Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Żelazko parowe Philips GC4881/20 2800W niebieskie

od Super Sprzedawcy www_al_to
299,00 zł
10 monet
1 osoba kupiła 1 sztukę
Przesyłka płatna z góry
Paczkomaty 24/7
darmowa
Przesyłka kurierska
15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
20,00 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 830 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor dominujący:
  niebieski
 • Marka:
  Philips
 • Moc (W):
  2800
 • Rodzaj żelazka:
  parowe
 • Rodzaj stopy:
  Ceramiczna

Opis

Philips GC4881/20

 • Żelazko parowe
 • Moc: 2800 W
 • Wytwarzanie pary: 50 g/min
 • Wyrzut strumienia pary: 210 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
 • Rodzaj stopy: T-ionicGlide
 • Blokada kapania
 • System antywapienny
 • Automatyczne wyłączenie
 • Spryskiwacz
 • Precyzyjna końcówka wylotu pary
 • Długość przewodu: 2,5 m

Cechy i funkcje

Szybkie usuwanie zagnieceń

Żelazko parowe Philips Azur Pro GC4881/20 generuje silny strumień pary, pozwalając w ciągu paru chwil uporać się z prasowaniem i uzyskać doskonałe rezultaty. Prasowanie to teraz czysta przyjemność dzięki nadzwyczajnemu poślizgowi, większemu zbiornikowi wody i zintegrowanemu pojemnikowi na kamień. Duża moc 2800 W gwarantuje szybkie nagrzewanie i bezkompromisową wydajność.

Potęga pary z żelazkiem Philips GC4881/20

Generowany przez żelazko Philips Azur Pro GC4881/20 ciągły strumień pary o natężeniu do 50 g/min dostarcza optymalną ilość pary umożliwiającą skutecznie rozprasowywanie wszystkich zagnieceń. Silne uderzenie pary do 210 g pozwala na szybkie likwidowanie nawet najbardziej opornych zagnieceń. Zobacz jakie proste i komfortowe staje się prasowanie i ile czasu możesz zaoszczędzić dzięki temu modelowi.

Stopa T-ionicGlide - perfekcja i wygoda

Żelazko Philips Azur Pro GC4881/20 wyposażono w najlepszą, 5-gwiazdkową stopę ze zintegrowaną warstwą tlenku tytanu. Stopa Philips Azur Pro posiada najlepszy poślizg i nie jest podatna na zarysowania, co ułatwi prasowanie i pozwoli cieszyć się funkcjonalnością tego urządzenia przez długi czas. Dodatkowym atutem tego modelu jest spiczasta końcówka, która ułatwia prasowanie trudno dostępnych miejsc.

Czysto i bezpiecznie z Azur Pro

Specjalnie zaprojektowane żelazko Philips Azur Pro GC4881/20 posiada innowacyjny wbudowany pojemnik na kamień, który zbiera jego cząsteczki w trakcie prasowania. Proces Self Clean wypłukuje kamień z żelazka w celu zachowania niezmiennej efektywności prasowania każdego dnia. Dodatkowo to żelazko parowe Philips wyłącza się automatycznie, jeśli zostanie pozostawione bez nadzoru. Postawione na podstawie wyłączy się po 8 minutach, natomiast położone na stopie lub na boku - już po 30 sekundach, co zapewni Ci większe bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wygoda prasowania z żelazkiem Philips

Inteligentnie zaprojektowany miękki uchwyt w górnej partii żelazka z generatorem pary Philips Azur Pro GC4881/20 uprzyjemnia pracę. Bardzo obszerny zbiornik na wodę o pojemności 350 ml pozwala na wyprasowanie większej ilości ubrań za jednym zamachem, bez konieczności dolewania wody. Przewód o długości 2,5 m daje możliwość manewrowania żelazkiem po całej powierzchni deski do prasowania. Nowa era w prasowaniu zaczyna się z modelem GC4881/20 Azur Pro od firmy Philips.

Galeria

Specyfikacja techniczna:

 • Typ urządzenia: Żelazko parowe
 • Moc: 2800 W
 • Rodzaj stopy: Ceramiczna
 • Wytwarzanie pary: 50 g/min
 • Wyrzut strumienia pary: 210 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
 • Funkcje: Automatyczne wyłączenie; Blokada kapania; Funkcja samooczyszczenia; System antywapienny
 • Dodatkowe informacje: Precyzyjna końcówka wylotu pary; Spryskiwacz; Podwójnie aktywna funkcja Calc-Clean; Przystosowane do wody z kranu; Wbudowany pojemnik na kamień
 • Długość przewodu: 2,5 m
 • Kolor: Niebieski
 • Wysokość: 16 cm
 • Szerokość: 14 cm
 • Długość: 32 cm
 • Waga: 1,5 kg
 • Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)
 • Kod produktu: Philips GC4881/20 Azur Pro GC4881/20 [*(335248)*]
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wysyłkowo CAŁA POLSKA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
1-2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Brak możliwości odbioru osobistego.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

al.to sp. z o.o.
ul. Rejtana 25-35
42-202 Częstochowa
Dodatkowe informacje

Procedura rozpatrywania reklamacji


- Reklamowany towar należy wysłać bezpośrednio na adres Centrum Dystrybucyjnego Sprzedającego - ul. Rejtana 25-35, 42-202 Częstochowa.


- Po rozpatrzeniu reklamacji Klient otrzymuje dokumentację serwisową opisującą wynik ekspertyzy serwisowej.


- Odbiór reklamowanego sprzętu następuje wyłącznie w miejscu i formie w jakiej towar ten został dostarczony do Sprzedającego.


- Reklamowany sprzęt należy odebrać w terminie 30 dni od powiadomienia Klienta o zakończeniu procedur serwisowych.

21 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

21 dni

Adres do zwrotu

al.to sp. z o.o.
ul. Rejtana 25-35
42-202 Częstochowa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Pouczenie o prawie do odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 21 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby al.to, lub drogą elektroniczną na adres e-mail:  serwis@al.to.

Termin 21-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 15 dni, w stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 21 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

2) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

3) zawartej w drodze aukcji publicznej.

4) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

7) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy.

8) o świadczeniu usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu przez przedsiębiorcę, utraci prawo do odstąpienia od umowy.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

Adresat: al.to sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Rejtana 25-35, e-mail:  serwis@al.to, tel: 34 348 00 00

Ja ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy......................................

Data zawarcia umowy ................

Imię i nazwisko ..........................

Adres ..........................................

Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data ............................................

O sprzedającym
www_al_to
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

50629

 

62

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

al.to sp. z o.o.
ul. Krakowska 45/56A
42-202 Częstochowa
REGON: 242901678
NIP: 949-219-12-68

Kontakt

 • 34 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

al.to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Częstochowie, ul. Krakowska 45/56A, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000416025, posługująca się numerem NIP 9492191268 i REGON 242901678, z kapitałem zakładowym 5.000 zł, w całości wpłaconym.

Pozostałe informacje

Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad.

Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

Regulamin

1.  Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny. Możliwe jest odstąpienie od umowy w terminie 21 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby al.to sp. z o.o. (wskazany w stopce poniżej), lub drogą elektroniczną na adres e-mail: serwis@al.to.

2. Reklamacje towaru zakupionego przez Internet i dostarczonego za pośrednictwem firmy kurierskiej, należy odesłać na adres wskazany przez pracownika obsługi sklepu al.to.

3. Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów akceptuje, na podstawie art. 106n ust. 1 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz.U. 2016, poz. 710 ze zm.), wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej przez Sprzedawcę. Zgoda na otrzymywanie faktury w formie elektronicznej jest równoznaczna z rezygnacją z otrzymywania faktury w formie papierowej.

4.  W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.

5. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży.

Wyświetlenia:8757
Numer oferty:6783782795
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry