Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Od 14-07-2018 do 24-07-2018 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.

Wieszak do przedpokoju na ubrania HOME SWEET HOME

od Super Sprzedawcy KaraJunior
-15%na drugą sztukę
129,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Pocztex Kurier48 11,99 zł
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,99 zł
 • Przesyłka kurierska 9,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Paczka48 Odbiór w Punkcie 12,99 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 15,99 zł
sprawdź szczegóły
Szerokość mebla (cm)
Liczba sztuk
z 96 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor mebla:
  Szary
 • Materiał:
  Metal
 • Rodzaj montażu:
  Wiszące
 • Głębokość mebla (cm):
  3 [cm]
 • Szerokość mebla (cm):
  56 [cm]
 • Wysokość mebla (cm):
  49 [cm]
 • Producent:
  Inny producent
 • Waga (z opakowaniem):
  3 [kg]

Opis

Okazały wieszak do przedpokoju na ubrania i klucze z angielską sentencją -  "Home sweet Home"

od BestForHome (wyprodukowano w 100 % na terenie Polski)

Ach, jak dobrze wrócić do domu i pozwolić sobie na chwilę odpoczynku!

Dekoracyjny wieszak Home sweet Home witający już od progu to doskonałe rozwiązanie dla każdego domatora i jego gości, którzy na widok takiego przekazu mogą od razu poczuć się  jak u siebie w domu.

W projekcie przyciąga jednak nie tylko samo hasło, ale i oryginalny design – NAPIS ZAMKNIĘTO BOWIEM W FORMIE KWADRATU, dzięki czemu tak wyróżnia się na tle innych propozycji.

Przedpokój, sypialnia, garderoba… wybór koloru oraz komfortowy rozmiar sprawiają, że wieszak Home sweet home z pewnością ZACZARUJE KAŻDĄ PRZESTRZEŃ, w której się znajdzie.

Funkcjonalnie, oryginalnie, domowo – czego chcieć więcej?

Wykonanie:

Stal konstrukcyjna wzmocniona S355 grubość: 2 mm

( dla porównania karoseria samochodowa to 0,5 - 0,6 mm). Certyfikat poświadczający grubość oraz gatunek stali do udostępniania na życzenie. )

Haczyki:

7 funkcjonalnych i mocnych haczyków;

Malowanie:

Proszkowe przez firmę posiadającą QUALICOAT - to gwarancja trwałości powłoki lakieru.

Wymiary:

56 cm (szerokość) x 49 cm (wysokość);

Dekoracyjny wieszak Home sweet Home witający już od progu to doskonałe rozwiązanie dla każdego domatora i jego gości, którzy na widok takiego przekazu mogą od razu poczuć się  jak u siebie w domu.

WYPRODUKOWANO W 100% NA TERENIE POLSKI

Dostępne kolory:

( Przy zakupie proszę o informacje o wybranym kolorze.)

CZARNY                                                                                                                                                                   SZARY Z METALICZNYMI DROBINKAMI

BIAŁY

Przy zakupie proszę o informacje o wybranym kolorze.

W razie braku informacji oraz braku możliwości skontaktowania się, zostanie wysłany losowo wybrany kolor.

(Kolory dostępne będą na bieżąco aktualizowane.)

Do wieszaka otrzymasz kołki montażowe wraz z zaślepkami płaskimi, które dyskretnie ukryją miejsce montażu.

(Zaślepki do wyboru w kolorze: białym, szarym, czerwonym, brązowym lub czarnym).

GRATIS!!!

Szukasz ORYGINALNEJ & FUNKCJONALNEJ ozdoby?

Zależy Ci na perfekcyjnym wykonaniu od procesu produkcji po zapakowanie przesyłki?

Cenisz sobie indywidualne podejście?

- Wybierz nasza ofertę :)

Szukasz innych, równie ciekawych, wzorów? Odwiedź koniecznie nasze pozostałe aukcje.

Dostawa i płatność
od 7,99 zł

Lokalizacja: internet, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u KaraJunior za co najmniej 250.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
15,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Krazar
Olszówka 211
34-730 Mszana Dolna
Dodatkowe informacje

Reklamacje i Zwroty

1. W przypadku stwierdzenia przez Klienta wady towaru Klientowi  przysługują uprawnienia przewidziane w ustawie z dnia 30 maja 2014 roku o  prawach konsumenta oraz w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks  cywilny, z późn. zm. Sklep odpowiada za uzasadnione wady towaru jeżeli  wada zostanie stwierdzona przed upływem 1 roku od wydania towaru  Klientowi. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru.

2. Klient ma obowiązek sprawdzić stan przesyłki przy dostawie, w  obecności przedstawiciela Poczty Polskiej / kuriera / kierowcy /  przewoźnika. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym  elementem procesu składania reklamacji. Nawet, jeśli paczka została  dostarczona w nienaruszonym opakowaniu, należy sprawdzić, czy zamówiony  towar nie posiada zewnętrznych uszkodzeń lub ubytków. Brak dochowania  należytej staranności przy sprawdzeniu zawartości przesyłki może  skutkować odmową uznania reklamacji przez Sklep / firmę kurierską /  przewoźnika / firmę transportową.

3. W przypadku, gdy w trakcie sprawdzenia stanu przesyłki okaże się,  że zawartość przesyłki nie zawiera zamówionego towaru lub jest on  uszkodzony należy w obecności przedstawiciela Poczty Polskiej / kuriera /  kierowcy / przewoźnika sporządzić protokół szkody oraz w ten sam dzień,  jeżeli to możliwe, skontaktować się ze Sklepem za pomocą maila pod  adresem sklep@bestforhome.pl

4. Reklamację dotyczącą towaru zakupionego w Sklepie należy składać  do Sklepu w formie pisemnej pocztą na adres: Krazar - ul.  Olszówka 211, 34-730 Mszana Dolna lub elektronicznie na adres:  sklep@bestforhome.pl

5. W przypadku reklamacji, dotyczących braku zamówionego towaru lub  stwierdzonych uszkodzeń towaru Klient jest zobowiązany załączyć do  reklamacji wysłanej elektronicznie skan protokołu szkody, i niezależnie  od poczty elektronicznej wysłać pocztą oryginał protokołu szkody, o  którym mowa w punkcje 3. powyżej.

6. Do reklamowanego towaru Klient jest zobowiązany dołączyć dowód  zakupu towaru w Sklepie wraz ze szczegółowym opisem przyczyn składania  reklamacji.

7. Klient składający reklamację zobowiązany jest do podania  następujących informacji: imię i nazwisko, adres e-mail, uzasadnienie  reklamacji wraz ze wskazaniem oczekiwań (zwrot równowartości Towaru /  wymiany Towaru na inny niewadliwy). W przypadku wskazania przez Klienta  niewystarczających informacji, niezbędnych do rozpatrzenia reklamacji  Sklep internetowy zwraca się do Klienta o ich uzupełnienie lub dodatkowe  wyjaśnienia.

8. Sklep zobowiązany jest do rozpatrzenia reklamacji Klienta w  terminie nieprzekraczającym 14 dni, liczonych od dnia wpływu reklamacji  do Sklepu. W przypadkach konieczności powołania rzeczoznawcy do  rozpatrzenia złożonej przez Klienta reklamacji Sklep jest zobowiązany do  powiadomienia Klienta o tym fakcie w terminie nieprzekraczającym 14 dni  od dnia wpływu reklamacji do Sklepu i wskazania orientacyjnego terminu  rozpatrzenia reklamacji.

9. W przypadku reklamacji bezzasadnej lub reklamacji wskazującej na  uszkodzenia towaru z winy Klienta, towar zostanie odesłany do Klienta, a  Klient zostanie obciążony opłatami związanymi z obsługą reklamacji, w  szczególności opłatą zwrotu towaru i opłatą z tytułu ewentualnej  ekspertyzy wykonanej przez niezależnego rzeczoznawcę.

10. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta w  okresie 14 dni od otrzymania zamówionego towaru, Klient (konsument) ma  prawo do odstąpienia od umowy składając stosowne oświadczenie, wg  ogólnych zasad wynikających z przepisów ww. ustawy. Zwrot towaru powinien  nastąpić niezwłocznie, ale nie później niż w terminie czternastu dni od  dnia odbioru towaru przez Klienta.

11. Towar odesłany do Sklepu na skutek złożonej przez Klienta  reklamacji lub oświadczenia o odstąpieniu od umowy nie może posiadać  cech wskazujących m.in. na niewłaściwe użytkowanie / przechowywanie,  mechaniczne uszkodzeniu w trakcie użytkowania / przechowywania przez  Klienta, oraz cech wskazujących na użytkowanie w sposób niezgodny z  zaleceniami producenta lub na normalne zużycie na skutek dłuższego  użytkowania w przypadku reklamacji. W przypadku zwrotu towaru na skutek  odstąpienia przez Klienta od umowy towar nie może posiadać żadnych  uszkodzeń lub śladów wskazujących na jego użytkowanie i musi zawierać  oryginalne opakowanie, znaki towarowe, etykiety i metki producenta, z  którymi był dostarczony do Klienta.

12. Podstawą do zwrotu towaru jest przedstawienie / okazanie dowodu  zakupu towaru. W przypadku chęci skorzystania przez konsumenta z prawa  zwrotu towaru, należy najpierw poinformować o tym fakcie Sklep, a  następnie odesłać towar wraz z dokumentem zakupu na adres Sklepu. Do  przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od  umowy oraz numer rachunku bankowego, na który Sklep ma dokonać  płatności z tytułu zwróconego przez Klienta towaru. Sklep zobowiązany  jest do wykonania przedmiotowego przelewu na wskazany przez Klienta  numer rachunku bankowego, w terminie nieprzekraczającym 5 dni roboczych  od dnia otrzymania przez Sklep zwróconego towaru.

13. Sklep nie przyjmuje przesyłek zwracanych w formie za pobraniem.

14. Przy wymianie towaru na inny rodzaj towaru, o ile Sklep posiada  taką możliwość, Klient pokrywa opłaty wysyłki / transportu i ewentualne  różnice pomiędzy ceną zakupu towaru zwracanego i towaru wymienianego.  Klient pokrywa również inne uzasadnione koszty wymiany towaru, które nie  leżą po stronie Sklepu.

15. Wymiana towaru na inny towar spośród towarów oferowanych przez  Sklep jest możliwa wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu jej ze Sklepem.

16. W przypadku zwrotu, Klient dokonuje wyboru pomiędzy wymianą, zwrotem gotówki lub obniżeniem ceny.

17. Zwrot gotówki powinien nastąpić niezwłocznie.

18. W przypadku wyboru obniżenia ceny, Klient powinien wyznaczyć Sklepowi termin na zwrot należności, np. 7 dni roboczych.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Krazar
Olszówka 211
34-730 Mszana Dolna

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
KaraJunior
KaraJunior
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

865

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Tomasz Zaraś
Krazar
Olszówka, 211
34-730 Mszana Dolna
REGON: 123060751
NIP: 498-015-46-35

Kontakt

Wyświetlenia:386
Numer oferty:6930045563
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry