Akcja zakończona
  1. Zenfone 5Z

    PRODUKT WYPRZEDANY

  1. Zenfone 5Z

    PRODUKT WYPRZEDANY

 Telefon, który myśli o Tobie

Funkcje sztucznej inteligencji (AI) dostępne w ZenFone 5Z sprawiają, że jest to więcej niż tylko smartfon. To raczej inteligentny towarzysz, który zawsze jest przy Tobie. Za każdym razem wykonasz nim doskonałe zdjęcia, niezależnie od fotografowanego obiektu – intuicyjnie i praktycznie bez zastanowienia. Nieważne jakie zadanie mu powierzysz – ZenFone 5Z zawsze zapewni Ci najwyższą wydajność, oferując przy tym zapierający dech w piersiach wygląd. Dzięki temu korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. ZenFone 5Z to smartfon, który tak samo jak Ty uwielbia fotografowanie!

Dwa aparaty
Photo Learning

Platforma mobilna
Qualcomm®
Snapdragon™ 845

Wyświetlacz
typu All-view 19:9

 DESIGN

Eleganckie i piękne wzornictwo, solidna i wytrzymała konstrukcja

ZenFone 5Z został zaprojektowany tak, aby zaimponować każdemu – dzięki wykonaniu z materiałów najwyższej jakości przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcyjnych. Jego spektakularny ekran typu „krawędź do krawędzi” o zakrzywieniu 2.5D płynnie łączy się ze smukła obudową, zapewniając smartfonowi ZenFone 5Z piękny i spójny wygląd oraz wrażenie luksusu.

 

 APARATY FOTOGRAFICZNE WSPIERANE PRZEZ AI

Inteligentne aparaty fotograficzne, które uczą się od Ciebie

Zintegrowany w smartfonie system podwójnego aparatu fotograficznego myśli za Ciebie wykorzystując zaawansowane funkcje sztucznej inteligencji (AI), które są w stanie przewidywać Twoje potrzeby i dostosowywać się do Twoich preferencji. Dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na wykonywanym ujęciu zamiast na ustawieniach aparatu – uzyskując idealne wyniki za każdym razem. ZenFone 5Z rewolucjonizuje świat mobilnej fotografii, zapewniając Ci wygodniejszą i bardziej inteligentną metodę utrwalania i udostępniania innym każdego magicznego momentu.

PODWÓJNY APARAT

Stworzone, aby utrwalić Twój cały świat

System z podwójnym aparatem zastosowany w telefonie ZenFone 5Z wykorzystuje najnowocześniejsze komponenty w celu przeniesienia Twojej fotografii na nowy poziom. Zawsze wykonasz najostrzejsze i najjaśniejsze ujęcia – w dowolnym czasie i przy dowolnych warunkach otoczenia. Smartfon ten jest wyposażony w aparat główny o wysokiej czułości świetlnej, dodatkowy aparat szerokokątny, jak również wydajny aparat przedni. Dzięki takiej konfiguracji niezależnie od tego, czy będą to rozległe krajobrazy, słoneczne plaże, nastrojowe ujęcia nocne, czy też portrety rodzinne lub zdjęcia selfie – ZenFone 5Z bez problemu sobie z tym poradzi i utrwali cały Twój cudowny świat. ZenFone 5Z wspiera Twoją kreatywność, dlatego możesz w pełni skoncentrować się na fotografowanym obiekcie zamiast na ustawieniach aparatu.

 

MOC AI

Wydajność napędzana sztuczną inteligencją

Sercem smartfona ZenFone 5Z są: flagowa platforma mobilna Qualcomm® Snapdragon™ 845 oraz silnik sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence Engine) firmy Qualcomm, które razem zapewniają superszybką pracę aplikacji, jak i doskonały czas pracy baterii. ZenFone 5Z zaprojektowano tak, że pozostaje chłodny, nawet podczas jednoczesnego uruchomienia wielu wymagających aplikacji. Oferuje również bardzo dużą moc obliczeniową, jeśli będziesz jej potrzebować. Jest on także wyposażony w najnowsze i najlepsze opcje łączności dla zapewnienia maksymalnej wygody, gdziekolwiek jesteś.

AI CHARGING (INTELIGENTNE ŁADOWANIE)

Szybsze ładowanie, większa mobilność

ZenFone 5Z oferuje Ci niesamowicie długie działanie w podróży, a kiedy w końcu nadejdzie moment na doładowanie – technologia ASUS BoostMaster sprawi, że wykonasz to błyskawicznie. Wystarczy Ci 5 minut ładowania, aby zapewnić sobie wystarczającą energię do nawet dwóch godzin rozmowy telefonicznej! ZenFone 5Z wprowadza także ładowanie z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, aby zmaksymalizować żywotność baterii i dbać o jej kondycję. Technologia ta dynamicznie dostosowuje szybkość ładowania, co spowalnia proces starzenia się baterii. ZenFone 5Z to Twój naprawdę inteligentny towarzysz!

 

ZENIMOJI

Odkryj swojego wewnętrznego ZeniMoji!

ZeniMoji to zabawna funkcja telefonu ZenFone 5Z – ekskluzywna dla urządzeń firmy ASUS – która pozwala użytkownikom na animowanie słodkich awatarów przy użyciu własnego głosu, mimiki i ruchów głowy. Ta funkcja jest naprawdę wyjątkowa, a awatary ZeniMoji mogą być wykorzystywane w czacie wideo lub podczas strumieniowania na żywo, jak również w czatach tekstowych, aby dodać im nieco humoru!

MOBILNOŚĆ WSPOMAGANA PRZEZ AI

Dwie proste metody odblokowania Twojego telefonu

ZenFone 5Z jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze i wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Nowa funkcja rozpoznawania twarzy umożliwia Ci odblokowywanie Twojego ZenFone 5Z poprzez spojrzenie na niego – co bardzo przyda się, gdy masz brudne ręce lub nosisz rękawiczki. ZenFone 5Z został również wyposażony w czytnik linii papilarnych, który natychmiastowo odblokowuje telefon, a w połączeniu ze zintegrowaną obsługą NFC możesz cieszyć się bepieczeństwem przy korzystaniu z usług takich jak np. Google Pay.

 

ROZMOWY WSPOMAGANE PRZEZ AI

Wyraźnie lepsza jakość rozmów

ZenFone 5Z jest tak inteligentny, że pomoże Ci w każdym możliwym zastosowaniu, a co najważniejsze – w komunikacji z innymi osobami. Nieustanne dostosowywanie głośności w zależności od aktualnego miejsca pobytu jest bardzo uciążliwe, dlatego ZenFone 5Z z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI), ustawia głośność dzwonka – dopasowując ją do poziomu hałasu otoczenia. Jeśli znajdujesz się w hałaśliwym miejscu, zwiększa on poziom głośności, a kiedy Twoje otoczenie jest ciche – redukuje głośność, aby telefon zbyt gwałtownie nie zakłócał np. Twojego odpoczynku. Funkcje inteligentnego wspierania rozmów telefonicznych zintegrowane w ZenFone 5Z umożliwiają dostosowanie ustawień do otoczenia, dzięki czemu zawsze cieszysz się krystalicznie czystym dźwiękiem podczas telefonowania lub nagrywania głosu.

DŹWIĘK

Piękny i wciągający dźwięk, który Cię zachwyci

Systemy audio w smartfonach bardzo często mają drugorzędne znaczenie, inaczej jest jednak w ZenFonie 5Z. Nasz dedykowany zespół inżynierów wykorzystał wydajne komponenty oraz oprogramowanie wspierane przez sztuczną inteligencję (AI). Pozwoliło to uzyskać dźwięk najwyższej jakości, który zapewni Ci doskonałe wrażenia słuchowe – i to niezależnie od tego, czego słuchasz.

Dwa głośniki

Dwa inteligentne
wzmacniacze

Standard Hi-Res Audio

DTS Headphone:X

Do góry