Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Zestaw głośnomówiący Parrot MKi9100 z MONTAŻEM !!!

od Super Sprzedawcy AMX-AMERVOX
746,20 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
17,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
21,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Pozostałe

Opis

Zestaw głośnomówiący


PARROT MKi9100
 • Opis produktu
 • Warunki dostawy
 • O nas
 • Pozostałe aukcje
 • Kontakt

  Kontakt

  Telefon: +48 41/362 68 89 Skype: d.jurek89 E-mail: allegro@amervox.com Kielce

  Warunki dostawy

  Wysyłana przesyłka

  zawsze jest ubezpieczona (firma kurierska).

  Gwarantujemy zwrot pieniędzy w przypadku zaginięcia przesyłki.

  Dokonując zapłaty za towar,

  PROSZĘ DOLICZYĆ kwotę za transport w wysokości 17,00 zł. WYSYŁKA jest realizowana w ciągu 24 godzin po wpłynięciu należności na nasze konto.

  Informacje dodatkowe

  Wystawiamy faktury VAT, wylicytowana kwota jest

  ceną brutto (zawiera podatek VAT).

  Nie wysyłamy za zaliczeniem pocztowym, tylko przelew na konto.

  Link do informacji o mnie.

  Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący do każdego samochodu i telefonu.

  Polskojęzyczny PARROT MKi9100

  Opis produktu

  MKi9100 posiada panel OLED oraz bezprzewodową konsolę sterującą która może być zamontowana niezależnie od panelu. Konsola posiada klips mocujący ją do kierownicy. Technologia OLED zastosowana w panelu powoduje dużo niższe zużycie prądu w porównaniu do standardowego wyświetlacza LCD. Dodatkowo obraz wyświetlany w systemie OLED jest dużo jaśniejszy i ostrzejszy. W tym zestawie nie trzeba już przypisywać znaczników głosowych aby usłyszeć nazwę kontaktu, zestaw sam odczyta imię i nazwisko z książki zapisanej w telefonie i poinformuje głosem, kto dzwoni. Dzięki temu jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem, nie trzeba odrywać wzroku od drogi aby sprawdzić na wyświetlaczu kto dzwoni.

  W ten sam sposób można przeglądać książkę telefoniczną aby wybrać numer. Odbywa się to w następujący sposób - po wciśnięciu wielofunkcyjnego pokrętła, jako pierwsza zgłasza się książka telefoniczna, po ponownym wciśnięciu podczas obracania pokrętła, przeglądane są litery alfabetu. Po usłyszeniu żądanej litery i jego wciśnięciu, zestaw podczas kręcenia pokrętłem odczytuje nazwy kontaktów. Po wybraniu danego kontaktu wystarczy wcisnąć zielony przycisk konsoli aby telefon zadzwonił do danej osoby. Dwudrożny, polskojęzyczny syntezator mowy umożliwia wybranie dowolnego numeru telefonu, bez nagrywania znaczników głosowych. Wystarczy nacisnąć zieloną słuchawkę i powiedzieć: "Adam" Zestaw sam sprawdzi, czy w telefonie jest zapisany kontakt o nazwie Adam i ewentualnie dopyta o kogo chodzi oraz pod jaki numer (domowy, praca, komórka...) zadzwonić.

  Panel wyświetlacza OLED również jest montowany w sposób umożliwiający zabranie go ze sobą podczas wysiadania z samochodu. Na panelu wyświetlane są informacje o stanie baterii telefonu, zasięgu sieci GSM, nazwie operatora oraz nazwa telefonu aktualnie przyłączonego do zestawu. Dodatkowo w trybie odtwarzania muzyki wyświetlana jest nazwa pliku.

  Zestawy serii MKi, obsługują połączenia dwóch telefonów jednocześnie. Na czas rozmowy z jednego podłączonego telefonu, drugi jest odłączany, aby potencjalnie przychodzące połącznie nie zakłóciło aktualnie prowadzonej rozmowy.

  Po zakończeniu rozmowy, drugi telefon automatycznie zostanie podłączony spowrotem. Na panelu wyświetlana jest nazwa głównego telefonu, z którego będą realizowane połączenia. Aby przełączyć się na drugi telefon, należy wcisnąć i przytrzymać czerwoną słuchawkę na pilocie. Na wyświetlaczu zmieni się nazwa podłączonego telefonu. Wyświetlane są również informacje o stanie baterii telefonu, zasięgu sieci GSM, nazwie operatora.

  Podczas połączenia telefonicznego, wyświetlana jest nazwa kontaktu. Jeśli kontakt jest z poza listy, wyświetlany jest numer telefonu. Dodatkowo w trybie odtwarzania muzyki wyświetlana jest nazwa pliku. Panel wyświetlacza OLED jest montowany w sposób umożliwiający zabranie go ze sobą podczas wysiadania z samochodu.

  Szczegóły aukcji

  Na tej aukcji kupujesz samochodowy polskojęzyczny zestaw głośnomówiący PARROT MKi9100 z bonem towarowym upoważniającym do montażu w wytypowanych punktach których adresy są

  TUTAJ . Przed zakupem skontaktuj się z wybranym punktem w celu ustalenia terminu i uzyskania informacji na temat ewentualnych dopłat w przypadku ponadstandardowej instalacji.

  Ważne informacje dotyczące 24 miesięcznej gwarancji PARROT

  Podstawą przyjęcia sprzętu do naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie go wraz z kartą gwarancyjną do serwisu Parrot SA w POLSCE: Amervox Sp. z o.o. w Kielcach.

  Każdy zestaw głośnomówiący Parrot w Polsce jest sprzedawany z karta gwarancyjną z umieszczonym w niej numerem seryjnym urządzenia. W przypadku zakupienia zestawu Parrot bez karty gwarancyjnej (lub jej zagubieniu czy zniszczeniu) naprawy mogą być wykonane tylko odpłatnie.

  Kupując zestaw pochodzący z za granicy z kartą gwarancyjną z innego kraju (Niemcy, Francja, Czechy i każdego innego) w przypadku uzyskania naprawy gwarancyjnej urządzenie należy odesłać do kraju zakupu urządzenia.

  Kupując zestaw głośnomówiący zawsze żądaj polskiej gwarancji. Każdy nasz partner handlowy otrzymuje ją z każdym zestawem.

  Możliwości wiązki multimedialnej zestawów Parrot

  Najważniejsze funkcje wiązki multimedialnej:

 • Aktualizacja zestawów poprzez złącze USB
 • Specjalne łącze dla urządzeń marki Apple (iPod, iPod Touch, iPhone)
 • Możliwość słuchania muzyki poprzez złącze USB/line-in
 • Możliwość podładowania telefonu

  Informacja na temat zastosowania wiązki multimedialnej PARROT

  Kompatybilność

  Zestaw

  MKi9100 współpracuje z prawie 100% telefonów na rynku.

  Bezprzewodowa konsola sterująca

  Parrot w serii zestawów MKi posiada bezprzewodową konsolę sterującą / pilot do obsługi zestawu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza że można go zamontować na kole kierownicy lub w dowolnie wybranym miejscu.

  Kliknij >>

  Dowiedz się więcej o dwóch sposobach montażu

  Pilot jest zasilany baterią litową, która wystarcza nawet do pięciu lat pracy.

  Oprócz przycisków do odbierania i kończenia rozmowy posiada wielofunkcyjne pokrętło do nawigacji po menu zestawu, a także przyciski do sterowania funkcją odtwarzania muzyki.

  Funkcje bezprzewodowej konsoli:
 • Zielony przycisk: odbieranie rozmowy, wywoływanie rozpoznawania głosowego
 • Czerwony przycisk: odrzucanie, kończenie rozmowy
 • Wielofunkcyjne pokrętło: regulacja głośności rozmowy telefonicznej, regulacja głośności odtwarzania muzyki, nawigacja po menu
 • Środkowy dolny przycisk - odtwarzanie, zatrzymywanie odtwarzania muzyki
 • Prawy dolny przycisk: następny utwór
 • Lewy dolny przycisk: poprzedni utwór

  Dodatkowe możliwości

  TTS - Funkcja Text To Speach - Syntezer mowy, niezależny od telefonu. Odczytywanie tekstu zapisanego - w tym przypadku odczytywanie nazw kontaktów, dokładnie w taki sposób, jak są zapisane w pamięci telefonu.

  Dzięki tej funkcji, użytkownik nie musi odrywać wzroku od sytuacji na drodze. Podczas sygnalizacji rozmowy przychodzącej, usłyszy informację odczytaną przez syntezer mowy - nazwę kontaktu, który próbuje połączyć się z właścicielem zestawu.

  Funkcja ta jest w pełni spolonizowana. Można wybrać Grzegorza Brzęczyszczykiewicza! TRYB ROZMOWY PRYWATNEJ - Właściciel zestawu może przełączyć rozmowę na telefon. W tym trybie rozmowa będzie prowadzona z telefonu trzymanego przy uchu - pasażerowie samochodu nie będą słyszeć co mówi osoba po drugiej stronie. Kolejna przychodząca rozmowa będzie odebrana w trybie głośnomówiącym.

  Można również podpiąć inny odtwarzacz muzyczny używając standardowego złącza minijack. W ten sposób można odtwarzać muzykę np. z przenośnego odtwarzacza CD lub MINIDISC a także z telefonu iPhone.

  Każdy telefon wyposażony w interfejs USB do podłączenia do komputera, może być za jego pośrednictwem podłączony do zestawu. W tym czasie bateria telefonu będzie ładowana, a pliki muzyczne można odtwarzać jak z pamięci przenośnej.

  Moduł Bluetooth zestawu

  MKi9100 pracuje w standardzie A2DP (Bluetooth Music) - dzięki temu można bezpośrednio z telefonu słuchać muzyki w formacie MP3 zapisanej na karcie pamięci aparatu telefonicznego. Nie trzeba nic podlączać w samochodzie - wystarczy wsiąść do samochodu, włączyć silnik i nacisnąć przycisk PLAY na konsoli sterującej MKi9100, telefon sam uruchomi odtwarzanie muzyki zapisanej na jego karcie przez głośniki samochodowe.

  Zestaw

  MKi9100 posiada również zestaw złączy pozwalający na podłączenie zewnętrznej pamięci masowej. Jest to standardowe złącze USB. Do złącza można podpiąć pendrive o pojemności nawet 64 GB.

  Przez złącze

  USB można dokonać aktualizacji oprogramowania zestawu, bez potrzeby demontowania go z samochodu. Umożliwi to współpracę zestawu z telefonami konstruowanymi w przyszłości, gdyż producent będzie miał możliwość udostępnienia nowego oprogramowania właścicielom zestawów.

  Dodatkowe możliwości

  Wraz z zamówionym urządzeniem otrzymasz otrzymasz bon uprawniający do montażu zakupionego zestawu głośnomówiącego.  Usługa montażowa może zostać zrealizowana w dowolnie wybranym punkcie montażowym Amervox. Lista dostępnych zakładów dostępna jest TUTAJ , można ją także znaleźć na rewersie bonu.
  REGULAMIN MONTAŻU
  1. Bon towarowy służy do usługi instalacji zestawu głośnomówiącego Parrot MKi9100 w samochodzie.
  2. Bon można zrealizować u autoryzowanych instalatorów Amervox wyszczególnionych na rewersie bonu.
  3. Bon towarowy nie może być wymieniony na gotówkę.
  4. Bon towarowy pokrywa standardowe koszty usługi.
  Wszystkie dodatkowe akcesoria, w tym redukcje, przedłużki, dodatkowe kable itp., nie są wliczone do usługi.
  5. By wykorzystać bon należy wstępnie umówić się na montaż.
  6. Bon jest podstawą do rozliczenia dla zakładu montażowego.

  Nasze aukcje

 • Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

  Dostawa i płatność
  od 17,00 zł

  Lokalizacja: Kielce, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  17,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  10
  czas realizacji
  2-3 dni robocze
  Odbiór osobisty po przedpłacie
  pierwsza sztuka
  0,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  -
  czas realizacji
  1 dzień roboczy

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  21,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  10
  czas realizacji
  2-3 dni robocze
  Odbiór osobisty
  pierwsza sztuka
  0,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  -
  czas realizacji
  1 dzień roboczy

  Punkty odbioru

  Amervox
  Warszawska 312
  25-414 Kielce
  woj. świętokrzyskie

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

  płatność tylko gotówką
  kontakt nie jest wymagany

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Gwarancja
  24 miesiące

  Rodzaj gwarancji

  producenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  24 miesiące
  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  F.H. Amervox Sp. z o.o. Sp. K
  Warszawska 312D
  25-414 Kielce
  Dodatkowe informacje

  Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro@amervox.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

  14 dni na odstąpienie od umowy

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  F.H. Amervox Sp. z o.o. Sp. K.
  Warszawska 312
  25-414 Kielce

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  O sprzedającym
  AMX-AMERVOX
  AMX-AMERVOX
  100,0%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  457

   

  0

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  4,9

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  FH Amervox Sp. z o.o. sp.k.
  ul. Warszawska 312
  25-414 Kielce
  REGON: 290737626
  NIP: 959-083-19-41

  Kontakt

  • 601 ** ** ** (pokaż)
  • 41 *** ** ** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 16:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  Firma handlowa „Amervox” Sp. z o.o. Sp. K. została założona w 1996 roku i jest firmą z udziałem kapitału zagranicznego. 

  Firma jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę w handlu samochodowymi systemami alarmowymi oraz sprzętem audio amerykańskiego koncernu AUDIOVOX CORPORATION. 

  Obok systemów zabezpieczających samochody przed kradzieżą, znajdą Państwo w ofercie firmy szereg urządzeń poprawiających bezpieczeństwo i wygodę użytkowania pojazdów oraz ochrony środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z czujnikami parkowania, automatycznymi włącznikami świateł mijania, zamkami centralnymi, sterownikami klimatyzacji oraz pozostałymi akcesoriami oferowanymi przez firmę Amervox.

   Wszystkie oferowane przez firmę Amervox systemy alarmowe oraz pozostałe urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością i niezawodnością, posiadają oznaczenia E i CE. 

  Rok 2004 zapoczątkował współpracę z francuską firmą PARROT w zakresie dystrybucji zestawów głośnomówiących bluetooth. Po raz kolejny firma poszerzyła swoją ofertę i jako jedyny dystrybutor firmy PARROT z powodzeniem realizuje politykę zakładającą szczególną dbałość o bezpieczeństwo klientów. 

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Amervox wprowadziła do sprzedaży również specjalistyczne systemy wizyjne i bezpiecznego cofania angielskiej firmy Brigade. Oferta przeznaczona do samochodów ciężarowych, autobusów, samochodów specjalistycznych, takich jak cysterny, śmieciarki itp., cieszy się dużym zainteresowaniem, a duży wybór produktów pozwala zaspokoić potrzeby każdego z klientów.

  Pozostałe informacje

  Nr konta: 41 1140 2020 0000 2790 0700 1001

  NIP: 9590831941

  REGON: 290737626

  KRS: 539918

  Wyświetlenia:2389
  Numer oferty:7276736019
  Zgłoś naruszenie zasad

  Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

  Do góry