Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

www_anteny_pl firma

98,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

5027

thumb down

100

Zgodność z opisem

4,9/5star

Obsługa kupującego

4,9/5star

Koszt wysyłki

4,9/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 10 lat i 9 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 10:29

Lista ocen


27 wrz 2020

"Nie polecam zakupów u tego sprzedawcy. Za rezygnację z zakupu z powodu zbyt długiego oczekiwania na przesyłkę sprzedający wrzuca kupującego na czarną listę. Ostrzegam z robienia zakupów u tego sprzedającego."

Odpowiedź z dnia 28 wrz 2020

"Niepoważny Klient! Towar zamówiony 23.09 godz. 18:03, następnego dnia rano Klient otwiera dyskusję z pretensjami, że nie będzie czekał tyle na paczkę i prosi o anulowanie zamówienia. Klient został poinformowany, że paczka już jest spakowana, ale zgodnie z życzeniem Klienta zamówienie anulowaliśmy i tego samego dnia zwróciliśmy środki. Brak słów !"


27 wrz 2020

"przedłużacz może i był dobry po podłaczeniu transmitera baseus (sprawny) poszedl dym i uszkodzeniu uległo gniazdo słaba jakość lutów, oraz transmiter"

Odpowiedź z dnia 30 wrz 2020

"Przedłużacz jest elementem pasywnym, nie posiada żadnej elektroniki dlatego negatywny komentarz należało wystawić sprzedającemu transmiter a jeśli jest Pan przekonany o wadzie przedłużacza należy odesłać go na reklamację i przeprowadzimy diagnostykę."


23 wrz 2020

23 wrz 2020

"Antena nie odbierała żadnego programu. Wieko z poszczypanym i porysowanym plasikiem, sklejone białym silikonem (zwrot?, używany towar?)! Na nim nowa naklejka z danymi sprzedającego! (widział stan, a mimo to wysłał). Straciłem pół dnia, wymieniłem kable i wtyki, a okazało się, że winna jest "nowa" i "najmocniejsza" antena. Mój pierwszy negatyw (od 13 lat). Nie polecam."


22 wrz 2020

"Antena od nadajnika w dużym mieście wojewódzkim oddalona o ok. 1-2 km w linii prostej. Ogromne zakłucenia lub brak sygnału. Poza tym wszystko ok."


19 wrz 2020

"Zwrot. Badziew, nie odbiera ani jednego programu mimo ze nadajnik jest oddalony o 8km. Nie polecam "

Odpowiedź z dnia 22 wrz 2020

"Przed zakupem Klient nie kontaktował się z nami w celu doboru odpowiedniej anteny, która sprawdziłaby się w danych warunkach. Zbyt mała moc nadajnika i niekorzystne ukształtowanie terenu wpływają negatywnie na odbiór i antena pasywna pokojowa jest zbyt słaba."


15 wrz 2020

"Bardzo arogancki sprzedawca "

Odpowiedź z dnia 17 wrz 2020

"Zwykła złośliwość. Środki zostały natychmiast zwrócone. Przed dokonaniem zwrotu proszę zapoznać się z obowiązującym prawem konsumenckim. U nas czarna lista! "


11 wrz 2020

"Produkt niewart kupna, musieliśmy kupić inną. SŁABA "

Odpowiedź z dnia 11 wrz 2020

"Odbiór uzależniony jest od indywidualnych warunków- odległości od nadajnika, mocy, przeszkód po drodze, polaryzacji. Jeśli antena panelowa w Pani lokalizacji okazała się za słaba należało ją zwrócić i wymienić na zewnętrzną kierunkową bądź siatkową. Przed zakupem zawsze warto się skontaktować w celu doboru odpowiedniej anteny - zawsze chętnie służymy pomocą. Negatywny komentarz jest niesprawiedliwy i krzywdzący."


10 wrz 2020

"Antena niesprawna - widać liczne ślady kleju na obudowie. Zwrot przez sprzedającego bardzo szybki. Podsumowując: nie polecam produktu, sprzedawca ok. "

Odpowiedź z dnia 11 wrz 2020

"Odbiór uzależniony jest od indywidualnych warunków tj odległości od nadajnika, mocy, przeszkód po drodze, polaryzacji. Jeśli antena pokojowa w dodatku pasywna nie działa w danej lokalizacji, której była podłączona, to nie jest to wina anteny tylko lokalizacji i niekorzystnych warunków i taka antena jest po prostu za słaba - trzeba zastosować mocniejszą antenę. Przed zakupem nie kontaktowała się Pani z nami w celu doboru odpowiedniej anteny. Zawsze chętnie służymy pomocą. "


10 wrz 2020

"Masakra. Antena dotarła uszkodzona. Totalna żenada!!!!! "

Odpowiedź z dnia 10 wrz 2020

"Klient nie zgłaszał żadnych uszkodzeń po otrzymaniu paczki. Przed wysyłką każda antena jest sprawdzana. Po otrzymaniu towaru należało zgłosić, że antena dotarła uszkodzona i bez problemu wysłalibyśmy nową. Żenadą jest to, że wystawia Pan negatywny komentarz bez wcześniejszego złożenia reklamacji. "


05 wrz 2020

"Na dzień dobry działa wadliwie. Kanały tylko TVP i to poza TVP2 w kiepskiej jakości. "

Odpowiedź z dnia 11 wrz 2020

"Odbiór uzależniony jest od odległości od nadajnika, mocy, przeszkód po drodze, polaryzacji. Tak jak informowałam powodem nie działania jest zbyt duża odległość do nadajnika Warszawa/PKiN, który nadaje z bardzo małą mocą. Antena pokojowa przy tak niekorzystnych warunkach nie będzie działać. Gdyby wszystkie anteny działały tak samo to nie produkowano by anten zewnętrznych."


31 sie 2020
Odpowiedź z dnia 16 wrz 2020

"Niepoważny Klient ! Kilkukrotnie paczka wysłana do Klienta pocztą jak i kurierem i za każdym razem awizowana po czym Klient robi aferę, że paczka nie wysłana. U nas czarna lista !"


27 sie 2020

"Jest to najzwyklejszy rozdzielacz antenowy "made in china" w zaklejonej obudowie, sprzedawany "PROSTO OD POLSKIEGO PRODUCENTA"."


19 sie 2020

"Spaliła się wtyczka nie polecam"


19 sie 2020

"Antena nie działa"

Odpowiedź z dnia 19 sie 2020

"Bardzo dziwne...brak reklamacji, brak zwrotu ...na co komuś antena, która nie działa! Zwykła złośliwość !"


15 sie 2020

"W aukcji sprzedający zaznaczył, że antena współpracuje z MAC, nie dodał tylko, że z bardzo starymi wersjami. Z nowymi nie działa. Nie polecam."

Odpowiedź z dnia 18 sie 2020

"Niestety producent nie podaje z jakimi sterownikami MAC antena współpracuje. Jeśli antena nie sprawdziła się ma Pan prawo zwrotu do 14 dni czego Pan nie uczynił. Negatywny komentarz to czysta złośliwość. "


14 sie 2020

"wysyłka po kilku dniach dopiero po upomnieniu się...faktura też wystawiona żle...NIE POLECAM!"

Odpowiedź z dnia 19 sie 2020

"Klient został poinformowany mailowo, że wysyłka towaru się opóźni z przyczyn niezależnych od nas, gdyż czekamy na dostawę, więc nie rozumiemy dlaczego Klient pisze, że wysyłka dopiero po upomnieniu się. Faktura została wystawiona zgodnie z prawem na podane przez Klienta dane. Negatywny komentarz to czysta złośliwość. "


13 sie 2020

"Antena w domu nie działa. Mieszkam we Wrocławiu więc nie powinno być problemu z sygnałem. "

Odpowiedź z dnia 14 sie 2020

"Klient przed zakupem nie kontaktował się z nami w celu doboru odpowiedniej anteny, która sprawdziłaby się w danej lokalizacji. Nadajnik Wrocław/Ślęża znajduje się 40km od Pana lokalizacji, niestety na taką odległość antena pokojowa pasywna nie będzie działać. Nasz dział techniczny zawsze chętnie służy pomocą, jeśli Klient nie wie jak dobrać odpowiednią antenę wystarczy tylko się z nami skontaktować i pomożemy. Ocena jest krzywdząca i niesprawiedliwa"


11 sie 2020

"Nie polecam tej anteny, jest to strata pieniędzy. Sprzedający twierdzi że po co reklamować towar skoro antena działa, tak działa raz lepiej raz gorzej, jak jest dobrze to działa dwa dni dobrze, a później przez tydzień na ekranie są pasy. "

Odpowiedź z dnia 14 sie 2020

"Klient pisze nie prawdę! Jeśli ma Pan wątpliwości co do sprawności technicznej anteny zawsze można ją odesłać na reklamację a nie wystawiać kłamliwy i oczerniający komentarz."


02 sie 2020

"Nie sprawdziła się "

Odpowiedź z dnia 05 sie 2020

"Klient przed zakupem nie kontaktował się z nami w celu doboru odpowiedniej anteny. Odbiór uzależniony jest nie tylko od odległości od nadajnika, ale również mocy, przeszkód po drodze , polaryzacji. Klient miał prawo zwrotu do 14 dni jednak z takiej opcji nie skorzystał a po 3 miesiącach wystawia negatywną opinię."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro