1. Jesien generyk
  1. Jesien generyk
  1. Uslugi
  1. Uslugi wniesienia

 

Usługi na Allegro

Kupujesz sprzęt AGD, albo RTV? Zapoznaj się z portfolio usług, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

W dzisiejszym świecie czas to pieniądz, a dzięki portofolio usług dostępnych na Allegro możesz poświęcić cenne minuty na swoje hobby, a nie na montaż nowego piekarnika. Na Allegro mamy dostępne kompleksowe usługi, które sprawią, że wszystkie sprzęty będą gotowe do użytku w ciągu kilkudziesięciu minut. Chętnie pomożemy w transporcie, montażu i podłączeniu urządzeń AGD oraz RTV. Sprawdź co mamy do zaoferowania.

Kliknij i wybierz usługi dla siebie

USŁUGA WNIESIENIA

Usługa dodatkowa dla wybranych produktów AGD i RTV. W ramach usługi wniesienia kurier jest zobowiązany do dostarczenia przesyłki pod wskazany adres, a dostarczenie odbywa się do konkretnego lokalu bądź do pierwszej bariery architektonicznej. Docelowe miejsce powinno być wcześniej przygotowane oraz mieć swobodny dostęp. Każdy Sprzedający indywidualnie definiuje zakres usługi wniesienia, więc przed wyborem należy uważnie zapoznać się z opisem usługi na stronie oferty.

USŁUGA USTAWIENIA

Usługa zazwyczaj występująca w parze z usługą wniesienia. Polega na ustawieniu sprzętu we wskazanym miejscu. Docelowe miejsce powinno być wcześniej przygotowane oraz mieć swobodny dostęp. Każdy Sprzedający indywidualnie definiuje zakres tej usługi, więc przed wyborem należy uważnie zapoznać się z opisem usługi na stronie oferty.

USŁUGA MONTAŻU

Usługa obejmuje montaż urządzenia, a jej zakres zależy w głównej mierze od rodzaju zakupionego produktu, przykładowo montaż lodówki będzie polegał na czym innym niż montaż płyty indukcyjnej bądź piekarnika. W ramach tej usługi sprzęt jest podłączany do odpowiedniej instalacji, więc można z niego korzystać niemalże od razu po wyjściu montera. Każdy Sprzedający indywidualnie definiuje zakres tej usługi, więc przed wyborem należy uważnie zapoznać się z opisem usługi na stronie oferty.