Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Żeliwny zlew ogrodowy + kran wodnik do ogrodu

589,00 zł
58,90 zł x 11 rat (przykład)
2 osoby kupiły 2 sztuki
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
13,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
15,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 3 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę bez VAT
  • Waga (z opakowaniem):
    18 kg

Opis

Brązowa żeliwna wisząca wylewka (zlew) z kranem zdobiona ornamentem roślinnym oraz rozetą w miejscu wyprowadzenia kranu.

Wylewkę można przymocować do fasady budynku lub innej architektury ogrodowej za pomocą przygotowanych otworów.

W zestawie ze zlewem mosiężny kran 3/4 cala oraz łącznik służący do połączenia z wcześniej przygotowanym przyłączem.

Zlew posiada odprowadzenia wody maskowane odkręcaną obudową.

Zlew odporny na warunki atmosferyczne.

Wysokość 77 cm

Szerokość 45 cm

Głębokość zlewu 23 cm

Wysokość otworu kranu od dolnej krawędzi 57 cm

Średnica rury przyłączeniowej 3/4 cal (2 cm)

Średnica otworu na spodzie zlewu 3,5 cm

Rozstaw otworów montażowych 22,5

Waga 20 kg

Kontakt i zamówienia:

e-mail: info@galeriapegaz.pl

tel. 796707899

Dostawa i płatność
od 13,00 zł

Lokalizacja: Poznań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
22
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
22
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Poznań
Bosa 13
60-124 Poznań
woj. wielkopolskie
email: info@galeriapegaz.pl
tel.: 796707899

  • poniedziałek - niedziela 09:00 - 22:00

wymagana przedpłata
do odbioru w 5 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

GaleriaPegaz.pl Marek Konopka
Myśliwska 7/35
60-124 Poznań
Dodatkowe informacje

 

Kupujący może składać Sprzedawcy  reklamacje w ciągu 2 lat od daty zakupu dotyczące zawartej Umowy pod  adresem info@galeriapegaz.pl, lub w formie pisemnej na adres Marek  Konopka, GaleriapPegaz.pl, Myśliwska 7/35, 60-124 Poznań. 

Dla umów sprzedaży zawartych do dnia  24 grudnia 2014 r. – podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego  wobec Kupującego będącego osobą fizyczną, który nabywa Towar w celu  niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu  niezgodności Towaru z umową sprzedaży są określone powszechnie  obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności ustawą z dnia 27 lipca  2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie  Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 nr 141, poz. 1176 ze zm.). 

Dla umów sprzedaży zawartych od dnia  25 grudnia 2014 r. – podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego  względem Kupującego, jeżeli sprzedany towar ma wadę fizyczną lub prawną  (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w  szczególności w Kodeksie Cywilnym. 

Sprzedający obowiązany jest dostarczyć  Kupującemu Towar bez wad, z zastrzeżeniem wad, o których Sprzedający  poinformował Kupującego przed zawarciem umowy sprzedaży. 

Reklamacja (w tym także zawiadomienie o  niezgodności Towaru z umową sprzedaży oraz zgłoszenie odpowiedniego  żądania sposobu doprowadzenia Towaru do zgodności z umową sprzedaży lub  złożenie oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy  sprzedaży) może zostać złożona przez Kupującego na przykład: 

- pisemnie na adres  Marek Konopka, GaleriapPegaz.pl, Myśliwska 7/35, 60-124 Poznań.

- w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: info@galeriapegaz.pl.

Zaleca się podanie przez Kupującego w opisie reklamacji: 

(1) informacji i okoliczności  dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty  wystąpienia niezgodności (wady); 

(2) żądania sposobu doprowadzenia  Towaru do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny  albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz 

(3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedającego. 

Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają  formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji  złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Sprzedający  ustosunkuje się do reklamacji Kupującego niezwłocznie, nie później niż w  terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. 

Brak ustosunkowania się Sprzedającego w powyższym terminie oznacza, że Sprzedający uznał reklamację za uzasadnioną. 

Poprawnie złożona reklamacja powinna  zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,  datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot  reklamacji i oryginał dowodu zakupu ze wskazaniem żądania Kupującego,  wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Kupujący posiada możliwości  skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń (zasaduy dochodzenia tych roszczeń): 

(1). Klient uprawniony jest do  zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w  art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U.  2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego  z zawartej Umowy Sprzedaży. Regulamin organizacji i działania stałych  polubownych sądów konsumenckich określa rozporządzenie ministra  sprawiedliwości z dnia 25 września 2001 r. w sprawie określenia  regulaminu organizacji i działania stałych polubownych sądów  konsumenckich. (Dz.U. 2001, nr 113, poz. 1214). 

(2). Klient uprawniony jest do  zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z  art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U.  2001 nr 4 poz. 25 ze zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania  mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Klientem, a  Sprzedawcą. Informacja na temat zasad i trybu procedury mediacji  prowadzonej przez wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej dostępna  jest w siedzibach oraz na stronach internetowych poszczególnych  Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej. 

(3). Klient może uzyskać bezpłatną  pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między Klientem, a Sprzedawcą,  korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika  konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych  należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie  Konsumentów Polskich). Porady udzielane są pod przez Federację  Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707  oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email  porady@dlakonsumentow.pl.

Formularz reklamacyjny dostępny jest na stronie:

http://www.galeriapegaz.pl/allegro/frgp.pdf

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GaleriaPegaz.pl Marek Konopka
Myśliwska 7/35
60-124 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Możesz  odstąpić od zawartej umowy sprzedaży zawartej na odległość w terminie  14 dni od daty dostarczenia towaru (zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014  roku "O prawach konsumenta" i zwrócić go do nas na nasz koszt. 

Do  zachowania terminu wystarczy wysłąnie oświadczenia dorgą mailową  (info@galeriapegaz.pl) lub listownie (Marek Konopka, GaleriaPegaz.pl,  Mysłiwska 7/35, 60-124 Poznań) przed jego upływem.

Towar  nie może nosić śladów użytkowania, musi być kompletny, posiadać  wszystkie dokumenty i oryginalne opakowanie. Przed wysyłką poinformuj  nas o chęci odstąpienia od umowy poprzez mailowo lub telefonicznie. 

Paczki odsyłane za pobraniem na koszt adresata nie będą odbierane.

 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub  na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów "art. 38  prawa konsument"  

1)  o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy; 

2)  w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

3)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb; 

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

5)  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

6)  w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami; 

7)  w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 

8)  w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego  przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 

9)  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 

11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 

12)  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi; 

13)  o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od  umowy.

Zwrot  towaru odbywa się za pośrednictwem zamówionego przez nas kuriera na  nasz koszt. Po otrzymaniu przez nas towaru wraz z pisemnym oświadczeniem  zwrotu przedmiotu zostanie dokonany zwrot pieniędzy za zakupiony towar  na wskazane przez Klienta konto. 

Przelew zostanie dokonany w przeciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru. 

Poniżej do pobrania formularz który należy dołączyć do zwracanego przedmiotu: 


http://www.galeriapegaz.pl/allegro/ogp.pdf

O sprzedającym
GaleriaPegaz_pl
GaleriaPegaz_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

130

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Marek Konopka
GaleriaPegaz.pl Internetowa Galeria Sztuki
Bosa 15/2
60-124 Poznań
REGON: 301412497
NIP: 6842251473

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Nr konta bankowego (mBank): 50 1140 2004 0000 3402 6836 2765

Pozostałe informacje

Wszelkie koszty przesyłki podane są zawsze w treści naszych aukcji. Przy kupnie kilku przedmiotów na aukcjach za przesyłkę płacą Państwo raz. (Zawsze płacą Państwo koszt droższej przesyłki jeśli podane ceny są różne) Zakupiony przez państwa towar zawsze jest odpowiednio zabezpieczony i przygotowany do wysyłki. Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług polecamy przesłanie zakupionego towaru firmą kurierską. Wszystkie przesyłki kurierskie ubezpieczone do wartości zakupionego towaru. Osoba kupująca udziela mi (Wnioskodawcy) jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy o usługi pocztowe w imieniu i na rachunek kupującego (na podstawie umowy zawartej z kupującym i udzielonego mi pełnomocnictwa - wg. przepisu art. 95 do art. 109 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zm., regulujące kwestię przedstawicielstwa.). W chwili obecnej ze względu na formę opodatkowania nie wystawiamy faktur Vat.
email: info@galeriapegaz.pl
telefon: 796 707 899
Wyświetlenia:1204
Numer oferty:6191957470
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry