Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

sklep_imerco firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

2013

thumb down

4

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

4,9/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 3 lat i 1 miesiąca

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 9:43

Lista ocen


14 wrz 2020

"Szkoda, że nie czytają tego co napisze klient. Sarkastyczne odpowiedzi, mimo tego, że błąd wynikał ze strony sprzedającego. Został naprawiony, ale i tak w poprawionym zamówieniu wystąpił błąd. Całą swoja uwagę skupiają na tym by być maksymalnie sarkastycznym dla klienta, a nie na tym żeby przeczytać ze zrozumieniem co klient napisał. Szkoda bo same naklejki w sobie dobrze się sprawdzają, ale obsługa klienta bardzo kuleje."


12 wrz 2020

"Transakcja w normie. same naprasowanki imienne na ubrania: koszmar. kilka godzin naprasowywania prawie 100 naklejek na ubrania zgodnie z instrukcją. odpowiednia temperatura, odpowiednią częścią żelazka, trzykrotnie przez odpowiedni czas. Większość zupełnie się odkleiła po pierwszym praniu (pranie w 30 stopniach). Na reszcie ledwie się trzymają na fragmentach kleju. Strata pieniędzy, choć to drogie, nie boli tak, jak strata tych kilku godzin i zerowy efekt. szukam nowych naklejek. "

Odpowiedź z dnia 12 wrz 2020

"Dziękuję za informację, proszę pamiętać że nie każde żelazko grzeje jednakowo mocno, proszę wyłączyć opcję pary i spróbować ustawić temperaturę żelazka na max ( nasze metki lubią ciepło) proszę w trakcie prasowania użyć nacisku i nie przesuwać żelazkiem, jeśli metka odeszła po pierwszym praniu to znaczy że klej nie został odpowiednio rozgrzany i nie połączył się z tkaniną, dobrze wgrzane metki nie maja szans się odkleić nawet w 60st., po naszych metkach można prasować bezpośrednio bez papieru"


08 sty 2020

"produkt nie jest kompletny"

Odpowiedź z dnia 09 sty 2020

"Proszę o kontakt w celu wyjaśnienia wątpliwości i rozwiązania zgłoszonego tutaj problemu, nie otrzymaliśmy od Państwa wcześniej jakiejkolwiek informacji o braku którejkolwiek z części wyposażenia, jeśli brak dotyczy TABLICY REJESTRACYJNEJ to co do zasady umieszczamy je przy liście przewozowym na opakowaniu wraz z paragonem ( jeśli imię było podane podczas składania zamówienia) a nie w środku. Mam nadzieję że uda nam się z Państwem nawiązać kontakt abyśmy mogli szybko i sprawnie naprawić błąd. "


18 lis 2019

"Polecam kupić zwykły najtańszy chodzik gdzie wszystkie kółka są obrotowe."

Odpowiedź z dnia 19 lis 2019

"Dziękuję za opinię, rozumiem że ocena spowodowana jest kosztem przesyłki kurierskiej DPD za 13 zł niestety w dobie galopujących cena i wzrostu wynagrodzeń również firmy kurierskie podnoszą ceny za przesyłki i o ile rok temu my płaciliśmy 13.5zł za paczkę (wg gabarytu 17kg) to w tej chwili przewoźnik pobiera już 17.89za ten gabaryt a my pomimo wzrostu cen utrzymaliśmy koszt wysyłki na tym samym poziomie. Chodziki z 4-ma kołami obrotowymi nie są zgodne z obowiązującymi normami i mogą być niebiezpi"Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro