Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Złącze szybkozłączne QJ GZ 20 - 3/4''

1,85 zł
2 osoby kupiły 3 sztuki
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 9,50 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
 • Paczkomaty 24/7 12,50 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 30 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Złącze szybkozłączne QJ GZ 20 - 3/4''

Właściwości :

 • Bardzo wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych
 • Idealne do zastosowania w przydomowych ogrodach i na dużych terenach
 • Łatwe w montażu
Dostawa i płatność
od 9,50 zł

Lokalizacja: Szprotawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
9,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
23,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

AdaCom Adriana Mancir
ul. Kolejowa 15 (budynek Szawix)
67-300 Szprotawa
Dodatkowe informacje

W przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu lub zastrzeżeń, co do ilości dostarczonego towaru, należy podczas doręczenia, w obecności kuriera, spisać protokół szkody. Powinien on zawierać datę, godzinę doręczenia, sposób zabezpieczeń oraz opis uszkodzeń / braków (niezbędny druk posiada kurier). Następnie podpisany protokół należy przesłać do nadawcy (elektronicznie lub listownie). Każda przesyłka przed nadaniem jest ważona a proces jej pakowania monitorowany. W przypadku braku dokumentacji zdjęciowej lub protokołu spisanego przez kuriera w pierwszej kolejności odtwarzamy zamówienie i porównujemy wagi przesyłek. Klient składający reklamację powinien odesłać wadliwy towar na dane adresowe podane w dziale "Zwroty". Jeżeli w wyniku złożonej w ramach rękojmi reklamacji doszło do naprawienia rzeczy, wymiany, obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, konsument ma prawo żądać naprawienia szkody, którą poniósł z powodu nabycia wadliwego towaru. Jako szkodę w szczególności można potraktować koszt jej przewozu oraz ubezpieczenia. Przesyłki nadawane za pobraniem nie będą przez nas odbierane. Jeżeli stwierdzą Państwo wadę ukrytą, bądź uszkodzenie towaru, prosimy o niezwłoczny kontakt z nami. Komentarz nie służy do składania reklamacji.

15 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

15 dni

Adres do zwrotu

AdaCom Adriana Mancir
ul. Kolejowa 15 (budynek Szawix)
67-300 Szprotawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby AdaCom (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: allegro@isportshop.pl. Termin 15-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 15 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 3) zawartej w drodze aukcji publicznej; 4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

Formularz odstąpienia od umowy 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) 

Adresat: AdaCom Adriana Mancir ul. Brzozowa 4/8 67-300 Wiechlice 

Ja ........................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy .................................................. Data zawarcia umowy .................................................. Imię i nazwisko ........................................................... Adres ......................................................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data .................................. 

ZWROT TOWARU ZAKUPIONEGO PRZEZ PRZEDSIĘBIORCĘ 

Ewentualne zwroty towarów zakupionych przez przedsiębiorców będą przyjmowane tylko i wyłącznie w nagłych przypadkach, po uprzednim rozpatrzeniu przez firmę AdaCom. W przypadku uznania zwrotu naliczana będzie opłata manipulacyjna w wysokości 25% wartości zakupionego towaru, nie mniejsza jednak niż 50,00 PLN tytułem kosztów magazynowo-biurowych. Ponadto zwracany towar należy dostarczyć do firmy AdaCom pod adres do zwrotów (AdaCom, ul. Brzozowa 4/8 Wiechlice, 67-300 Szprotawa) na własny koszt oraz w stanie nienaruszonym.

O sprzedającym
isportshop
isportshop
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

4032

 

20

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Adriana Mancir
AdaCom
Kościuszki 16
57-220 Ziębice
REGON: 081237561
NIP: 9241815292

Kontakt

 • 572 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 16:00
sobota
10:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

Regulamin

1. Kupującym może być każda pełnoletnia osoba, posiadająca możliwości dokonywania transakcji finansowych.

2. Ceny towarów są cenami brutto tzn. zawierają podatek VAT.

3. Godziną graniczną przyjmowania zamówień jest godz. 12:00. Zamówienia złożone po godz. 12:00 są traktowane jak zamówienia złożone w pierwszy kolejny dzień roboczy.

4. Statusy zamówień udostępniane są wyłącznie w odpowiedzi na mailowe zapytania zawierające login z serwisu aukcyjnego (nazwę użytkownika).

5. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005 r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).

Faktury będą wystawiane i przesyłane w formie elektronicznej nie wcześniej niż od dnia następującego po dniu, w którym Kupujący uiścił zapłatę za zamówiony towar.

Dane do faktur VAT zaciągane są automatycznie przez system fakturowy z formularza opcji dostawy i płatności wypełnianego przez Kupującego. W przypadku chęci poprawienia danych znajdujących się na fakturze Kupujący może wystawić notę korygującą zgodnie z art. 106k ust. 1 ustawy VAT. Notę można przesłąć elektronicznie lub listownie na dane firmy.

6. Cena towaru, jeśli w opisie nie zastrzeżono inaczej, nie obejmuje kosztu przesyłki, który ponosi Kupujący.

7. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa powszechnie obowiązujące, a w szczególności Kodeksu Cywilnego oraz przepisy ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 ze zmianami), ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., Nr 22, poz. 271 ze zmianami), ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141, poz. 1176 ze zmianami), ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zmianami).

8. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad.

Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z  postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

9. Na każdej aukcji określony jest koszt transportu. W przypadku zakupu produktów z różnych aukcji koszt transportu ustalany jest indywidualnie.

9. Zdjęcia zamieszczone na aukcjach są zdjęciami poglądowymi przedstawiającymi produkt lub grupę produktów.

11. Jeśli w opisie aukcji nie jest podana nazwa producenta oznacza to, iż w sprzedaży posiadamy produkty kilku producentów o zbliżonych parametrach. Mogą się one nieznacznie różnić wymiarami.

12. Opcje produktu w przypadku zestawów powinny być uwzględnione w Wiadomości do Sprzedającego podczas wypełniania formularza Opcji Dostawy i Płatności lub mailowo bezpośrednio po zakupie.

W przypadku otrzymania dyspozycji z opcjami produktu po przekazaniu zamówienia do kompletowania nie będą one uwzględniane. 

Wyświetlenia:131
Numer oferty:6930993629
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry