Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

VOX - ściana Kerradeco Stone Anthracite

506,57 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
90,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Kerradeco Stone Line

VOX - ściana Kerradeco Stone Anthracite


159.00 zł/m²

KERRADECO. KONIEC Z UCIĄŻLIWYM REMONTEM

Jak ze zwykłej ściany zrobić niepowtarzalną,  niezwykle szybko i łatwo? Zastąp wszelkie inne pomysły, takie jak płyta MDF, drewno, płytki ceramiczne, tynki dekoracyjne czy tapeta, jednym szybkim i trwałym sposobem - systemem Kerradeco.

Opis produktu

Kerradeco to uniwersalna okładzina  o podwyższonych parametrach techniczno-użytkowych. Oferuje wyjątkowe wzornictwo oraz szerokie możliwości łączenia elementów kolekcji. Bogata gama kolorystyczna oraz wybór struktur powierzchni dekorów umożliwia idealne dopasowanie zaprojektowanie pięknych i trwałych rozwiązań. Możliwość łączenia płyt z różnych kolekcji oraz wykonania spersonalizowanego wzoru daje nieograniczony potencjał aranżacyjny. 

Materiał Kerradeco jest odporny na wilgoć, wodę i uderzenia. Jest  trwały, niepalny, zwiększa izolację akustyczną pomieszczenia i jest objęty 10-letnią gwarancją. 

Montaż systemu jest szybki i nieskomplikowany. Płyty łączą się ze sobą na pióro - wpust. Montuje się je bezpośrednio do ściany na klej lub na podkonstrukcję, za pomocą wkrętów. Co więcej, montaż Kerradeco jest „czysty” w stosunku do tradycyjnych metod wykończenia ścian (tapety czy kafle ceramiczne), a zaraz po jego zakończeniu można korzystać z pomieszczeń. Za pomocą Kerradeco z łatwością zbudujemy ściany działowe, zastępując nim płyty kartonowo-gipsowe. Wystarczy lekki stelaż, by cieszyć się pomieszczeniem zorganizowanym w całkowicie odmienny sposób.

Parametry produktu

 • Długość: 1350 mm
 • Szerokość: 295 mm
 • Grubość: 9 mm
 • Gwarancja 10 lat
 • Jednostka miary: m²
 • Liczba w opakowaniu zbiorczym: 3,186m²

Dostawa i montaż

dostawa

 • Koszt wysyłki ścian VOX w dowolne miejsce w kraju: 90 zł
 • Czas dostawy: do 5 dni roboczych po opłaceniu zamówienia
 • Czas na opłacenie zamówienia wynosi 7 dni.
 • Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się z klientem drogą elektroniczną przez email.
Dostawa i płatność
od 90,00 zł

Lokalizacja: Czarnków, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
90,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Meble VOX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. Dział reklamacji
ul. Wieleńska 2a
64-700 Czarnków
Dodatkowe informacje

1. Sprzedający ma obowiązek dostarczyć rzecz do  Klienta bez wad. Przed wysłaniem do Klienta, zamówiony przez niego towar  podlega dokładnemu sprawdzeniu pod względem jakościowym i ilościowym.

 2. Prosimy zawsze sprawdzić przy listonoszu/kurierze, czy paczka nie ma  widocznych zewnętrznych uszkodzeń. Jeżeli paczka nosi ślady zniszczeń  prosimy zgłosić przewoźnikowi zastrzeżenia wraz z opisem uszkodzeń.

3. Klient ma prawo złożyć reklamacje w każdy prawnie dopuszczalny sposób, w tym m.in.:

a) za pośrednictwem formularza reklamacji znajdującego się na stronie www.vox.pl,
b) za pośrednictwem zgłoszenia telefonicznego pod nr telefonu wskazany w pkt. 4 poniżej,
c) ustnie do protokołu,
d) pisemnie (list, faks, poczta elektroniczna na adres wskazany w pkt. 4 poniżej).

 4. Reklamacje dotyczące mebli i artykułów dekoracyjnych zgłaszane w  formie pisemnej należy przesłać na adres: Meble VOX spółka z ograniczoną  odpowiedzialnością sp. k., Dział Reklamacji Mebli, ul. Wieleńska 2a,  64-700 Czarnków , nr tel. + 48 67 25 39 441 fax. +48 67 25 39 471, adres  e-mail: reklamacje@vox.pl


Reklamacje  dotyczące drzwi, podłóg i ścian przesłać na adres: Składy VOX spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością sp. k, Sklep internetowy Drzwi i podłogi  VOX, ul. Gnieźnieńska 28, Janikowo k/Poznania, 62-006 Kobylnica, adres  e-mail: sklep@sklady.vox.pl

 5. Informacja o uznaniu za zasadną lub odrzuceniu reklamacji zostanie  przesłana Klientowi na adres korespondencyjny podany w formularzu  reklamacyjnym lub inny wskazany przez Klienta w zgłoszeniu  reklamacyjnym.

6. Wszelkie wątpliwości związane z  reklamacjami można wyjaśniać pod numerem telefonu 67 25 39 472 od  poniedziałku do piątku w godz. 8-15 lub pod adresem mailowym reklamacje@vox.pl.

 7. Meble VOX Sp.k. z siedzibą w Czerwonaku informuje, że istnieją  możliwości pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia  roszczeń, np. przy pomocy miejskich lub powiatowych rzeczników  konsumentów lub skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji w drodze mediacji lub za pomocą sądów polubownych, przy  udziale m.in. Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowych. Możliwe  jest również rozstrzyganie sporu pomiędzy konsumentem i przedsiębiorcą  poprzez skorzystanie z serwisu internetowego (platformy ODR) pod  adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Skorzystanie z ww. sposobów rozwiązywania sporów jest dobrowolne.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Meble Vox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Dział Obsługi Klienta
ul. Wieleńska 2a
64-700 Czarnków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

1. Prawo odstąpienia od umowy, uregulowane w  niniejszym punkcie, dotyczy i przysługuje wyłącznie  Klientom będącym Konsumentami w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego.

2. Prawo odstąpienia od umowy.
Zgodnie ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. z  2014 r. poz. 827 ze zm.) mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej  na odległość, tj. za pośrednictwem Sklepu Internetowego VOX na portalu allegro.pl, w  terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Termin do  odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli  Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż  przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby  skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas,  tj.  Meble Vox spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Dział Obsługi Klienta, ul. Wieleńska 2a, 64-700 Czarnków  o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej  umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane  pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
Mogą  Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy  lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną.  Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy Państwu  niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy  na trwałym nośniku (na przykład pocztą elektroniczną). Aby zachować  termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia  od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

3. Skutki odstąpienia od umowy.
 W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, tj. za  pośrednictwem Sklepu VOX, zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od  Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem  dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu  dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany  przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od  dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu  prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w  pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodzili się Państwo na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w  związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do  czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej  odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W przypadku zwrotu mebli i artykułów dekoracyjnych  proszę odesłać lub przekazać nam rzecz pod adres Meble Vox spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Dział Obsługi  Klienta, ul. Wieleńska 2a, 64-700 Czarnków.

W przypadku zwrotu drzwi, podłóg i ścianproszę  odesłać lub przekazać nam rzecz pod adres: Składy VOX spółka z  ograniczoną odpowiedzialnością sp. k, Sklep internetowy Drzwi i podłogi  VOX, ul. Gnieźnieńska 28, Janikowo k/Poznania, 62-006 Kobylnica 

niezwłocznie,  a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali  nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany,  jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą  Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Wysokość  tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 300 PLN.  Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z  korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

4. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:
 a) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy;
b) w której cena lub wynagrodzenie  zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie  sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy;
c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub  służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
 e) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
f) w której  przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na  swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
 g) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie  może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
h) w  której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w  celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
 i) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
j) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
k) zawartej w drodze aukcji publicznej;
 l) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów  mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług  związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub  kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia  usługi;
m) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na  nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za  wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i  po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia  od umowy.

O sprzedającym
VOX
VOX
98,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

212

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

MEBLE VOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Gdyńska 143
62-004 Czerwonak
REGON: 631035843
NIP: 782-00-21-192

Kontakt

 • (67* *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Meble Vox sp. z o.o. sp. k. 

ul. Gdyńska 143 

62-004 Czerwonak 

Pozostałe informacje

Infolinia:

Meble i artykuły dekoracyjne (67) 253 94 94 

Drzwi, podłogi i ściany (61) 815 12 35 

e-mail: informacja@vox.pl

O marce

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów. W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych. 


VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan. 

Wyświetlenia:595
Numer oferty:6950752494
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry