1 z 2

WYPEŁNIACZ PACZEK FATPAK 1700L 31,5kg ORYGINAŁ

od
Willamer
174,00
3 osoby kupiły 4 sztuki
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska0,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa42,40 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 9931 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  31 kg

Opis

FATPAK (wypełniacz, wypełniacze)

...pustych przestrzeni w paczce pozwala ci doskonale zapakować swoje produkty tak by nie uległy one zniszczeniu podczas transportu. Znamy doskonale problem sprzedawców ponieważ sami sprzedawaliśmy w internecie takie rzeczy jak RTV, AGD, sprzęt komputerowy, części samochodowe (delikatne szkła, reflektory), mieliśmy te same problemy z niezdarnością kurierów, stosowaliśmy wszystkiego rodzaju wypełniacze, od ciętych kartonów, przez bąbelki, poduszki i inne dostępne na rynku polskich jak i UE, proszę nam wierzyć wszystko.


Można dowolnie kształtować, w bardzo prosty sposób ręcznie rozrywać by zawsze było go tyle ile potrzeba. Dzięki niemu zapakujesz ok. 350 przesyłek (zależy od wielkości opakowań). Możliwy kontakt z żywnością. Dla porównania za 1 700l innego typu wypełniacza należy zapłacić ponad 250zł.
Do celów logistycznych wypełniacz wysyłamy w specjalnie sprasowanych paczkach o wymiarach 1,1m x 0,8m x0,5m zawsze o tej samej wadze 31kg. W przeciwieństwie do sprzedawców naśladowców FATPAK zawsze prasujemy w momencie złożenia przez Państwa zamówienia, w bardzo czystych i suchych magazynach o bardzo niskiej wilgotności i temp. powyżej 17C, dzięki czemu nie traci swoich cennych właściwości sprężynujących, nie jest sklejony, zbity i zawsze posiada tą samą wagę oraz co najważniejsze zawsze gwarantujemy dostępność tego samego wypełniacza.
(Na dowód warunków w jakich przechowujemy nasz wypełniacz, zdjęcia na dole aukcji wykonane zostały na białej podłodze magazynu sortowania :)

Czym jest FATPAK?

FATPAK jednak najlepiej zabezpiecza przesyłki (na 1000 wysłanych w miesiącu średnio 1,4szt. reklamacja). A wiadomo jak w dzisiejszych czasach traktowane są paczki nie tylko na poczcie ale w firmach kurierskich i to wszystkich jest to nagminne nawet jeśli paczka zostaje oznaczona jako UWAGA SZKŁO nie dostaje taryfy ulgowej od rzucania kopania i skandalicznego traktowania przesyłek kończąc na "omyłkowym" najechaniem wózkiem widłowym.

Również nie jest nowością w jaki sposób są rozpatrywane reklamacje w tych firmach a bardziej jak nie są. To droga przez mękę. Dla każdego szanującego biznesu, który w dużej mierze opiera się na wysyłce to priorytet aby paczki docierały do klientów w całości.

Posiadamy na firmy kurierskie lekarstwo jakim jest wypełniacz przestrzeni FATPAK.

Wypełniacz jest czyściutki także dla klienta, który otrzyma zapakowaną przesyłkę w ten sposób będzie stanowiło wartość dodaną, klient zapamięta bezpiecznie zapakowaną przesyłkę i wróci.

Wypełnia puste przestrzenie...

...lepiej niż papier, tektura, styropian, bąbelki, poduszki a do tego są lekkie i nie wpływają na wagę paczki, a zabezpieczają perfekcyjnie. Moimi klientami są głownie duże sklepy internetowe, które wysyłają w miesiącu nawet ponad 10 000 paczek. Klienci którzy sprzedają produkty sanitarne, delikatną oraz bardzo ciężką ceramikę łazienkową, lustra, maszyny dentystyczne, telewizory, komputery, drukarki, części samochodowe oraz wiele, wiele innych. Zaufaj naszemu 6-letniemu doświadczeniu w wypełniaczach przesyłek.

Jeśli znajdziesz lepiej zabezpieczający produkt zwrócimy Ci pieniądze.

Co zyskujesz kupując FATPAK?

 • Zaoszczędź na reklamacjach w firmach kurierskich i
  na poczcie średnio wg. naszych klientów aż o 99,8% !
  (oszczędność >700zł na negatywnych rozpatrzeniu
  reklamacji przez firmę kurierską lub pocztę). Nie wspominając
  ile musi się przy tym naszarpać nasz klient lub my jako sprzedawca.
 • Lżejsze paczki - klienci maja tańszą wysyłkę, kupują
  u Ciebie więcej niż u konkurencji, która nie stosuje fatpak
 • Lepiej zabezpieczone - przy wykorzystaniu fatpak w paczkach
  na pewno już nie będziesz miał zwrotów z
  powodu uszkodzenia w naszej kochanej Poczcie Polskiej
 • Profesjonalne zapakowanie - Twoi klienci po otworzeniu
  paczki będą wiedzieli od razu, ze
  maja do czynienia z profesjonalnym sprzedającym.
 • W przeciwieństwie do poduszek wypełnionych
  powietrzem
  które również sprzedawaliśmy jednak przerywały się
  i pękały. Nie zabezpieczał tak dobrze towaru jak fatpak.
 • Ekonomia - według naszych klientów w porównaniu do
  jakichkolwiek innych wypełniaczy posiadają mniejsze
  zużycie per 1paczka.
 • Ekonomia 2 - część z naszych klientów dzięki znakomitym
  właściwością sprężynując - zabezpieczającym
  oryginalnego FATPAK, mogli pozwolić sobie na rezygnacje z
  ubezpieczenia przesyłki- koszty spadły 0,5zl - 2zl na jednej
  sztuce przesyłki! Wysyłając 200 paczek miesięcznie to 400zł oszczędności!

Wysyłasz szkło porcelanę, sprzęt elektroniczny, produkty które mogą łatwo ulec uszkodzeniu podczas transportu, kosmetyki ta aukcja jest dla wszystkich którzy chcą aby towar dotarł dokładnie w takim samym stanie w jakim został wysłany. Aby klient byl zadowolony i polecał Państwa usługi innym.

Mam mało miejsca na magazynie aby go składować.

Bez obaw pomyśleliśmy i o tym. Gdy Państwo zamawiają Wypełniacz FATPAK, jest on specjalnie dla Państwa przygotowany indywidualnie

przed wysyłka pakowany poprzez specjalną prasę zaprojektowana przez naszą firmę o nacisku ponad 10t dzięki czemu wymiary paczki 1700l wynoszą zaledwie ok 1m x 0,8m x 05m. Najważniejsze - w przesyłce znajdują się 2 paczki (obydwie łącznie posiadają wcześniej wspomniany

wymiar 1x0,8m).Tak aby klienci z mniejszym magazynem mogli otworzyć wpierw pierwszą która po otwarciu się rozpręża a następnie drugą. Wszystko po to aby zajmować jak najmniej miejsca.
Posiadamy klientów którzy mają swoje sklepy w galeriach handlowych a tam są bardzo niewielkie magazynki.

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Zapewniamy największą ilość wypełniacza jakiej nie daje żaden inny sprzedawca. Sygnały jakie dochodzą od naszych klientów inni sprzedawcy podszywający się pod FATPAK piszą że sprzedają 500l lub 1000l a tak naprawdę klienci otrzymali 50% tego co powinni dostać ! W dodatku dużo gorszej jakości. Prosimy uważać na podróbki, my również korzystamy z oryginalnego FATPAK (którego marka jest naszą własnością) i cenimy jego jakość, wiemy ile można stracić "oszczędzając" na produkcie który chroni przesyłki Państwa klientów. Sprawdź nas i się przekonaj. Dajemy gwarancje zadowolenia, lub zwrot pieniędzy. Doskonale wiemy co sprzedajemy i jesteśmy tego pewni. Masz pytania lub zastrzeżenia, prosimy śmiało pisać, żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Cena dotyczy...?

...sprasowanego FATPAK o objętości 1700litrów -(porównywalnie do głównego zdjęcia allegro)- lekkiego wypełniacza, która wystarczy na bardzo długie pakowanie (FATPAK jest bardzo mocno ubijany przez zbudowane według naszego projektu komputerowe prasy (projekt współfinansowany z budżetu UE) o nacisku 10t aby w transporcie do Państwa zmieściła się właśnie taka ilość, oraz nie zajmował dużo miejsca na Państwa magazynie - wielkość 1700l po spakowaniu 110x50x80cm. Również wzory jak na zdjęcia oraz nowe, które ciągle się pojawiają. Produkt oczywiście nowy czyściutki idealny do pakowania. Jest bardzo duża rotacja ze względu na ich miękkość i rozciągliwości. Dla każdego klienta dobieramy wypełniacz indywidualnie. Wystarczy że napiszesz jakie towary chcesz zabezpieczać. O nic nie musisz się martwić, wszystkim się zajmiemy.

Pamiętaj Zadowolenie klienta z dobrze zapakowanego towaru to także Twoje zadowolenie.

Możliwy odbiór osobisty, w tygodniu. Wysyłka kurierem.

Wysyłka firmą: DPD

Uwaga na oszustów!

Otrzymujemy wiele sygnałów od klientów iż dali się "naciąć" na ofertę innej firmy i otrzymali bezużyteczny wypełniacz. Jesteśmy pierwszą i jedyną firmą która w 2008r zaoferowała ten typ wypełniaczy. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wdrożonym systemom jakości. Pozostali sprzedawcy to naśladowcy, nie posiadający swoich własnych pras, sortowni i magazynów z dodatnią temperaturą i bardzo niską wilgotnością do odpowiedniego przechowywania i sortowania gąbki w postaci rozprężonej. Ich wypełniacz leży na magazynie sprasowany tygodniami. Nasza firma prasuje świeżutką gąbkę w momencie gdy Państwo dokonacie zakupu, dzięki czemu nie traci ona swoich cennych właściwości sprężynujących, nie jest zbita. Jako jedyni oferujemy ciągłą dostępność takiego samego wypełniacza, czystego, posortowanego, o bardzo wysokiej jakości. Proszę również po odbiorze gąbki zważyć dokładnie ile wypełniacza Państwo otrzymują. Firmy które nie posiadają odpowiednich powierzchni magazynowych do składowania gąbki w wersji rozprężonej oraz własnych specjalnych pras nie są w stanie zaoferować dokładnej wagi i jakości. W naszej firmie w procesie pakowania waga wypełniacza jest zawsze weryfikowana.

Proszę również zapytać sprzedawcy czy używane przez niego słowo "prasujemy" oznacza upychanie wypełniacza ręcznie w kartonie czy przez elektroniczną specjalnie stworzoną do tego prasę, oraz czy mogą dla Państwa spracować dowolnie wybrany wypełniacz? Gwarantujemy iż żadna inna firma nie sprzedaje wypełniacza tak dobrze wyselekcjonowanego jakościowo, suchego w tak dużej ilości za taką cenę. Jesteśmy tego pewni ponieważ prasę do wypełniaczy zaprojektowała i zbudowała nasza firma. Prasy tej nie sprzedajemy.


Skąd mam wiedzieć jaki najlepiej wybrać?

Nie tylko zajmujemy się sprzedażą. Od ponad 7 lat pomagamy naszym klientom zabezpieczać swoje przesyłki, ładunki. W tym czasie zdążyliśmy poznać charakterystykę bardzo wielu branż. Śmiało możemy powiedzieć, iż przez te wszystkie lata nie ma takiej branży w której fatpak się nie sprawdza. Wystarczy ze napiszesz jakie produkty chcesz zabezpieczyć a my wszystkim się zajmiemy. Dobierzemy odpowiedni kształt, sprężystość, wagę aby wypełniacz jak najlepiej zabezpieczył Twoje przesyłki. Zaufaj nam, mamy w tym doświadczenie. Nawet jeśli jakimś cudem dany rodzaj wypełniacza się nie sprawdzi (co się nigdy nie zdarzyło) wystarczy, ze do nas napiszesz, odbierzemy go na nasz koszt i wymienimy.

Nasi klienci.

Z FATPAK korzysta już bardzo wiele firm wysyłkowych jak i SuperSprzedawców w tym kilka dużych domów wysyłki. Wszyscy zrezygnowali z pianek bąbelkowych czy chipsów - które nie dość, że są drogie to nie zabezpieczą tak jak fatpak i ważą dużo więcej, przez co na naszą niekorzyść zwiększamy masę paczki. Firmy, które nam zaufały chwalą sobie bardzo to rozwiązanie, a początkowo nie byli za bardzo przekonani.

Wystawiamy Fakturę VAT.

Zaufali nam m.in. :

Ty......KURRRRIERR..­....Nie boję się Ciebie!!!

Nie zwlekaj, kup już dziś i zaoszczędź sobie nerwów swoich i swoich klientów. Zyskaj klienta i nie tracąc pieniędzy. Ci klienci już nam zaufali. Tak wyglądało kilka naszych poprzednich aukcji:


Zyskaj podwójną przewagę nad konkurencją, zdobądź zaufanie klienta.

Wystarczy zakupić wypełniacz FATPAK by móc posługiwać się uznanym na rynku certyfikatem. (Sprawdź i wpisz w google certyfikat bezpieczna paczka).

Dodatkowo Twój klient na naszych stronach może zweryfikować przyznany certyfikat. Bez dodatkowym opłat. Po zakupie zgłoś się do nas po certyfikat.

W razie pytań:
poczta@fatpak.pl lub 790-302-111ZDJĘCIA

(kliknij aby powiększyć):

Przykład zabezpieczonych przesyłek przez oryginalny FATPAK I gatunku

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Kutno, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
42,40 zł
kolejna sztuka
42,40 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
O sprzedającym
Willamer
Willamer

98,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 14 lat i 5 miesięcy

Dane firmy

Piotr Dembowski
P.H.U PROTAX Hurtownia motoryzacyjna
Kaszewy Dworne 30
99-300 Kutno
REGON: 100091927
NIP: 775-247-53-47

Kontakt

Wyświetlenia:1333
Numer oferty:5905209684
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro