Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Jak utrzymać porządek w łazience?


Wydaje nam się, że łazienka, którą czyściliśmy kilka dni temu, jest sterylnie czysta? Jesteśmy w błędzie. Jeśli z niej korzystaliśmy, czają się w niej niebezpieczne bakterie. Jedynym sposobem na ich wyeliminowanie jest częste oraz staranne sprzątanie z użyciem odpowiednich środków czyszczących.

Łazienka zwykle kojarzy się z relaksem, miłą atmosferą oraz unoszącą się w powietrzu delikatną wonią perfum i kwiatów. Aby w pełni rozkoszować się kąpielą i zabiegami upiększającymi, niezbędne jest zachowanie w tym miejscu wyjątkowej świeżości i czystości. Nie mamy innego wyboru niż regularne i dokładne sprzątanie, najlepiej sprawdzonymi i polecanymi środkami czyszczącymi.

Łazienka powinna nie tylko lśnić, ale i pachnieć. Dzięki odpowiednim środkom uzyskanie zadowalającego efektu nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Grunt to systematyczne czyszczenie i wybieranie produktów skutecznych, a zarazem delikatnych, które perfekcyjnie usuną wszelkie zabrudzenia, nie uszkadzając czyszczonych powierzchni.

zamknij
zamknij
zamknij
zamknij
zamknij
zamknij
zamknij

Czyste mieszkanie

Czyste naczynia

Tabletki do zmywarki

Zestawy produktów do zmywania

Jak utrzymać porządek w kuchni?


Kuchnia, nazywana często sercem domu, to pomieszczenie, w którym spędzamy mnóstwo czasu. Nawet jeśli gotowanie nie jest naszą wielką pasją, czasem trzeba przygotować niewielki posiłek, kanapki do pracy czy szkoły, kawę i herbatę dla gości. Wszystko to generuje śmieci, naczynia do mycia oraz brudne blaty.

Gotowanie powoduje, że w kuchni (zwłaszcza tej niewielkich rozmiarów) momentalnie robi się bałagan. A przecież jest to także miejsce przechowywania akcesoriów, produktów spożywczych, mycia naczyń... I choć w wielu obowiązkach wyręczają nas sprzęty AGD, to o nie również trzeba odpowiednio dbać.

Podczas sprzątania kuchni, należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii.
Po pierwsze – śmieci. Nie dopuszczaj do tego, by się wysypywały z kosza i brzydko pachniały.
Po drugie – regularnie myj lodówkę. Nie chcesz przecież, żeby przechowywane w lodówce jedzenie stało się siedliskiem groźnych dla zdrowia bakterii. Dbaj również o piekarnik – przypalone resztki jedzenia łatwiej usuwać na bieżąco niż po tygodniu, kiedy już zaschną.
Po trzecie – chowaj nieużywane sprzęty i akcesoria, by nie powodowały poczucia zagracenia kuchni niepotrzebnymi gadżetami.

zamknij
zamknij
zamknij