwól, aby Twój telewizor wtopił się w tło*.

*Uchwyt przylegający: odległość pomiędzy tylną obudową telewizora a ścianą może się różnić w zależności od modelu telewizora, ściany i sposobu instalacji. Dostrzeż obraz, nie telewizor

Bezramkowy design pozwala w pełni skupić się na tym, co naprawdę ważne. Telewizor QLED został zaprojektowany z myślą, aby nic nie odciągało Twojej uwagi od obrazu. Minimalistyczne ramki pozwalają, aby to ekran był na pierwszym planie.

Inteligentne zarządzanie domem

 Stwórz prawdziwie inteligentny dom, w którym wszystkie urządzenia są połączone w sieć. Aplikacja SmartThings pomoże Ci sprawdzić na ekranie telewizora, co masz w lodówce czy zdalnie zaprogramować automatyczny odkurzacz. Zarządzanie mieszkaniem jeszcze nigdy nie było takie proste*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu

Ciesz się prostotą użytkowania

Sterowanie systemem multimedialnym podłączonym do Twojego telewizora jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki Smart Hub i funkcji jednego pilota wszystko, czego potrzebujesz, masz dosłownie pod ręką.

*Usługi Smart i graficzny interfejs użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Samsung QLED 4K Q85R (2019)

75" 65"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Quantum HDR 1500.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Tryb Ambient
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 8x.
 • Ultra Szeroki Kąt Widzenia
 • Podłączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem
 • Uchwyt Przylegający

Siła precyzji i bogactwo detali

Niesamowicie wyraźne detale gwarantują niespotykaną głębię obrazu. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 8x wydobędzie każdy, nawet najmniejszy szczegół. Doświadcz najmocniejszych wrażeń dzięki precyzji najwyższej jakości*.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu.

Prawdziwe centrum dowodzenia

Wysoka rozdzielczość to gwarancja najlepszych wrażeń z oglądania. Procesor Quantum 4K nie tylko zapewnia czystszy obraz, ale także dostosowuje jasność ekranu i dźwięk do warunków panujących w otoczeniu, w którym się znajduje.

 

Perfekcyjna widoczność w każdym miejscu

Doskonała jakość obrazu nie jest już zarezerwowana jedynie dla tych, którzy usiądą dokładnie naprzeciwko ekranu. Równomierne rozproszenie światła i redukcja jego wycieków to zasługa Ultra Szerokiego Kąta Widzenia – od teraz każde miejsce przed telewizorem jest dobre.Stale wysoka rozdzielczość

Uwielbiasz filmy, ale dostępna jakość starszych produkcji nie spełnia Twoich oczekiwań? Inteligentne Skalowanie Obrazu to rozwiązanie tego problemu. Dzięki tej technologii wszystko to, co lubisz, możesz oglądać w jakości bliskiej 4K. Uczenie maszynowe zasilane Sztuczną Inteligencją pozwala redukować zniekształcenia obrazu, zwiększyć jego szczegółowość oraz wyostrzyć krawędzie obiektów i tekstu*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Perfekcyjne dopasowanie

To naturalne, że warunki panujące w Twoim domu ulegają zmianom. Zadaniem Samsung QLED jest odpowiednio się do nich dostosować, aby dostarczyć Ci jak najwyższą jakość obrazu. Za sprawą Trybu Inteligentnego zarówno jasność obrazu, jak i głośność współgrają z otoczeniem oraz typem treści, jaka jest aktualnie wyświetlana. Usłyszysz wyraźnie każdy dialog w filmie oraz szelest liści w programie przyrodniczym.Niespotykany realizm obrazu

Bez trudu dostrzeżesz każdy najdrobniejszy szczegół filmu, dokładnie tak, jak zaplanował to reżyser. Quantum HDR 1500* zapewnia większy zakres jasności, co pozwala na niezwykle realistyczne oddanie każdej sceny. Ciesz się precyzyjnym kontrastem i żywymi kolorami.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

 

Perfekcyjne naśladowanie rzeczywistości

Niespotykany realizm kolorów zapewnia innowacyjna technologia Quantum Dot. Dzięki niej barwy mają 100% natężenie i są doskonale odwzorowane zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.Większy ekran, większa precyzja

Większy ekran daje możliwość lepszego odwzorowania rzeczywistości. Samsung QLED przeniesie Cię wprost na trybuny stadionu albo na scenę, na której koncertuje Twój ulubiony zespół. Daj się porwać niespotykanemu realizmowi obrazu.Zyskaj przewagę w grze

Nie od dziś wiadomo, że pełna kontrola jest niezbędna, aby wyjść zwycięsko ze starcia z przeciwnikami. Właśnie dlatego Real Game Enhancer analizuje każdy detal obrazu i optymalizuje jego jakość, zapewniając lepszą widoczność nawet w ciemnych scenach gry. W dodatku za sprawą wzmocnienia dźwięku usłyszysz każdy krok czy szept i nie dasz się złapać w zasadzkę wroga.Zgrany z otoczeniem

Tryb Ambient* pozwoli Ci na jeszcze większą swobodę w aranżacji wnętrza. Zapomnij o pustym, czarnym ekranie i wykorzystaj swój telewizor jako stylowe dopełnienie wystroju salonu.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany


Dekoracje

Dopasuj telewizor do swojego wnętrza, ustawiając interaktywne tło.

Informacje

Data i godzina na subtelnym tle zamiast czarnego ekranu.

Mój Album

Twoje ulubione zdjęcia z telefonu na dużym ekranie.

Grafiki

Poczuj się jak w galerii sztuki i wyświetlaj najsłynniejsze zdjęcia obrazy znanych artystów.

Mniej znaczy więcej

Koniec z plątaniną kabli. Teraz jeden przewód zastępuje wiele innych, w tym zasilacz do telewizora. Jedno Niewidoczne Połączenie pozwala na swobodę w aranżacji wnętrza i podłączenie wielu urządzeń do telewizora, bez konieczności zawierania trudnego kompromisu między estetyką a funkcjonalnością.Bliżej już się nie da

Uchwyt Przylegający sprawia, że telewizor prezentuje się na ścianie wyjątkowo estetycznie. Nic już nie odciąga uwagi od tego, co dzieje się na ekranie*

*Uchwyt Przylegający: odległość pomiędzy tylną obudową telewizora a ścianą może się różnić w zależności od modelu telewizora, ściany i sposobu instalacji.

*Uchwyt Przylegający jest dopasowany do modeli i sprzedawany osobno

 

 

Ekran na pierwszym planie

Bezramkowy Design gwarantuje, że bez problemu skupisz uwagę jedynie na obrazie. Zdaj się na minimalistyczne i estetyczne wykończenie.

Prostsze zarządzanie inteligentnym domem

Przyszłość jest dziś. Prawdziwie inteligentny dom jest w zasięgu Twojej ręki. Połącz urządzenia elektroniczne w jedną sieć i zarządzaj nimi z poziomu aplikacji SmartThings. Teraz bez problemu sprawdzisz etap prania pralki czy wyświetlisz listę zakupów z lodówki na dużym ekranie telewizora*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

Ciesz się prostotą użytkowania

Nieograniczony dostęp do świata rozrywki jest bliżej, niż myślisz. Smart Hub oraz Jeden Pilot pozwalają na szybkie i proste nawigowanie po multimedialnym oceanie*

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

 

Samsung QLED 4K Q80R (2019)

75" 65" 55"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Qantum HDR 1500.
 • 100% natężenie kolorów
 • Tryb Ambient
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 6x.
 • Ultra Szeroki Kąt Widzenia

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6x

Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 6x* odkrywa przed Tobą nowy poziom intensywnej czerni i perfekcyjnego kontrastu. Dzięki temu doświadczysz jeszcze głębszych emocji. Sprawdź, jak realistyczny może być obraz.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu.

Procesor Quantum 4K

Optymalizacja w czasie rzeczywistym pozwala Ci dojrzeć jeszcze więcej. Nie musisz już martwić się o niską jakość obrazu. Korzystaj z zalet wysokiej rozdzielczości dzięki Quantum 4K bez względu na to, co i gdzie oglądasz.


Ultra szeroki kąt widzenia

Najlepsze miejsce przed telewizorem, to Twoje miejsce, dzięki Ultra Szerokiemu Kątowi Widzenia. Niezależnie od tego gdzie siedzisz, idealnie dostrzeżesz każdy szczegół dzięki światłu rozproszonemu równomiernie po całej powierzchni ekranu.Quantum HDR 1500

Zobacz każdy detal, tak jak chciał tego reżyser. Quantum HDR 1500* to maksymalny zakres jasności, dzięki któremu każda scena jest odtworzona wyjątkowo realistycznie, z mocnym kontrastem i pięknymi, naturalnymi kolorami.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

 

Inteligentne skalowanie obrazu

Obawiasz się, że wciąż istnieje za mało treści w rozdzielczości 4K? Teraz już nie musisz, z pomocą przychodzi Inteligentne Skalowanie Obrazu. Ta technologia wykorzystuje wysoce zaawansowane uczenie maszynowe, aby w czasie rzeczywistym redukować zakłócenia obrazu. Wspierana przez Sztuczną Inteligencję wzbogaca obraz o szczegóły i wyostrza krawędzie obiektów oraz tekstu*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Tryb inteligentny

Oglądaj, co chcesz i gdzie chcesz. Za sprawą Trybu Inteligentnego Twój telewizor sprosta warunkom panującym w pokoju. Dopasuje jasność ekranu oraz głośność do otoczenia tak, aby wszystko idealnie ze sobą współgrało.100% natężenie kolorów dzięki Quantum Dot

Miliard odcieni kolorów to coś, czego potrzebujesz do jeszcze lepszego odbierania obrazu. Barwy jeszcze nigdy nie były tak doskonale odzwierciedlone. Przekonaj się na własne oczy, jak realistyczny może być obraz zarówno w najjaśniejszych jak i najcenniejszych scenach.Większy ekran, lepsze wrażenia

Poczuj się, jak na wyścigu Formuły 1 w Monako. Większy ekran to więcej emocji i niesamowite wrażenia. Tak blisko akcji jeszcze nie byłeś.Zyskaj przewagę w grze

Jesteś prawdziwym graczem? Pojedynki na śmierć i życie toczone w grach dostarczają Ci silnych emocji? Docenisz technologię Dynamic Black Equalizer, która zapewni Ci najlepszą optymalizację jakości obrazu. Dobra widoczność nawet w ciemnych scenach oraz wzmocnienie dźwięku sprawi, że zawsze będziesz o krok przed wrogiem.Tryb Ambient

Kreuj swoje wnętrze tak, jak chcesz. Dzięki Trybowi Ambient zamienisz pusty ekran w stylową dekorację. Dopasuj go do swoich potrzeb, nastroju oraz otoczenia. Wszystko idealne, tak jak chcesz.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.


Dekoracje

Dopasuj telewizor do swojego wnętrza, ustawiając interaktywne tło.

Informacje

Data i godzina na subtelnym tle zamiast czarnego ekranu.

Mój Album

Twoje ulubione zdjęcia z telefonu na dużym ekranie.

Grafiki

Poczuj się jak w galerii sztuki i wyświetlaj najsłynniejsze zdjęcia obrazy znanych artystów.

Bez ram

Minimalistyczny bezramkowy design pozwala cieszyć się obrazem bez rozpraszania uwagi.

SmartThings

Prawdziwie inteligentny dom ze SmartThings. Zarządzaj siecią urządzeń bez ruszania się z miejsca.
Teraz nastawisz pranie, włączysz piekarnik lub zobaczysz wnętrze swojej lodówki na ekranie telewizora QLED*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

Smart Hub & Jeden Pilot

Jeden pilot to wszystko, czego potrzebujesz do sterowania swoim systemem multimedialnym. To jeszcze nigdy nie było tak proste.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Samsung QLED 4K Q70R (2019)

82" 75" 65" 55" 49"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Qantum HDR 1000.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Tryb Ambient.
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenie 4x.

Więcej detali w wyrazistym kontraście

Kontrola stref podświetlania robi niesamowitą różnicę. Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie 4x gwarantuje wyraziste szczegóły i większą głębię w ciemnych scenach*.

*Wartość wskaźnika numerycznego Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia zależy od precyzji podświetlenia, powłoki antyrefleksyjnej i wzmocnienia kontrastu.

Wielozadaniowy i potężny

Wysoka rozdzielczość i czystość obrazu wymaga potężnego procesora. Quantum 4K wykorzystuje Inteligentne Skalowanie, aby przystosować jasność ekranu i dźwięk do otoczenia, w którym znajduje się telewizor. Zapewnij sobie wrażenia najwyższej jakości.


Zobacz świat na nowo dzięki rozszerzonemu HDR

Quantum HDR 1000 oddaje naturę lepiej, niż jesteś w stanie sobie ją wyobrazić. Podnosi zakres jasności do tego stopnia, że słońce wydaje się świecić jeszcze mocniej a chmury burzowe wyglądają na niezwykle ciężkie. Odkryj świat na nowo*.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

Jakość 4K bliżej niż myślisz

Od teraz możesz cieszyć się jakością bliską 4K na co dzień. Samsung QLED redukuje zniekształcenia obrazu i pogłębia jego szczegółowość za sprawą uczenia maszynowego wspieranego Sztuczną Inteligencją. Nawet starsze filmy będą prezentować się znacznie lepiej, a krawędzie obiektów i tekstu zostaną wyostrzone, by były lepiej widoczne*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Idealna współpraca z otoczeniem

Inteligentny telewizor to taki, który współgra z otoczeniem. QLED za sprawą Trybu Inteligentnego dostosowuje dźwięk i jasność obrazu do warunków panujących w danym pomieszczeniu, a ponadto dopasowuje je do typu materiału, który akurat wyświetla. Głos spikera z wiadomości zostanie wyostrzony, a w filmie nie umknie Ci żaden z dialogów.Idealne odwzorowanie rzeczywistości

Niespotykany realizm kolorów gwarantuje unikalna technologia Quantum Dot. Dzięki niej QLED zapewnia 100% natężenie barw, które wyglądają zupełnie jak w rzeczywistości zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach.Więcej wrażeń na większym ekranie

Większy ekran pozwala lepiej odwzorować rzeczywistość. Zanurz się w głębi obrazu i odczuj każdą eksplozję, jakby wydarzyła się tuż obok. Takich wrażeń nie znajdziesz nigdzie indziej.Tryb Ambient

Nowoczesny telewizor może być eleganckim dopełnieniem dla każdego wnętrza. Za sprawą Trybu Ambient* ekran zmienia się w interaktywne płótno, które możesz dostosować nie tylko do wystroju, ale i do Twojego nastroju. Skorzystaj z bazy estetycznych teł i wykorzystaj QLED jako element dekoracji.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany


Dekoracje

Zamień telewizor w element do dekoracji wnętrza za sprawą interaktywnego tła.

Informacje

Wyświetlaj najbardziej przydatne informacje na dopasowanym do Twojego wnętrza tle.

Mój Album

Podziel się z bliskimi swoimi ulubionymi fotografiami wykonanymi telefonem.

Grafiki

Skorzystaj z bazy najpiękniejszych zdjęć i dzieł sztuki.

Wyjdź poza ramy

Skup się na tym, co naprawdę ważne. Design telewizora nie powinien odciągać Twojej uwagi od obrazu, dlatego w Samsung QLED zastosowano minimalistyczne ramki, dzięki którym to ekran gra pierwsze skrzypce.

Cały dom pod kontrolą

SmartThings pomoże Ci stworzyć inteligentny dom, w którym wszystkie urządzenia i czujniki podłączone do sieci są sterowane za pomocą jednej aplikacji. Zerknij do wnętrza lodówki i nastaw piekarnik nie opuszczając salonu – wszystkim możesz pokierować z ekranu telewizora.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu

Kontrola w jednym palcu

QLED staje się jeszcze bardziej inteligentny dzięki Smart Hub i Jednemu Pilotowi*. Wszystkie gry, aplikacje i telewizję masz dosłownie pod ręką. Znajdowanie tego, co najbardziej Cię interesuje, jest dziecinnie proste.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie.

Samsung QLED 4K Q60R (2019)

82" 75" 65" 55" 49" 43"

 • Rozdzielczość 4K.
 • Procesor Quantum 4K.
 • Qantum HDR.
 • 100% natężenie kolorów.
 • Tryb Ambient.

Miliard odcieni kolorów

Barwy tak realistyczne, że trudno odróżnić je od rzeczywistości. Unikalna technologia Quantum Dot zapewnia 100% natężenie kolorów, co pozwala na bezbłędne odwzorowanie ich zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach.Potężna moc obliczeniowa

Potężny procesor Quantum 4K, wykorzystując Inteligentne Skalowanie, gwarantuje czystszy obraz, większą rozdzielczość i lepsze wrażenia. Dostosowuje jasność i dźwięk nie tylko do tego, co dzieje się na ekranie, ale również do warunków otoczenia.


Oglądaj więcej w jakości 4K

Oglądaj to, co lubisz w jakości bliskiej 4K dzięki Inteligentnemu Skalowaniu. Jeśli Twój ulubiony film nie został nakręcony w jakości 4K, uczenie maszynowe zasilane Sztuczną Inteligencją w Twoim QLED poprawi jego jakość. Zniekształcenia obrazu zostaną zredukowane, krawędzie obiektów i tekstu wyostrzone, a Ty będziesz mógł cieszyć się większym bogactwem szczegółów*.

*Efekty mogą się różnić w zależności od typu materiałów oraz ich formatu. Skalowanie może nie działać na materiały przesyłane z komputera oraz w niektórych przypadkach przy włączonym Trybie Ambient i Trybie Gry.

Inteligentna optymalizacja obrazu

Twój telewizor Samsung bez problemu dostosuje się do warunków otoczenia, w którym się znajduje. Za sprawą Trybu Inteligentnego zarówno jakość obrazu, jak i głośność zostaną dopasowane idealnie do Twojego pokoju i do rodzaju materiału, który jest wyświetlany. Głos komentatora zostanie wyostrzony w trakcie meczu, a w filmie samochodowym usłyszysz każdy szmer silnika.Obraz HDR zawsze i wszędzie

Zobacz najmniejsze detale w ciemności i podziwiaj głębię odcieni każdego koloru. Quantum HDR optymalizuje oświetlenie w każdej scenie i analizuje obraz tak, aby wydobyć z niego najlepszy poziom jasności*.

*Zakres jasności Quantum HDR oparty na testach wewnętrznych może być odmienny w zależności od otoczenia i specyficznych warunków.

 

 

Więcej realizmu na większym ekranie

Większy ekran sprawia, że każdy obraz wydaje się bardziej realistyczny. Poczujesz się zupełnie jak na trybunach stadionu albo jakbyś naprawdę uczestniczył w koncercie ulubionej kapeli. Tak blisko realnych doznań jeszcze nie byłeś.Wejdź na wyższy poziom gry

Pełna kontrola daje Ci więcej szans w starciu z przeciwnikiem. Lepszą widoczność w trakcie rozgrywki zapewni Dynamic Black Equalizer, który analizuje każdy detal obrazu, aby zoptymalizować jego jakość. Wzmocnienie dźwięku sprawi, że poczujesz się otoczony światem gry.Czarny ekran odchodzi do lamusa

 To, że telewizor jest wyłączony, nie oznacza, że musi być czarny. Za sprawą Trybu Ambient ekran może dostosować się do aranżacji wnętrza, w którym się znajduje. Wybieraj spośród bogatego zbioru oryginalnych obrazów, które najlepiej uzupełnią charakter Twojego domu.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.


Dekoracje

Udekoruj wnętrze ekranem telewizora z pomocą interaktywnego tła.

Informacje

Sprawdzaj datę i godzinę wyświetlane na przyjemnym dla oka tle.

Mój Album

Wróć do przyjemnych wspomnień i oglądaj zdjęcia z telefonu na większym ekranie.

Grafiki

Wyświetl najpiękniejsze zdjęcia i dzieła sztuki, z łatwością wyszukując je w obszernej galerii.

Nigdy więcej bałaganu

System Maskowania Kabli* pozwoli Ci na zachowanie porządku wśród przewodów. Tylko trzy proste kroki wystarczą, abyś pozbył się bałaganu raz na zawsze:

Krok 1. Podłącz kable.
Krok 2. Umieść kable we wbudowanych uchwytach z tyłu telewizora.
Krok 3. Uporządkuj kable przymocowując je do stojaka. Zero widocznych przewodów.

*Rzeczywisty produkt może się różnić od przedstawionego na obrazku. Obejrzyj galerię naszych produktów.

 

 

Przyszłość jest dziś

Stwórz inteligentny dom na miarę Twojego stylu życia. Samsung QLED 2019 bez problemu połączy się z innymi urządzeniami i czujnikami podłączonymi do sieci dzięki aplikacji SmartThings. Zajrzyj do lodówki lub sprawdź, na jakim etapie jest Twoje pranie na ekranie telewizora*.

*Urządzenia kompatybilne ze SmartThings mogą się różnić w zależności od regionu.

Prościej znaczy łatwiej

Zastosowanie Smart Hub i Jednego Pilota* pozwoli Ci stworzyć prawdziwie inteligentny dom. Teraz naprawdę wszystko, czego potrzebujesz, masz w jednym miejscu. Aplikacje i telewizja jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne.

*Usługi Smart i Graficzny Interfejs Użytkownika mogą różnić się w zależności od modelu i regionu.

*Niektóre możliwości i funkcje dostarczane przez podłączone urządzenia mogą nie być wspierane albo są wspierane w ograniczonym zakresie