Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Od 14-07-2018 do 29-07-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.

Winx Club W poszukiwaniu magii kolorowanki i zabaw

3,85 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 12,90 zł
 • Pocztex Kurier48 8,40 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 6,90 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 2 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Dostawa

Płatności

Kontakt

Sprawdź inne nasze aukcje:

Winx Club W poszukiwaniu magii kolorowanki i zabawy

Stara cena: 9.99

Nasza cena: 3.85

Koloruj, rozwiązuj zadania i baw się z wróżkami z Klubu Winx!

Wejdź do magicznego świata wróżek z Klubu Winx! Znajdziesz tu mnóstwo kolorów, wiele przyjaźni i masę radości.

Media Service Zawada 2014, ISBN: 978-83-7550-934-2, 210x287, 48 s., oprawa miękka

Winx Club W poszukiwaniu magii kolorowanki i zabawy

Albumy

Audiobook

Biografie, wspomnienia

Diety, uroda

Dla dzieci

Dom i ogród

Ekonomia, zarządzanie

Encyklopedie, słowniki

Erotyka

Eseje, felietony

Ezoteryka

Fantastyka

Filmy DVD

Filozofia

Hobby, sport, fotografia

Historia Polski

Historia powszechna

Humor, aforyzmy

Informatyka

Języki obce

Klasyka literatury

Klasyka mniej znana

Komiks

Kryminał, thriller

Kulinaria

Kultura i sztuka

Lektury

Literatura erotyczna

Reportaże

Medycyna, zdrowie

Opowiadania, nowele

Pedagogika

Przewodniki, podróże

Poezja i dramat

Polityka

Nauki ścisłe i przyr.

Poradniki psychologiczne

Popularnonaukowe

Powieść młodzieżowa

Powieść historyczna

Powieść kobieca

Powieść współczesna

Prawo

Psychologia

Publicystyka, wywiady

Religia, mitologia

Romans

Sensacja

Socjologia, antropologia

Teoria, historia literatury

Dostawa i płatność
od 6,90 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u dedalus_com_pl za co najmniej 150.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3-4 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
8,40 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
6,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4 dni robocze

Punkty odbioru

Księgarnia Dedalus
Kijowska 11
03-743 Warszawa
woj. mazowieckie

wymagana przedpłata
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Księgarnia Dedalus
Kijowska 11
03-743 Warszawa
Dodatkowe informacje

1. Firma Księgarska Bonus s.c. odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedaż konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi, zawarte w Kodeksie Cywilnym. 

2. W przypadku umowy z Konsumentem jeżeli wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od momentu wydania rzeczy, przyjmuje się, że istniała ona w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Konsumenta. 

3. Konsument nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna 

4. Sklep może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Konsumenta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów. 

5. Konsument, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sklepu dostarczyć rzecz wadliwą na adres reklamacyjny, a jeżeli ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez Konsumenta byłoby nadmiernie utrudnione, Konsument obowiązany jest udostępnić rzecz Sprzedającemu w miejscu, w którym rzecz się znajduje. W razie niewykonania obowiązku przez Sklep, Konsument jest upoważniony do odesłania rzeczy na koszt i niebezpieczeństwo Sklepu. 

6. Koszty wymiany lub naprawy ponosi Sklep. 

7. Roszczenie Konsumenta o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi. 

8. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej na adres biuro@dedalus.pl, za pomocą formularza Zgłoszenie reklamacyjne, który można pobrać ze strony http://photos05.redcart.pl/templates/images/description/373/Image/pdf/zgl.pdf lub w formie pisemnej na adres Skład Tanich Książek, ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa. 

9. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

10. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Firma Księgarska Bonus s.c. niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Firmę Księgarską Bonus s.c. albo Firma Księgarska Bonus s.c. nie wymieniła produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunęła. 

11. Firma Księgarska Bonus s.c. rozpoznaje reklamację z tytułu rękojmi w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli w ciągu 14 dni Firma Księgarska Bonus s.c. nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznała żądania za uzasadnione. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi Firma Księgarska Bonus s.c. 

12. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, Sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Księgarnia Dedalus
ul. Kijowska 11
03-743 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1.Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, Konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Zasady odstąpienia od umowy sprzedaży, są dostępne na stronie http://dedalus.pl/_cms/view/-6/prawo-do-odstapienia-od-umowy.html, wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego Konsument może skorzystać dostępny na stronie http://photos05.redcart.pl/templates/images/description/373/Image/pdf/umowa-odstapienie.pdf 

2. Odstąpienie od umowy może być przekazane drogą mailową na adres biuro@dedalus.pl lub pisemnie na adres Skład Tanich Książek, ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa. 

3. Zwrotu należy dokonać, wysyłając towar na adres: Skład Tanich Książek, ul. Kijowska 11, 03-743 Warszawa. Firma Księgarska Bonus zwraca w takich przypadkach równowartość ceny towaru i kosztów dostawy. Wysokość zwrotu kosztów dostawy jest równa najtańszej opcji kosztów wysyłki oferowanej przez Sklep. Konsument ponosi koszt odesłania towaru. Zwrot należności odbywa się przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, nie wiążący się z ponoszeniem przez niego żadnych dodatkowych kosztów, np. na wskazane przez Konsumenta konto 

4. Zwrot należności następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy, z uwzględnieniem Art. 32. § 3 Ustawy z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. 

5. Jeżeli Konsument wybrał sposób wysyłki inny niż najtańszy zwykły sposób wysyłki, oferowany przez Sklep, Sklep zwraca Konsumentowi równowartość najtańszego zwykłego sposobu wysyłki. 

6. Konsument ma obowiązek zwrócić przedmiot lub przedmioty umowy niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy, z tym, że do zachowania terminu wystarczy nadanie przedmiotów umowy przed upływem tego terminu. 

7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości przedmiotu lub przedmiotów umowy, będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia ich charakteru, cech i funkcjonowania. 

8. Konsumentowi zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy: 

a. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 

b. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 

c. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

d. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

e. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 

f. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 

g. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy; 

h. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.

O sprzedającym
dedalus_com_pl
dedalus_com_pl
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

5432

 

6

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Firma Księgarska Bonus s.c. P. Marzec, T. Szura
Focha 27/29
42-200 Częstochowa
REGON: 150327058
NIP: 573-217-66-23

Kontakt

 • (22* *** ** ** (pokaż)
 • (22* *** ** ** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Firma Księgarska Bonus s.c. ul. Focha 27/29, 42-200 Częstochowa, NIP: 573-21-76-623, 

Księgarnia Dedalus.pl, ul. Kijowska 11, 03-984 Warszawa


tel.  (22) 415 90 90


mail: allegro@dedalus.pl

Pozostałe informacje

Zamówienia płatne przelewem, za które należność nie zostanie zaksięgowana na koncie Firmy Księgarskiej Bonus w terminie 14 dni licząc od daty złożenia zamówienia, są anulowane i usuwane z systemu a sklep występuje do Allegro o zwrot naliczonej prowizji.

Nie wysyłamy za granicę.


Numer konta 73 1140 2004 0000 3502 3868 0690


W wykonaniu obowiązku informacyjnego z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej jako „RODO”, niniejszym informujemy, że: 


1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Firma Księgarska Bonus s.c. P. Marzec, T. Szura, z siedzibą w Częstochowie, przy ul. Focha 27/29, 42-200 Częstochowa, NIP: 573-21-76-623, REGON: 150327058, działającą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej. 

2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach i na następujących podstawach prawnych: 

a) wykonanie wiążących nas z Państwem umów (art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO), 

b) realizacja procesu reklamacji lub odstąpienia od umowy (art. 6 ust. 1 lit. c RODO), 

c) archiwizacja (cele dowodowe) na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, który jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (art. 6 ust. 1 lit f RODO), 

d) ewentualne ustalenie, dochodzenie lub obrona przed roszczeniami będący realizacją naszego prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). 

3. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom, którym Administrator powierzył do przetwarzania dane osobowe na podstawie umów (np. firmom hostingowym oraz firmom rachunkowo-księgowym) oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, bankom i instytucjom pośredniczącym w procesie zapłaty oraz poczcie i firmom kurierskim dostarczającym przedmiot umowy.

4. Państwa dane osobowe  będą przechowywane przez następujący okres: 

a) wykonanie umowy – przez okres 5 lat od zakończenia roku, w którym dokonano sprzedaży; 

b) realizacja procesu reklamacji lub odstąpienia od umowy - 5 lat od momentu rozpatrzenia reklamacji lub zwrotu, 

c) ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami - przez okres niezbędny do realizacji tego celu. 

5. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do danych, które jego dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych;

6. Posiadają Państwo uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie w zakresie danych, które przetwarzane są na podstawie zgody, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę mogą Państwo wycofać wysyłając wiadomość mailową w tej sprawie na adres e-mail rodo@dedalus.pl; 

7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). 

8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, brak ich podania nie powoduje żadnych skutków. 

9. Państwa dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania

Wyświetlenia:11
Numer oferty:7062894608
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry