Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

shop-it-shop firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

7048

thumb down

16

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 2 lat i 10 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 10:17

Lista ocen


31 lip 2020

"po tygodniu od zapłaty dostałem telefon o braku towaru i propozycję zwrotu pieniędzy. W momencie płacenia dostępnych na aukcji było 10 sztuk. obsługa kupującego na 3 gwiazdki za telefon z przeprosinami. sprzedają towar, którego nie posiadają."

Odpowiedź z dnia 12 sie 2020

"Dzień dobry, niestety zakupiony produkt przyjechał do nas uszkodzony w dostawie. Nie spodziewaliśmy się takiej sytuacji, klient od razu został poinformowany o tym fakcie i niezwłocznie zostały zwrócone mu pieniądze za zamówienie. Przykro nam, iż miała miejsce taka sytuacja, jednakże jest to niezależne od nas. Pozdrawiamy"


27 lip 2020

"brak kontaktu ze strony sprzedajcego, zakup w poniedziałe, wysyłka dopiero w piątek, a otrzymałem w następnym tygodniu we środę."

Odpowiedź z dnia 12 sie 2020

"Dzień dobry, Przykro nam iż klient wystawił nam negatywną opinię. Zamówienie zostało zrealizowane jeszcze przed przewidywanym terminem wysyłki, gdyż w zamówieniu widniał czas realizacji 5 dni roboczych. Klient był poinformowany o tym fakcie telefonicznie jak i drogą mailową. Pozdrawiamy"


24 cze 2020

"Odkurzacz bez regulacji mocy na urządzeniu jedynie na róże. Przy podłodze z tzw. gumoleonem nie można odkurzać bo się niszczy. "

Odpowiedź z dnia 28 lip 2020

"Witamy, wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe, fabrycznie zapakowane. Niestety nie mamy wpływu na produkcje tych urządzeń, jednakże ich wygląd oraz specyfikacja są dokładnie opisane oraz pokazane na naszej aukcji, by każdy klient miał pewną świadomość zakupionego sprzętu. Przykro nam, iż odkurzacz nie spełnił oczekiwań klientki oraz czujemy się pokrzywdzeni, że została nam wystawiona negatywna opinia z tego tytułu, gdyż zamówienie zostało zrealizowane niezwłocznie po jego złożeniu."


18 cze 2020

"wysłany inny towar A wystawionego na aukcji brak"

Odpowiedź z dnia 28 lip 2020

"Witamy, Niestety doszło do pomyłki na naszym magazynie w trakcie realizacji zamówienia. Jak tylko klient zgłosił sytuację została ona zweryfikowana na naszym magazynie i niezwłocznie zostały zwrócone pieniądze za produkt, gdyż nie posiadaliśmy już tych urządzeń na naszym stanie magazynowym. Cała sprawa została rozwiązana w trybie pilnym, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem."


02 cze 2020
Odpowiedź z dnia 23 cze 2020

"Witamy. Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z terminem wysyłki, następnego dnia było już w doręczeniu. Niestety nie wiemy dlaczego została nam wystawiona taka opinia, jednakże czujemy się nią pokrzywdzeni. Przewidujemy, iż klient się pomylił przy wystawianiu opinii. Pozdrawiamy"


01 kwi 2020

"UWAGA Wysyła uszkodzony sprzęt (złamaną matrycę w TV) całą winę zrzuca na firmę kurierską pomimo nie uszkodzonego opakowania NIE uznaje reklamacji. Brak kontaktu. Nie polecam "

Odpowiedź z dnia 07 kwi 2020

"Drogi kliencie niestety nie będziemy brali odpowiedzialności za uszkodzenia które powstały po odbiorze paczki od kuriera doręczającego. Opakowanie w momencie dostawy nie nosiło żadnych uszkodzeń (sam Pan tak stwierdził w sporządzonym protokole) na zdjęciach które otrzymaliśmy kilka godzin po odbiorze/doręczeniu paczki sam Pan wskazuje na uszkodzenia opakowania których nie było w momencie odbioru telewizora - sporządzony protokół przeczy Pana wersji Przykro nam za tak nierzetelny komentarz. "


15 mar 2020

"Brak trzeciej końcówki! Jestem zażenowana "

Odpowiedź z dnia 15 kwi 2020

"Drogi Kliencie, próbowaliśmy się skontaktować z Panią kilkukrotnie niestety bezskutecznie. Domniemamy ze trzecia końcówka się odnalazła.;) Pozdrawiamy "


02 mar 2020

"Dostawa bardzo szybka. Kontakt ze Sprzedającym w porządku. Otrzymałam zwrot pieniędzy za zakupy, ale zeszło sporo czasu w oczekiwaniu na próbę naprawy w serwise. W rezultacie okazało się, że laptopa nie da się naprawić. A miał być nowy. Przez nowy rozumiem też - sprawny."

Odpowiedź z dnia 28 lip 2020

"Witamy, Przykro nam, że została wystawiona nam negatywna opinia, niestety nie mamy wpływu na pracę serwisu. Od razu po otrzymaniu oświadczenia o nienaprawialności został wykonany do Pani zwrot pieniędzy, by mogła Pani jak najszybciej zakupić nowe urządzenie. Niestety produkty ulegają czasem awariom, jest to sytuacja niezależna od naszego sklepu.Pozdrawiamy "


15 lut 2020
Odpowiedź z dnia 28 lip 2020

"Witamy, Z naszej strony zrobiliśmy wszystko aby klient był zadowolony z obsługi swojego zamówienia, zostało ono zrealizowane niezwłocznie po jego złożeniu. Niestety nie wiemy dlaczego została nam wystawiona negatywna opinia. Pozdrawiamy"


29 sty 2020

"Sprzedający oferuje produkt którego nie posiada. "

Odpowiedź z dnia 11 lut 2020

"Zakupiony produkt w momencie zakupu dopiero był wprowadzany na rynek polski przez producenta, w związku z czym czas realizacji zamówienia wynosił 14dni roboczych. Po 6 dniach od zamówienia poinformowaliśmy klienta, iż oficjalna dostawa od Samsunga została przesunięta w czasie i zaproponowaliśmy zwrot pieniędzy, który został wykonany jeszcze tego samego dnia. Niestety mimo naszych największych starań nie mamy wpływu na dostawę od producenta, która transportowana jest na statku. "


18 gru 2019

"Przestrzegam wszystkich przed tym sprzedawcą, Expres bardzo szybko sie zepsuł ,a nie był to tani sprzęt . Złożyłam reklamację do sprzedawcy na którą nikt nie odpowiedział , po mimo upłynięcia ustawowego terminu 14 dni . Po miesiącu odrzucili moją reklamacje Sprawę kieruje do Rzecznika Praw Konsumenta "

Odpowiedź z dnia 08 sty 2020

"Czujemy się pokrzywdzeni tą opinią. Na złożoną reklamacje odpowiedzieliśmy niezwłocznie po jej otrzymaniu, został zamówiony do klientki kurier w celu odebrania produktu na serwis w dogodnym dla niej terminie. Ekspres został przekazany do serwisu, gdy tylko został nam dostarczony. Klientka otrzymała naprawiony ekspres jeszcze przed świętami."


08 gru 2019

"Nie można dodzwonić się do sklepu, po napisaniu 2 wiadomości email oraz pytaniu przez chat na stronie sprzedawcy ktoś wreszcie zadzwonił i poinformował mnie że towaru nie mają i mogą wysłać ekspres za 2 tygodnie. Oczywiście zrezygnowałem z zakupu. "

Odpowiedź z dnia 20 gru 2019

"Czujemy się pokrzywdzeni tą opinią, klient kupił ekspres z czasem realizacji 2 dni robocze w niedziele, we wtorek gdy dojechała dostawa okazało się, iż producent przysłał nam wersję angielską, nieprzeznaczoną na nasz rynek. Byliśmy zmuszeni odesłać ją i poinformowaliśmy klienta o braku możliwości zrealizowania zamówienia w terminie. Nowa dostawa została zagwarantowana na dzień 12.12 (tydzień później), jednakże kupującemu zależało na czasie i nie chciał czekać. Od razu zostały zwrócone pieniądze."


19 lis 2019

"kombinatorzy sprzedają ekspresy a później jak się chce zwrócić zgodnie z zawartą umową odejmują sobie jakies dziwne koszty .kupilam ekspres ale nie spelnil moich oczekiwan wiec postanowiłam go zwrocic zgodnie z umową ale niestey spotkałam się z odmową ekspres uzyty byl doslownie kilka razy a teraz chca mo zwrocic polowe pieniędzy nie dajcie sie nabrac na nich bo będziecie żałować "

Odpowiedź z dnia 09 gru 2019

"Czujemy się pokrzywdzeni tym komentarzem. Klientka zakupiła produkt nowy, fabrycznie zapakowany. Po odstąpieniu od umowy okazało się, iż ekspres zrobił już 29 kaw, wrócił do nas brudny i porysowany, w związku z czym nie mogliśmy przyjąć go na pełnowartościowy zwrot. Zaproponowaliśmy klientce dwa rozwiązania - wystawienie na licytację i zwrot osiągniętej kwoty, bądź zwrot kwoty pomniejszonej o koszty serwisowe. Klientka nie przyjęła żadnej z opcji. Ekspres został odesłany wedle jej decyzji."


18 paź 2019

"Potwierdziłem dostępność mailowo przed zakupem, kupiłem towar z „natychmiastową wysyłką”. 2 dni później po totalnym braku kontaktu ze sprzedającym zadzwoniłem i dowiedziałem się że sprzedający nie ma towaru który sprzedaje. Jeśli chcesz zamrozić pieniądze na 7 dni, to możesz zaryzykować."

Odpowiedź z dnia 28 lis 2019

"Serdecznie przepraszamy za zaistniała sytuację, oczywiście nie powinna ona się wydarzyć, jednakże w tym samym momencie inny klient zakupił ten produkt na naszej stronie internetowej a nasi pracownicy nie zdążyli go jeszcze ściągnąć ze stanu Allegro. Klient został powiadomiony, iż oczekujemy nowej dostawy, jednakże dopiero za pare dni. Poinformował nas, że się zastanowi czy poczeka. Pieniądze zostały zwrócone niezwłocznie po otrzymaniu od klienta informacji, iż rezygnuje z zakupu. "


07 paź 2019

"Nie polecam Sprzedawcy za brak odpowiedzialności i unikanie konsekwencji. Obniżył cenę towaru do poziomu wyprzedaży, a następnie wycofał się z tłumaczeniem, że to była pomyłka pracownika. Reasumując, od 20 września br. Sprzedawca nie dostarczył zakupionego przedmiotu. Zaznaczam, że chęć zwrotu pieniędzy za niezrealizowaną transakcję przez Sprzedawcę nie jest propozycją rozwiązania problemu wobec klienta a wręcz uchyleniem się od odpowiedzialności jak w sentencji."

Odpowiedź z dnia 27 lis 2019

"Rzecz wystawiona na sprzedaż w wyniku błędu pracownika została wystawiona w wartości znacznie zaniżonej, tj. 31,50zł, gdzie wartość rynkowa to ok. 1100zł. Jest to ewidentna pomyłka, która nie kwalifikuje się do poziomu wyprzedaży, a czystego błędu ludzkiego - nowego pracownika. W tej sytuacji nie byliśmy w stanie zrealizować zamówienia, poinformowaliśmy klientkę o stanie rzeczy i natychmiast zobowiązaliśmy się do zwrotu pieniędzy oraz rekompensaty w postaci rabatu na następne zakupy."


06 paź 2019
Odpowiedź z dnia 28 lis 2019

"Klientka zakupiła produkt z dłuższym czasem realizacji (6dni roboczych), po zakupie poinformowała nas, iż produkt zakupiony został na prezent i musi go mieć następnego dnia. Wytłumaczyliśmy klientce, że produkt jest w dostawie do nas i nie jesteśmy w stanie go wysłać, bo nie mamy go jeszcze na magazynie. Czujemy się pokrzywdzeni tą opinią, ponieważ z naszej strony zrobiliśmy wszystko, by kupujący mieli pełną informację o dostawie w momencie zakupu w naszym sklepie. "Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro