Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

99,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

146445

thumb down

1401

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

4,9/5star

Koszt wysyłki

4,9/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 8 lat i 7 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 5:43

Lista ocen


18 wrz 2020

"Kontakt dopiero po naciskach, wysyłka bardzo mocno opóźniona, nie czyta komunikatów/korespondecji, ma problem ze zwrotem kasy za zwracany towar. Nie polecam. Nie życzę nikomu takiej obsługi, typowy przykład jak się tego nie powinno robić ,oby jak najmniej takich sprzedających"


18 wrz 2020

"Totalne dno, sprzedają rzeczy których nie mają. UWAGA NA TEGO SPRZEDAWCE !OSTRZEGAM! . Zwodzą wiadomościami, że paczka zostanie wysłana. Generalnie zażądałem zwrotu pieniędzy, jeżeli ich nie dostanę zwracam się na Policję. JAK MOŻNA SPRZEDAWAĆ COŚ CZEGO SIĘ NIE MA??? ile to łącznie będzie po zamówieniu 12 dni a końca oczekiwania nie widać ? z Chin paczki tyle idą. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. "


18 wrz 2020

"Sprzedawca nie słowny. Dostawa miała być w ciągu 5 dni roboczych. Niestety tak nie było. Nie polecam."


18 wrz 2020

"Niestety,nie polecam. Musiałem poganiać sprzedawce przez spory allegro,to jeszcze nie dostałem tego co zamawiałem. Kupiłem zestaw zeszytów,a dostałem ściepę z różnych rodzajów zeszytów (trzeba było chociaż zadzwonić i poinformować,że nie ma tego co zamawiałem). Rok szkolny się rozpoczną,więc nie miałem czasu reklamować i kupować na nowo.Wytłumaczenie o nadmiarze zamówień jak dal mnie słabe. "


18 wrz 2020

"Towar odesłany za pośrednictwem Allegro. Przekazane zostały wszystkie niezbędne informacje. Towar odebrany przez sprzedającego. Do dnia dzisiejszego sprzedający nie zwrócił środków pieniężnych"


18 wrz 2020

18 wrz 2020

"beznadziejny kontakt ze sprzedawcą, zakup 08/09 dostarczony 17/09, na zapytania co z przesyłką, lakoniczna odpowiedź, na zasadzie kopiuj wklej, i dalej nic nie wiesz "


18 wrz 2020

"Słaba obsługa kupującego, o opóźnieniu przesyłki dowiedziałam się dopiero po założeniu sporu, wtedy też okazało się, że sprzedający nie posiada przedmiotów, które kupiłam. Nie polecam "


17 wrz 2020

17 wrz 2020

"Wysyłka ekspresowa, ale produkt niezgodny z opisem. Zamówilismy na prezent podświetlany globus z drewnianym stojakiem, bo na takim nam bardzo zależało i z tego względu wybraliśmy dany produkt u danego sprzedawcy. Globus przyszedł w kiepskiej wersji plastikowej, brak jakiejkolwiek reakcji ze strony sprzedawcy na zażalenie. "


17 wrz 2020

17 wrz 2020

"Książka okazało się, że jest niedostępna, a aukcja wznowiła się automatycznie - trudno, zdarza się, więc sklep anuluje moje zamówienie i zaczyna się cyrk ze zwrotem pieniędzy. Dopiero otwarcie sporu i interwencja Allegro przyniosły skutek. Radzę omijać szerokim łukiem. Nie polecam."


17 wrz 2020

"Absolutny brak kontaktu telefonicznego. Mega opóźnienia. Po przeczytaniu opinii w Internecie załamałam się, że nie odzyskam pieniędzy. Pomogła dyskusja na allegro. Nie wiem czy towar był zgodny, bo ostatecznie go nie odebrałam a pieniądze zostały zwrócone, ale ostrzegam i nie polecam."


17 wrz 2020

"Kolejny sprzedawca, który sprzedaje rzeczy, których (sądząc po terminie realizacji zamówienia - 7 dni roboczych) nie ma na stanie. Oczywiście wszystko zgodnie z warunkami dostawy. Zalecam studiowanie tychże przed zakupem, może są jeszcze cierpliwi ludzie w tym kraju."


17 wrz 2020

"13 września zamówione, a 17 września i jeszcze nie dostarczone. Jedna odpowiedź sprzedającego że mają dużo zamówień. Informacji na stronie takiej nie było, a dziecko musi tłumaczyć się w szkole brakiem książki. Stanowczo odradzam. Nie przestrzega deklarowanego terminu dostawy."


17 wrz 2020

"Dawno nie wystawiłem negatywa, ale tu muszę. Globus przyszedł - ale nie ten. Po kilku dniach ustaleń - miałem go odesłać - odesłałem na adres widniejący na koncie Sprzedawcy - przesyłka wróciła, jako brak podmiotu pod tym adresem. Po wymianie zdań odesłałem na wskazany adres. Pieniądze zostały zwrócone, ale nie zostały zwrócone koszty przesyłki w kwocie prawie 1/3 wartości przedmiotu (musiałem wysłać przedmiot 2 razy). Na pytanie o zwrot kosztów przesyłki - brak odpowiedzi. NIE POLECAM."


17 wrz 2020

"towar wysłany po moim upomnieniu, czekałam ponad tydzień, zeszyty przyszły zupełnie inne niż zamawiałam. Nie polecam. kontakt ze sprzedającym żaden."


17 wrz 2020

17 wrz 2020

"Nie polecam, jednego z zakupionych przedmiotów nie było, a na pozostałe trzeba długo czekać. Zakup 5 września, paczka wyszła od sprzedawcy dopiero 11 września, w paczkomacie 14 września. Jedyne, co nie zawaliło, to inpost, jak zwykle paczkę doręczyli błyskawicznie (zważywszy, że po drodze był weekend), natomiast KOROB - duży minus. "Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro