Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Dziękujemy za skorzystanie z Darmowej dostawy na 18 urodziny Allegro!

Akcja zakończona 24.11 o godzinie 23:59
  1. darmowa dostawa paczkomaty

FAQ

Nie, kupon jest ważny tylko w ramach transakcji, podczas której wyświetlimy go w formularzu dostawy.


Kupon na darmową dostawę zobaczysz na formularzu dostawy i płatności. Przed potwierdzeniem płatności zwróć uwagę na to, czy kupon na darmową dostawę jest zaznaczony, a kwota do zapłaty odpowiednio niższa.


Wówczas nie wyświetlimy kuponu klientowi, a oferta sprzedającego nie będzie oznaczona dodatkowym wyróżnieniem.


W takiej sytuacji kupon nie przysługuje. Kupon możemy wyświetlić tylko wtedy, gdy klient kupi przedmiot w ofercie za przynajmniej 10 zł.


Kupon przyznajemy do zamówienia od każdego sprzedającego. Jeżeli kupisz kilka przedmiotów od kilku różnych sprzedających, otrzymasz jeden kupon o wartości odpowiadającej sumie dostaw od każdego sprzedającego (zakładając, że u każdego sprzedającego cena dostawy pierwszej sztuki nie przekracza 8,60 zł).


Przykład:

W koszyku  mam:

2 ołówki od sprzedającego X z dostawą do Paczkomatu za 5 zł,
3 gumki do mazania od sprzedającego Y z dostawą do Paczkomatu za 8,60 zł,
W takiej sytuacji wyświetlimy kupon o wartości 13,60 zł.


Kupony na darmową wysyłkę do Paczkomatu wyświetlimy tylko w trakcie trwania akcji promocyjnej, 18-24 listopada. Jeżeli będziesz chciał opłacić zakupy po tym terminie, w formularzu nie dostaniesz od nas kuponu.


Wtedy otrzymasz kupon o wartości 4 zł - ponieważ tylko tyle pozostało do wykorzystania z limitu dziennego.


Kwota kuponu, do której wykonywałeś transakcję zostanie zablokowana w limicie dziennym i dopóki transakcja nie zostanie całościowo anulowana (przez PayU lub Przelewy24), środki z kuponu będą niedostępne na koncie.


Nie, limity dzienne nie są widoczne, ponieważ kupony są dynamicznie wyliczane podczas transakcji. Limit zerujemy o północy.


Nie, podczas jednej płatności możesz użyć tylko jednego kuponu. Twój kupon na urodzinową darmową dostawę jest ważny jedynie podczas zakupu objętego promocją.


Kuponu nie przyznajemy w przypadku płatności ratalnych. W takiej sytuacji kupujący powinien zmienić sposób płatności.


Wartość przedmiotu w ramach oferty, która jest objęta promocją, nie może być niższa niż 10 zł. Wartość tego przedmiotu może być aktualizowana przez Allegro. W takim przypadku informacja o nowej wartości pojawi się na tej stronie o godz. 16.00 i zacznie obowiązywać od 00:00 następnego dnia. 


Jeśli kupujący wybierze ofertę objętą promocją, Allegro zwróci sprzedającemu koszt dostawy. Oznacza to, że sprzedajacy otrzyma pełną kwotę za towar i koszt dostawy. 

Do góry