Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI MANDALA HANDMADE SUPER PREZENT

40,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Pocztex Kurier24
13,00 zł
List polecony priorytetowy
8,50 zł
Paczkomaty 24/7
12,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Technika wykonania:
  inny

Opis

Zakładka do książki „Wodny Kwiat”

 • Mandala wprawiona po dwóch stronach bazy przy pomocy wodoodpornej żywicy jubilerskiej
 • Materiał antyalergiczny
 • Mandala ozdobiona chwostem
 • Rozmiar mandali to 16 mm

ARTETERAPEUTYCZNY OPIS MANDALI:

Mandala "Wodny kwiat"

Jest to Mandala intuicyjna, która zachęca do tego by poczuć się ważnym dla samego siebie. Wydobywa piękno Duszy i pomaga uświadomić sobie własną wartość, poczuć Miłość do samego siebie. Wspomaga rozwój osobisty, wyrażanie siebie. Doskonale sprawdza się także podczas nauki czegoś nowego.

JAK DZIAŁA MANDALA?

W Arteterapii Mandala jest narzędziem, dzięki któremu można przyglądać się sobie, swoim emocjom, przekonaniom i doświadczeniom. Mandala jest obrazem naszej osobowości – kolory, liczby i symbole, które są w niej zawarte przyciągają lub odrzucają nas, dając nam tym samym informacje zwrotne o tym, co dzieje się z nami na ten moment naszego życia. Mandala – jak wiele innych rzeczy, remediów i symboli może wspomóc rozwój, ale nie zrobi niczego za nas. Bez naszego realnego działania i świadomości – nie stanie się nic.Pracując z Mandalami zachęcamy by zaufać swojej własnej, wewnętrznej mądrości. Niech każdy symbol, kolor i przesłanie wspiera i przypomina o tym, co jest ważne dla każdego z nas. To w jaki sposób różni ludzie wybierają Mandale dla siebie, pokazuje co TERAZ chcą w sobie wzmocnić, z czym chcą pracować, a dzięki tej wiedzy możemy być na siebie uważni, traktować siebie, swoje życie, potrzeby i marzenia z szacunkiem, jako coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Dostawa i płatność
od 8,50 zł

Lokalizacja: Bytom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier24
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 Mandalove daje gwarancję na okres 24 miesięcy od daty zakupu, na wszystkie swoje produkty. Przysługuje ona towarom zakupionym w sklepie internetowym oraz u naszych oficjalnych partnerów.

Gwarancja obejmuje wszystkie wady stanowiące o niezgodności towaru z umową (zgodnie z ustawą z dnia z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Reklamacje oraz gwarancje nie obejmują uszkodzeń powstałych w wyniku niewłaściwego użytkowania.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Hanna Czyż
ul. Reymonta 16/11
41-902 Bytom
Dodatkowe informacje

Zwroty i reklamacje

1. Zgodnie ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), konsument który zawarł umowę na odległość może w terminie czternastu (14) dni od dnia objęcia zakupionej rzeczy w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając w sklepie internetowym oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na adres pocztowy lub elektroniczny sklepu internetowego wskazany w § 1 pkt 2 powyżej, oświadczenia przed jego upływem.

2. Sklep internetowy w wykonaniu ciążącego na nim obowiązku zwraca uwagę na treść art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, zgodnie z którym prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Przykładem takich rzeczy mogą być produkty wykonane na indywidualne zamówienie, produkty spersonalizowane (np. mandale osobiste, które przechodzą przez cały proces akceptacji projektów).

3. Dla skorzystania z prawa odstąpienia od umowy lub reklamacji konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy / reklamacji, który otrzyma wraz z zamówieniem lub złożyć to oświadczenie w każdy inny zgodny z przepisami prawa sposób.

Klient może skorzystać z gotowego formularza zwrotu/reklamacji: Formularz

4. Klient w związku ze skorzystaniem z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość lub reklamacją ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru do sklepu internetowego.

5. Każdy produkt wykonywany na indywidualne zamówienie Klienta nie podlega zwrotowi na mocy Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r. Zgodnie z wyjątkiem do Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r., kiedy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb wówczas nie podlega ona zwrotowi.

6. Na mocy Ustawy o prawach Konsumenckich z dnia 25.12.2014 r. (art. 33 u.o.p.k), jeżeli  Klient wybrał  sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep internetowy Mandalove.pl, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

VI. Mandala Osobista – Mandala wykonywana na indywidualne zamówienie klienta w formie cyfrowej (grafika, projekt tatuażu), biżuterii lub obrazu na płótnie lub szkle.

6.1 Projekt Mandali Osobistej wykonujemy zgodnie z cennikiem oraz formularzem zamówienia, który jest dostępny na stronie https://mandalove.pl/mandala-na-zamowienie/

6.2 Mandala Osobista przygotowywana w formie cyfrowej zgodnie z prawem autorskim stanowi własność firmy Mandalove i nie jest udostępniana Klientowi do dalszego rozpowszechniania czy też wykorzystywania w celach marketingowych lub do dalszej odsprzedaży.

6.3 Cena Mandali Osobistej jest ujęta w Ofercie Mandali Osobistej i nie podlega negocjacjom.

6.4 Konsultacje z Klientem podczas tworzenia przeprowadzamy tylko w wypadku prac cyfrowych tj. Mandala Osobista w biżuterii, projekt tatuażu, grafika. Przeprowadzamy maksymalnie 5 (pięć) konsultacji uwzględniając potrzeby i sugestie Klienta.  W przypadku Mandali Osobistej malowanej na płótnie lub na szkle takiej konsultacji nie przeprowadzamy.

6.5 Wszystkie projekty oraz produkty wykonywane na zamówienie indywidualne Klienta nie podlegają zwrotowi na mocy Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r. Zgodnie z wyjątkiem do Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r., kiedy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb wówczas nie podlega ona zwrotowi.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Hanna Czyż
ul. Reymonta 16/11
41-902 Bytom

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy)

Dodatkowe informacje

V. Zwroty i reklamacje

5.1 Zgodnie ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827), konsument który zawarł umowę na odległość może w terminie czternastu (14) dni od dnia objęcia zakupionej rzeczy w posiadanie przez Klienta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając w sklepie internetowym oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie na adres pocztowy lub elektroniczny sklepu internetowego wskazany w § 1 pkt 2 powyżej, oświadczenia przed jego upływem.

5.2 Sklep internetowy w wykonaniu ciążącego na nim obowiązku zwraca uwagę na treść art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta, zgodnie z którym prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Przykładem takich rzeczy mogą być produkty wykonane na indywidualne zamówienie, produkty spersonalizowane (np. mandale osobiste, które przechodzą przez cały proces akceptacji projektów).

5.3 Dla skorzystania z prawa odstąpienia od umowy lub reklamacji konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy / reklamacji, który otrzyma wraz z zamówieniem lub złożyć to oświadczenie w każdy inny zgodny z przepisami prawa sposób.

Klient może skorzystać z gotowego formularza zwrotu/reklamacji: Formularz

5.4 Klient w związku ze skorzystaniem z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość lub reklamacją ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru do sklepu internetowego.

5.5 Każdy produkt wykonywany na indywidualne zamówienie Klienta nie podlega zwrotowi na mocy Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r. Zgodnie z wyjątkiem do Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r., kiedy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb wówczas nie podlega ona zwrotowi.

5.6 Na mocy Ustawy o prawach Konsumenckich z dnia 25.12.2014 r. (art. 33 u.o.p.k), jeżeli  Klient wybrał  sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep internetowy Mandalove.pl, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

VI. Mandala Osobista – Mandala wykonywana na indywidualne zamówienie klienta w formie cyfrowej (grafika, projekt tatuażu), biżuterii lub obrazu na płótnie lub szkle.

6.1 Projekt Mandali Osobistej wykonujemy zgodnie z cennikiem oraz formularzem zamówienia, który jest dostępny na stronie https://mandalove.pl/mandala-na-zamowienie/

6.2 Mandala Osobista przygotowywana w formie cyfrowej zgodnie z prawem autorskim stanowi własność firmy Mandalove i nie jest udostępniana Klientowi do dalszego rozpowszechniania czy też wykorzystywania w celach marketingowych lub do dalszej odsprzedaży.

6.3 Cena Mandali Osobistej jest ujęta w Ofercie Mandali Osobistej i nie podlega negocjacjom.

6.4 Konsultacje z Klientem podczas tworzenia przeprowadzamy tylko w wypadku prac cyfrowych tj. Mandala Osobista w biżuterii, projekt tatuażu, grafika. Przeprowadzamy maksymalnie 5 (pięć) konsultacji uwzględniając potrzeby i sugestie Klienta.  W przypadku Mandali Osobistej malowanej na płótnie lub na szkle takiej konsultacji nie przeprowadzamy.

6.5 Wszystkie projekty oraz produkty wykonywane na zamówienie indywidualne Klienta nie podlegają zwrotowi na mocy Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r. Zgodnie z wyjątkiem do Ustawy o prawach konsumenta z dnia 25 grudnia 2014 r., kiedy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb wówczas nie podlega ona zwrotowi.

O sprzedającym
mandalove_pl
mandalove_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

8

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Hanna Czyż
Hanna Czyż
ul. Reymonta 16/11
41-902 Bytom
NIP: 6262909714

Kontakt

 • 324****** (pokaż)
 • 696****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Wszystkie wzory Mandali zostały narysowane ręcznie i są autorską pracą Hanny Czyż – Certyfikowanej Arteterapeutki, twórczyni marki Mandalove.pl. Wszystkie produkty są autorstwa Mandalove i przygotowywane są przez nas z najwyższą starannością. Mandala oznacza „koło życia, cały świat”.  


Hanna Czyż – założycielka i właścicielka marki Mandalove.pl, certyfikowana arteterapeutka, absolwentka Śląskiej Akademii Liderek, studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. Od 2012 r. związana ze sztuką Mandali. Poprzez własne doświadczenia z Mandalą stworzyła kilka autorskich warsztatów malowania Mandali i jej interpretacji pod kątem arteterapii. Prywatnie jest mamą 4-letniego Miłosza i żoną Marcina, z którym wspólnie prowadzi firmę Mandalove.pl

Pozostałe informacje

email: kontakt@mandalove.pl
telefon: 324599402
telefon: 696083939
Wyświetlenia:647
Numer oferty:7393132470
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry