Stwórz dziecku bajkowy pokój!

Zainspiruj się i skorzystaj z oferty dnia

Pasujące do aranżacji

Zobacz pozostałe style:

Pokój niemowlaka

Przygotowania do narodzin dziecka to wyjątkowe chwile, które w magiczny sposób zbliżają do siebie rodziców. Dotyczy to nie tylko pierwszych zakupów, ale także urządzania wyjątkowego miejsca – pokoju maluszka.
Urządzając pokój niemowlaka, warto kierować się zasadą, że mniej w tym wypadku oznacza lepiej. Nie zastawiaj ścian regałami, biurkami i meblami, z których nikt nie będzie korzystał. Przestrzeń i umiar to dwie zalety.

Pokój dziecka

Ciekawie zaaranżowany pokój zabaw, wolny od bałaganu, to wciąż prawdziwe wyzwanie dla wielu rodziców.
Statek pirata, bądź zamek księżniczki, to jedna z najbardziej dynamicznie zmieniających się powierzchni w naszym mieszkaniu, która wraz z wiekiem i potrzebami naszych maluchów ulega licznym metamorfozom.
Sprawmy zatem, aby królestwo naszych pociech było nie tylko prawdziwą krainą zabaw, ale przede wszystkim, by przeobraziła się w przestrzeń bezpieczną i funkcjonalną.

Pokój nastolatka

Własny pokój to marzenie chyba każdego nastolatka. Daje poczucie prywatności i pozwala mieć przestrzeń tylko dla siebie. Mały pokój nie musi być problemem.
Przestrzeń osobista młodego człowieka powinna być zaprojektowana w taki sposób, by była nie tylko funkcjonalna, ale i dawała poczucie wolności.
Najlepiej wybierać meble, które nadają się jednocześnie do nauki i wypoczynku.