Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zaproszenie Na 18 Urodziny Zaproszenia Urodzinowe (6911797313)

Od 25-06-2018 do 02-07-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
1,00 zł
z 9849 sztuk
Dostawa
 • List priorytetowy 5,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,50 zł
 • Paczka48 15,00 zł
Zakupy od 250 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

OPIS PRZEDMIOTU

Przedmiotem aukcji jest jedno zaproszenie z kopertą (kopertę dokładamy Gratis!)

 • Jeden kupiony przedmiot to jedno zaproszenie + jedna gratisowa koperta 
 • Kupując 10 szt. otrzymasz 10 zaproszeń i 10 kopert
 • Format zaproszenia 148x210mm - składane na pół - po złożeniu 148x105mm 

!UWAGA! !UWAGA!

PO ZAKUPIE KONIECZNIE PODAJ NUMER WZORU ZAPROSZENIA W WIADOMOŚCI DO SPRZEDAWCY

WZÓR ZS005

Makeup

WZÓR ZS012

Balonowa impreza

WZÓR ZS016

Impreza z dziewczynami

WZÓR ZS017

Hip Hop

WZÓR ZS018

Głośna impreza

WZÓR ZS019

Dziewczyna w okularach

WYSYŁKA TOWARU

Wszystkie nasze zaproszenia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Dostępne opcje wysyłki to: 

 • LIST PRIORYTETOWY - jest to przesyłka NIEREJESTROWANA - nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie przesyłki przez Pocztę Polską. Przesyłka nie posiada też numeru nadania i śledzenie jej jest niemożliwe. Czas dostawy należy liczyć od dnia otrzymania informacji email o nadaniu przez nas przesyłki. 
 • POLECAMY wybór jednej z poniższych form dostawy.
 • LIST POLECONY PRIORYTETOWY - przesyłka rejestrowana - posiada numer nadania i jest możliwe śledzenie przesyłki i złożenie reklamacji. 
 • PACZKA48 - przesyłka kuriercka rejestrowana - posiada numer nadania i jest możliwe śledzenie przesyłki i złożenie reklamacji. 
 • PACZKA POCZTOWA PRIORYTETOWA - przesyłka rejestrowana - posiada numer nadania i jest możliwe śledzenie przesyłki i złożenie reklamacji. 

Zaproszenia pakujemy w koperty bąbelkowe oraz folijki ochronne, aby jak najbardziej zabezpieczyć przesyłkę przed ewentualnymi zagnieceniami podczas transprtu.

INNE WZORY ZAPROSZEŃ

W naszym sklepie Allegro posiadamy więcej wzorów zaproszeń na każdą okazję. Jeśli powyższy wzór nie spełnia Twoich oczekiwań, sprawdź koniecznie klikając na gorze strony link "Wszystkie przedmioty sprzedającego"

Dostawa i płatność
od 5,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Dream-Picture za co najmniej 250.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
16,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka48
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
3 dni robocze
List priorytetowy
pierwsza sztuka
5,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
15
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Dream Picture - Just4Fun
Ryżowa 48 / 211
02-495 Warszawa
Dodatkowe informacje

Ponosimy odpowiedzialność wobec konsumenta na zasadach określonych w art. 556 Kodeksu cywilnego i kolejnych za wady (rękojmia). Pismo określające żądanie: obniżenia ceny, odstąpienia od umowy, wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady należy przesłać na nasz adres. Odpowiemy na nie jak najszybciej, nie później niż w 14 dni.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Dream Picture
ul. Ryżowa 48/211
02-495 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów odesłania rzeczy na nasz adres. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

O sprzedającym
Dream-Picture
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

378

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Piotr Korab
Dream Picture
ul. Ryżowa 48/211
02-495 Warszawa
REGON: 141363970
NIP: 521-259-72-93

Kontakt

 • 502****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Just4Fun to marka oferująca piękne zaproszenia na różne okazje. Drukujemy je na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Projekty wyróżniają się oryginalnymi motywami, których na pewno nie znajdziesz na zaproszeniach pochodzących z seryjnej produkcji. Łączymy zabawne lub fantazyjne ilustracje z żywą kolorystyką i poręcznymi formatami. Nasze zaproszenia to zapowiedź wyjątkowego wydarzenia, którego z pewnością Twoi goście nie będą chcieli przegapić.

Dane do przelewów bankowych:

Nr rachunku (mBank): 29 1140 2004 0000 3002 0302 2296

Tytułem: Nazwę użytkownika Allegro oraz numer/y aukcji


Administratorem Twoich danych, oprócz Allegro.pl sp. z o.o., jest Piotr Korab Dream Picture (ul. Ryżowa 48/211, 02-495 Warszawa, Polska, kontakt@just4fun.pl). 

Przetwarzamy Twoje dane (adres e-mail, imię i nazwisko, adres, nr telefonu, NIP, nr rachunku bankowego, nr transakcji, zawartość koszyka), które udostępnia nam Allegro.pl sp. z o.o.: 

 • na podstawie umowy w celu jej zawarcia, wykonywania i rozwiązania oraz 
 • na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów w celu realizacji roszczeń związanych z umową,  przez okres do 10 lat od końca roku, w którym wykonano lub rozwiązano umowę, lecz nie krócej niż do zakończenia realizacji roszczeń związanych z umową i upłynięcia okresu przedawnienia, a także 
 • na podstawie ciążących na nas obowiązków prawnych wynikających z ustawy o rachunkowości i Ordynacji podatkowej przez okresy wskazane w tej ustawie (obecnie wg art. 74 pierwszej z tych ustaw i art. 32 § 1 drugiej jest to okres 5 lat od początku roku następującego po roku obrotowym, którego dane dotyczą). 

Współpracujemy z następującymi podmiotami, którym możemy przekazywać Twoje dane: firmami księgowymi i dostawcami usług fakturowania, operatorami płatności internetowych, firmami hostingowymi, firmami pocztowymi i kurierskimi, kancelariami prawniczymi. Dane mogą być przekazywane poza UE, jedynie do państw lub podmiotów zatwierdzonych prawem UE. 

Udostępnienie nam danych jest warunkiem zawarcia i wykonania umowy. Masz prawo dostępu do danych dotyczących Twojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także ich przeniesienia. Masz prawo skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce lub jego odpowiednika w innym państwie UE. 

Więcej informacji o zasadach przetwarzania przez nas danych znajduje się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie http://www.just4fun.pl/polityka-prywatnosci-i-cookies.

Pozostałe informacje

Regulamin Aukcji Dream Picture

1. Aukcja firmy Dream Picture Piotr Korab, ul Ryżowa 48/211, 02-495 Warszawa, NIP: 521-259-72-93.

2. Adres na potrzeby korespondencji, reklamacji i zwrotów Dream Picture Piotr Korab, ul Ryżowa 48/211, 02-495 Warszawa

3. Rodzaje, koszty i terminy dostawy znajdują się w zakładkach "Wysyłka" i "Płatność" na stronie każdej aukcji.

4. Wszystkie ceny wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT jeśli jest należny).

5. Wszelkie terminy liczone są zgodnie z art. 111 Kodeksu cywilnego, czyli termin oznaczony w dniach kończy się z upływem ostatniego dnia, a jeżeli początkiem terminu oznaczonego w dniach jest pewne zdarzenie, nie uwzględnia się przy obliczaniu terminu dnia, w którym to zdarzenie nastąpiło.

6. Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie. Wysłanie zamówionego produktu ma miejsce w ciągu 48h od dokonania zakupu (w przypadku dostaw płatnych za pobraniem) lub zaksięgowania wpłaty (dla zamówień płatnych przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych) - czas realizacji wysyłki może być inny w przypadku oznaczenia go na naszych aukcjach.

7. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów odesłania rzeczy na nasz adres.

8. Konsumentowi jednak zgodnie z art 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:

a) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy,

b) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,

d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

e) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami,

f) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,

g) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy,

h) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.

9. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

10. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do Prawa konsumenckiego lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.

11. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

12. Nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez konsumenta zwrócimy wszystkie dokonane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, ale jeżeli konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas, to nie zwrócimy konsumentowi dodatkowych kosztów (zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego).

13. Świadczymy usługi i sprzedajemy rzeczy wolne od wad fizycznych i prawnych.

14. Ponosimy odpowiedzialność wobec konsumenta na zasadach określonych w art. 556 Kodeksu cywilnego i kolejnych za wady (rękojmia). Pismo określające żądanie: obniżenia ceny, odstąpienia od umowy, wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady należy przesłać na nasz adres. Odpowiemy na nie jak najszybciej, nie później niż w 14 dni.

15. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawa? o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

16. Nie pobieramy żadnych opłat za komunikację.

17. Przestrzegamy zbioru zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, o których mowa w art 2 pkt. 5 Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 roku z późniejszymi zmianami.

18. Kwestie sporne, jeśli konsument wyrazi taką wolę, rozwiązuje się na drodze postępowania mediacyjnego przed Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej lub procesu przed sądem polubownym przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej lub na drodze równoważnych i zgodnych z prawem metod przedsądowego lub pozasądowego rozwiązywania sporów wskazanych przez konsumenta. W ostateczności sprawę rozstrzyga sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.

19. W przypadku niezgodności jakiejkolwiek części udzielonych przez nas informacji z obowiązującym prawem deklarujemy bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego zapisu, gdyż może być on jedynie wynikiem błędu, a nie celowym działaniem.

Użyte na stronie pojęcia:

Kodeks cywilny – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 roku z późniejszymi zmianami.

Prawo konsumenckie – ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku.

Wyświetlenia:1475
Numer oferty:6911797313
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry