Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zestaw Farbek Army Painter Zombicide Green Horde P (7308001969)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
51,36 zł
Dostawa
 • PACZKA W RUCHu 7,00 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Zestaw Farbek Army Painter Zombicide Green Horde Paint Set

Producent: Army Painter

Zestaw farb do gry Zombicide.

Zawartość pudełka:

- 6 farbek (Ork Skin, Goblin Skin, Crushed Skull, Pale Flesh, Rough Iron, Horde Shader).

Dostawa i płatność
od 7,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
7,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Dodatkowe informacje

Odbiór osobisty możliwy nawet w kilka chwil po złożeniu zamówienia (w godzinach pracy sklepu - poniedziałek - piątek 13:00-20:00 oraz sobota 12:00-16:00). Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze przed 13:00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone i opłacone w dni robocze po 13:00 oraz w dni wolne będą traktowane jak złożone i opłacone w najbliższy dzień roboczy

Punkty odbioru

Sklep Strefa MTG
Polna 30a - dawniej Armii Ludowej 15
00-635 Warszawa
woj. mazowieckie
email: sklep@strefamtg.pl
tel.: 533426333

 • poniedziałek - piątek 13:00 - 20:00
 • sobota 12:00 - 16:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru natychmiast
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
1 miesiąc dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Strefa MTG s.c.
Polna 30a
00-635 Warszawa
Dodatkowe informacje

 1. Zobowiązujemy się do dostarczenia Użytkownikom Produktów  bez wad o ile nie zostały one uwzględnione w opisie konkretnego  przedmiotu. 

2. Reklamacja może zostać złożona przez kupującego, bezpośrednio w  naszym sklepie stacjonarnym w godzinach jego otwarcia, mailowo na adres  poczty elektronicznej sklep@strefamtg.pl lub pisemnie  na adres firmy z  dopiskiem „Reklamacja”. 

3. Wymagane jest, aby zgłoszenie reklamacji zawierało w szczególności:  imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej (adres e-mail) na który ma  zostać wysłana odpowiedź na reklamację, adres do korespondencji, datę  nabycia przedmiotu, rodzaj reklamowanego przedmiotu, dokładny opis wady, a także preferowany przez kupującego sposób  poinformowania o sposobie rozpatrzenia reklamacji. Wraz ze zgłoszeniem  reklamacji należy dostarczyć Strefa MTG dowód zakupu towaru. Może to być  na przykład kopia paragonu (preferowane) lub kopia faktury, wydruk z karty płatniczej  albo inny dowód. 

4. W przypadku konieczności dostarczenia reklamowanego przedmiotu do naszej firmy, Strefa MTG zwróci wszelkie  związane z tym koszty o ile kupujący dostarczy przedmiot w sposób wcześniej uzgodniony z nami. 

5. Strefa MTG rozpatrzy i ustosunkuje się do reklamacji bez zbędnej  zwłoki, nie później niż w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji. O  sposobie rozpatrzenia reklamacji Użytkownik zostanie poinformowany  zgodnie z danymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji. 

6. W przypadku wystąpienia ewentualnych braków w złożonej reklamacji,  Strefa MTG zwróci się do Użytkownika o ich uzupełnienie zgodnie z danymi adresowymi wskazanymi w zgłoszeniu reklamacji. 

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Strefa MTG s.c.
Polna 30a
00-635 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Użytkownik będący osobą fizyczną ma prawo do odstąpienia od umowy  sprzedaży w terminie 14 dni licząc od dnia następnego po dniu  dostarczenia produktów na adres wskazany przez Użytkownika lub daty  odbioru osobistego ze Sklepu.

2. W przypadku chęci skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy,  Użytkownik zobowiązany jest dostarczyć nam w formie pisemnej lub drogą  elektroniczną Oświadczenie o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od momentu odebrania przedmiotu umowy

3. Produkty objęte Oświadczeniem o odstąpieniu od umowy powinny zostać  zwrócone bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. 

4. Strefa MTG zwróci wszelkie dokonane przez kupującego płatności za  zwracane przedmioty bez zbędnej zwłoki, nie później jednak niż w  terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy o ile zwracane przedmioty  zostaną dostarczone do Strefy MTG w tym terminie. W przypadku  przekroczenia terminu zwrotu przedmiotów Strefa MTG zwróci wszelkie  dokonane przez kupującego płatności za zwracane przedmioty bez zbędnej  zwłoki po otrzymaniu zwracanych przedmiotów.

5. W ramach zwrotu płatności za zwracane przedmioty Strefa MTG zwraca  koszt wysyłki do kupującego o ile kupujący wybrał najtańszy oferowany  dla danego zestawu przedmiotów sposób wysyłki. W przypadku wyboru przez  kupującego innego sposobu dostawy zwracamy jedynie równowartość wartości najtańszego sposobu dostawy oferowanego kupującemu. 

6. W przypadku zwrotu jedynie części przedmiotów wchodzących w skład  zamówienia zwracamy jedynie możliwą różnicę między najtańszym kosztem  dostawy całego zamówienia, a najtańszym możliwym kosztem dostawy  zamówienia bez zwracanych przedmiotów. 

7. Użytkownik ponosi koszt dostarczenia przedmiotów zwracanych do Strefy MTG. 

8. Wraz z odsyłanymi przedmiotami prosimy o zwrot paragonu – nie jest to  wymagane jednak ułatwia nam rozliczenie z Urzędem Skarbowym zwrotu zapłaconych podatków. 

9. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości  przedmiotu będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania przedmiotu  jakiego mógłby dokonać w przypadku zakupu produktu w sklepie  stacjonarnym.

O sprzedającym
StrefaMTG
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

2008

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Strefa MTG s.c.
Polna 30a
00-635 Warszawa
REGON: 147283260
NIP: 522-301-63-83

Kontakt

 • 533****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
13:00 - 20:00
sobota
12:00 - 16:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma prowadzi działalność na podstawie wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG). Aktualne dane wpisu można w każdej chwili sprawdzić na stronie CEiDG (https://prod.ceidg.gov.pl/).

Nasz punkt odbiorów osobistych/sklep stacjonarny mieści się przy Polnej 30a (dawniej Armii Ludowej 15). Jest to pasaż nad Trasą Łazienkowską, na odcinku pomiędzy klubem Remont, a ul. Marszałkowską

Pozostałe informacje

Prosimy o wpłatę za pomocą systemu PayU lub przelew na konto. Koszt wysyłki podany jest w zakładce koszt dostawy każdego przedmiotu. W przypadku zakupu kilku przedmiotów system sam określi dostępne formy wysyłki dla danego zestawu przedmiotów - za przesyłkę zapłacicie Państwo tylko raz.

Jako adres do wysyłki bierzemy zawsze adres podany w formularzu wpłaty PayU, a w przypadku wpłaty na konto bez wypełniania formularza dostawy z danych podanych przez Allegro. W przypadku jakiejkolwiek chęci zmiany adresu wysyłki lub chęci otrzymania faktury konieczne jest wypełnienie formularza dostawy Allegro.

Dla osób z Warszawy istnieje możliwość odbioru osobistego w sklepie stacjonarnym w godzinach otwarcia - nie trzeba potwierdzać odbioru - przedmioty, które sprzedajemy na Allegro posiadamy fizycznie w sklepie.

Wyświetlenia:72
Numer oferty:7308001969
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry