Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

99,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

43864

thumb down

395

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

4,9/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 9 lat i 10 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 17:12

Lista ocen


28 wrz 2020

"wysłano paczkę grubo po terminie"


27 wrz 2020

24 wrz 2020

24 wrz 2020

"Czas oczekiwania na przesyłkę 14 dni . Bardzo słaby kontakt ze sprzedawcą. "


24 wrz 2020

"Kupiłam 18 września i do tej pory nie otrzymałam przesyłki mało tego nadal nie jest wysłana.Sprzedawca nie odpowiada i nie odbiera telefonów także zdecydowanie NIE POLECAM !"

Odpowiedź z dnia 24 wrz 2020

"Witam, czas realizacji zamówienia wynosi do 5 dni roboczych. Zamówienie zostanie najpóźniej wysłane 5 dnia roboczego. Pozdrawiam Metler-pl"


24 wrz 2020

"Wiadro popsulo sie jakiś miesiąc temu i niestety muszę wyciskac ręcznie"

Odpowiedź z dnia 24 wrz 2020

"Witam, mam wrażenie, że zgłoszony towar nie został zakupiony u nas, gdyż paczka została dostarczona 4 września i od tego momentu minęło 20 dni. Jeżeli wiadro przestało działać, jak powinno proszę o zgłoszenie reklamacji. Pozdrawiam Metler-pl"


22 wrz 2020

22 wrz 2020

"Zamówienie złożone w poniedziałek, na stronie informacja, że we wtorek - czwartek będzie u mnie. Po ponagleniach zamówienie zostało wysłane w poniedziałek tydzień później i było u mnie we wtorek. Uważam, że wysyłka w dłużej niż 24h od zamówienia to trochę długo, ale zwlekać tydzień to przesada. Jeśli nie ma się towaru w magazynie to należy go zdjąć z Allegro. Nie polecam sklepu."


21 wrz 2020

"Prosiłam kilka dni o wystawienie proformy. po czym mając Smart wystawiono mi proforme z kosztami wysyłki. ciężko cokolwiek załatwić. nie polecam "


20 wrz 2020

"Zabawka po kilku użyciach zacina się. Melodie nakładaja się na siebie i dosłownie 'wariuje'. Nie polecam"

Odpowiedź z dnia 24 wrz 2020

"Witam, zachęcam do sprawdzenia baterii, ewentualnie złożenia reklamacji. Pozdrawiam Metler-pl"


19 wrz 2020

"Okazało się, że zdjęcia zamieszczone w ofercie są poglądowe. Przysłany mop różni się od tego zamieszczonego w ofercie- brak przycisku do zdejmowania pojemnika na wodę. Zdjęcia w ofercie tak naprawdę przedstawiają dwa różne modele mopów, co wprowadza kupującego w błąd. W trakcie "dyskusji" nie otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Sprzedający przyjął postawę: że jak mi się nie podoba to mam odesłać.... i tyle....."


18 wrz 2020

"Porażka!!!... Zamówiłem światła do jazdy dziennej Philips-a.. przyszły te co chciałem i dość szybko, jednak po rozerwaniu folii ukazał mi się obraz nędzy i rozpaczy. Okazuje się że sprzedawca ładuje na żywca do koperty foliowej produkt (światła DRL PHILIPS) jak stoją i wysyła bez żadnego dodatkowego kartonika.. no i wcale mnie nie zdziwił fakt że wyglądały jakby ktoś po nich przejechał!!! a co jakbym kupił to na prezent? porostu wydajać 200zł czy 2000zł chce aby to wyglądało jak nowe a nie jak.."


18 wrz 2020

"nie polecam ze względy na bardzo dlugi czas wysyłki. zrobili sobie czas od momentu zakupy 5dni roboczych chociaż nigdzie nie ma o tym mowy, że tyle będzie się czekać. i ogromny minus za to że kupiłem suszarkę za 88zl a na drugi dzień kosztowała już 110zl czyżby dużo schodziło i chcieli się dorobić?. hmm poprostu nie pelcam. "

Odpowiedź z dnia 24 wrz 2020

"Witam, od marca czas wysyłki wynosi do 5 dni roboczych i taka informacje widnieje na naszych aukcjach. Jeżeli chodzi o ceny, to zmieniają się one w zależności od dostaw. Pozdrawiam Metler-pl"


16 wrz 2020

"Gdy odebrałem przesyłkę byłem w wielkim szoku! Pudełko posklejane taśmą, w dodatku uszkodzone. Bez żadnego zabezpieczenia, kartonu. Pomyślałem że reszta zamówionych rzeczy nie została dołączona do zamówienia. Po otwarciu okazało się, że pozostałe artykuły są wciśnięte w pudełko z mopem! Masakra. Nic nie zabezpieczone, wszystko lata w środku, wiadro do mopa zarysowane, inne artykuły- opakowania z nich pogniecione. No jak można tak pakować i wysyłać produkty? Już tu nie wrócę! Nie polecam nikomu."


16 wrz 2020

16 wrz 2020

"dostalam paczke w środku caly plyn do nablyszczania byl wylany i zalal sól.Przed wystawieniem komentarza pisalam o problemie ale nic zero reakcji także nie mam ani soli i nablyszczacz"


16 wrz 2020

"Gdyby można wystawiać ujemne gwiazdki tak bym zrobił. Zamówiłem 4 produkty. Po kilku dniach sprzedawca zadzwonił, że nie ma jednego produktu, zapewniając że pozostałe wyślą tego samego dnia. Niestety wysłali dopiero po kolejnych 2 dniach po moim telefonie. Otwieram paczkę a tam tylko 1z3 produktów. Zakładam dyskusję, wysyłają brakujące niby 2 produkty ale znów otwieram paczkę i znów tylko 1 z 2 produktów i znów dyskusja i kolejna paczka. Nie trafiłem jeszcze na takiego beznadziejnego sprzedawcę"


15 wrz 2020


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro