Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

pelex_net firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

539

thumb down

2

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 3 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 10:38

Lista ocen


23 wrz 2020

"Wysylka miala być zrealizowana w 24h produkt otrzymalem po 5dniach roboczych od dnia złożenia zamowienia. Dopiero po mojej interwencji uzyskałem łaskawie informacje że bedzie opóźnienie w wysylce (po 3dniach roboczych) "

Odpowiedź z dnia 23 wrz 2020

"Zakup dokonany przez Klienta podczas naszego urlopu. Informacja o przerwie w pracy wyraźnie widoczna 2 tygodnie przed urlopem na każdej aukcji, w trakcie składania zamówienia również. Przesyłka wysłana do Klienta w pierwszy dzień po urlopie. Nic więcej nie mogliśmy zrobić. Klient nie czyta informacji, które są naprawdę wyraźne na allegro i dochodzi później do nieporozumień. Klient napisał do nas wiadomość już po wysyłce, więc niezrozumiale twierdzi, że łaskawie uzyskał informacje o opóźnieniu."


21 lip 2020

"Stolik który otrzymałam został przysłany uszkodzony"

Odpowiedź z dnia 12 sie 2020

"Niestety mimo dołożenia wszelkich starań, aby paczki dotarły nieuszkodzone czasem zdarza się, że przewoźnicy uszkodzą towar. Chcieliśmy wymienić stolik na nowy, ale Klientka nie była zainteresowana tą opcją. Mamy nadzieję, że następnym razem dostaniemy lepszą ocenę. Pozdrawiamy."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro