Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

czarymarypl firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

26205

thumb down

91

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa klienta

4,9/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 9 lat i 8 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 17:05

Lista ocen


28 maj 2020

"Torba ogólnie w porządku, tylko nie jest tak pojemna jak jest opisywana. na pewno nie zmieści się tam dziecko na wyjazd A co dopiero dziecko z matką! "


25 maj 2020

"Bardzo długi czas wysyłki. Skusiłam się na ciut tańsze książki - czekałam na przesyłkę 2 tygodnie. Jak bym wiedziała ze tak długo to będzie trwało - zamówionym książki w innym miejscu. "


18 maj 2020

"Zakup książki-28,38 zł, 'kup teraz', 'zapłata przy odbiorze osobistym'. Zadzwoniłem, otrzymałem potwierdzenie dostępności - przyjedź, zapłać, odbierz książkę. Miodzio! Na miejscu personel potwierdził transakcję, książka fizycznie też jest ale...Odmówili wydania, przyczyna - brak potwierdzenia przez wewnętrzny system. Chciałem zapłacić kwotę z aukcji (28,38 zł) i odebrać książkę - nie dali, mówiąc, że za te pieniądze mi jej nie sprzedadzą! Wewnętrzny System - czego nie rozumiesz?"


08 maj 2020

"Sprzedający najwidoczniej sprzedał produkt, którego nie miał na stanie, chodzi o książkę "Mamo, chcę kupę". Na maile nie odpisywał, po miesiącu poprosiłam o zwrot pieniędzy. Sprzedający jak rosyjska ruletka, albo trafisz z zakupem, albo nie."

Odpowiedź z dnia 29 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wydłużony czas odpowiedzi na przesłaną korespondencję mailową, spowodowaną ogromną ilością zgłoszeń jakie mieliśmy w okresie przedświątecznym."


06 maj 2020

"Łódka miała być z 3 figurkami co było potwierdzane ze sprzedawca droga mailowa a otrzymałam z 2 figurkami "

Odpowiedź z dnia 29 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności."


05 maj 2020

"Brak możliwości kontaktu ze sprzedającym. "

Odpowiedź z dnia 29 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za wydłużony czas odpowiedzi na przesłaną korespondencję mailową, spowodowaną ogromną ilością zgłoszeń jakie mieliśmy w okresie przedświątecznym."


30 kwi 2020

"Widać, że puzzle były otwierane, opakowanie zewnętrzne całe potargane i pogniecione, bardzo kiepsko zabezpieczone do transportu. "

Odpowiedź z dnia 29 maj 2020

"Poprosiliśmy kupującego o przesłanie zdjęć uszkodzeń, niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Przykro nam, że kupujący nie zareagował na chęć współpracy i wyjaśnienia sytuacji. Paczka mogła być uszkodzona w transporcie i przepakowana przez przewoźnika. Niestety nie jesteśmy w stanie teraz tego ocenić."


30 kwi 2020

"Brak kontaktu, nie odbierają telefonów, bo pandemia, nie odpowiadają na e-mail. Dopiero interwencja ALLEGRO dała rezultaty, w ciągu 2 dni dostałam zwrot pieniędzy. Moje prośby, próby negocjacji, a nawet groźby, nic nie dały. A bardzo chciałam to załatwić bez angażowania ALLEGRO. Nie polecam tego sprzedawcy, szkoda nerwów. Ale polecam korzystanie z pomocy ALLEGRO."

Odpowiedź z dnia 29 maj 2020

"W momencie zakupu, na jednej aukcji z grą znajdowała się informacja o przedsprzedaży pozycji. Zachęcamy kupującego, aby przed zakupem zawsze dokładnie zapoznał się z wystawioną ofertą. Gra nie została dostarczona, gdyż kupujący anulował zamówienie przed dodrukiem zapowiedzianym przez wydawcę. Przykro nam, że kupujący w dobie pandemii okazał brak wyrozumiałości na pracę zdalną, a w związku z tym nieczynną infolinię."


27 kwi 2020

"Gra nie przyszła po miesiącu oczekiwania ."

Odpowiedź z dnia 27 maj 2020

"W momencie zakupu, na aukcji znajdowała się informacja o przedsprzedaży pozycji. Zachęcamy kupującego, aby przed zakupem zawsze dokładnie zapoznał się z wystawioną ofertą. Gra nie została dostarczona, gdyż kupujący anulował zamówienie przed dodrukiem zapowiedzianym przez wydawcę."


22 kwi 2020

"Sprzedający sprzedaje towar, którego nie posiada. Wg aukcji termin wysyłki to 3 dni, po interwencji po dwóch tygodniach dowiaduję się, że po prostu nie mają towaru (aukcja przez cały czas aktywna). Dostałem zwrot pieniędzy, przy czym sprzedający podaje nieprawdziwy powód zwrotu (zwrot towaru). Takim podejściem sprzedający psuje renomę innym oferentom na Allegro."

Odpowiedź z dnia 27 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności. Szkoda tylko, że kupujący wykazał się nieumiejętnością sprawdzenia oferty. Kupujący twierdzi, że aukcja nadal była aktywna, gdyż po kliknięciu w ofertę z DNIA ZAKUPU zawsze pokaże aktywną ofertę. Dopiero po kliknięciu "PRZEJDŹ DO AKTUALNEJ OFERTY" strona pokaże "Sprzedaż zakończona". Bardzo żałujemy, że do odpowiedzi nie ma możliwości dodania załączników."


19 kwi 2020

"Tragedia nie polecam! Wysłali mi książkę pogniecioną i brudną oraz pastę himalaya przeterminowaną. Nie odpisują na wiadomości. Niby super sprzedawca a w rzeczywistości tragedia "

Odpowiedź z dnia 27 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności. Natomiast w takich sytuacjach zachęcamy do złożenia reklamacji. Kupujący jednakże wolał odstąpić od umowy, dokonać zwrotu produktów i wystawić negatywny komentarz. W przyszłości słaniamy do współpracy ze sklepem w celu wyjaśnienia sytuacji."


19 kwi 2020
Odpowiedź z dnia 27 maj 2020

"Bardzo nam przykro, że kupujący nie pozostawił wyjaśnienia dotyczącego wystawienia negatywnego komentarza. Niestety nie wiemy do czego mielibyśmy się odnieść."


18 kwi 2020

"bardzo długi czas wysylki"

Odpowiedź z dnia 21 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia."


18 kwi 2020

"Jeśli ktoś ma duzoooo czasu i cierpliwości można ryzykować ja czekam na moją paczkę z produktami ważnymi dla mnie ponad tydzień choć w opisie było realizacja w 3 dni! "

Odpowiedź z dnia 21 maj 2020

"Czas podany na aukcji przez allegro jest przewidywany, nie gwarantowany. Allegro według statystyk informuje w jakim czasie zazwyczaj wysyłamy zamówienia. Dopiero po wejściu w "szczegóły dostawy i zwrotu" na dole wyświetlała się informacja "Podczas tworzenia tej oferty, sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 10 dni roboczych". Zamówienie zostało wysłane w deklarowanym terminie. "


16 kwi 2020

"sprzedający wystawia towar, którego albo nie ma na stanie albo wydłuża czas realizacji zmieniając sobie to w aukcji. towar był zakupiony 7 kwietnia. dostawa miała być na 10 kwietnia bo taki był czas realizacji. mam nadzieję że tylko szybko odzyskam swoje pieniądze. Nie polecam sprzedajacego próbuje wmówić że to allegro ustawia czas wysyłki"

Odpowiedź z dnia 21 maj 2020

"Czas realizacji zamówienia zależy od deklarowanego czasu na aukcji w MOMENCIE ZAKUPU. W ówczesnym, przedświątecznym czasie mieliśmy mnóstwo zamówień, stąd wydłużone czasy realizacji 7 lub 10 dni roboczych. Przykro, że kupujący nie potrafi zapoznać się z ofertą. Życzymy więcej życzliwości i wiary w ludzi. Allegro - dziękujemy za upomnienie kupującego w związku z nagannym zachowaniem w Dyskusji."


15 kwi 2020
Odpowiedź z dnia 21 maj 2020

"Zamówienie zostało wysłane zgodnie z deklarowanym terminem na aukcji. Przykro nam, że nie uzyskaliśmy od kupującego powodu wystawienia negatywnego komentarza."


14 kwi 2020

"Brak kontaktu. 2 maile w odstępie kilku dni bez odpowiedzi. Czas oczekiwania na wysłanie przesyłki znacznie dłuższy niż deklarowany."

Odpowiedź z dnia 21 maj 2020

"Czas podany na aukcji przez allegro jest przewidywany, nie gwarantowany. Allegro według statystyk informuje w jakim czasie zazwyczaj wysyłamy zamówienia. Dopiero po wejściu w "szczegóły dostawy i zwrotu" na dole wyświetlała się informacja "Podczas tworzenia tej oferty, sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 10 dni roboczych". Zamówienie zostało wysłane w deklarowanym terminie. Przykro nam, że kupujący nie odczytał ze zrozumieniem odpowiedzi na przesłaną korespondencję."


09 kwi 2020

"Zamówienie na allegro, zero kontaktu, spór nic nie daję... Radzę przed zakupem przeczytać komentarze, na temat czasu realizacji zamówienia. Należy uzbroić się w cierpliwość. Beznadziejna próba usunięcia komentarza, od zamówienia do doręczenia tylko 2 tygodnie, co to jest? dno i wodorosty "

Odpowiedź z dnia 15 maj 2020

"Czas podany na aukcji przez allegro jest przewidywany, nie gwarantowany. Allegro według statystyk informuje w jakim czasie zazwyczaj wysyłamy zamówienia. Dopiero po wejściu w "szczegóły dostawy i zwrotu" na dole wyświetlała się informacja "Podczas tworzenia tej oferty, sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar do 10 dni roboczych". Zamówienie zostało wysłane w deklarowanym terminie. Kupujący podważa nawet słowa allegro w sporze (dyskusji), więc pozostałą treść opinii pozostawiamy bez komentarza."


08 kwi 2020

"Nie dostałam zamówionego towaru , ciągle jest "oczekuje na nadanie " , a 7 dni roboczych już minęło ( bo taki był czas oczekiwania na wysyłkę). zero odpowiedzi "

Odpowiedź z dnia 08 maj 2020

"Zamówienie zostało wysłane w deklarowanym na aukcji terminie. Bardzo nam przykro, jednakże opóźnienie w doręczaniu przesyłki przez przewoźnika nie jest uzależnione od sklepu. Zapewne opóźnienie wynika z ogromnej ilości paczek jakie były w doręczeniu w okresie przedświątecznym."


07 kwi 2020

"Sprzedawca nie odpowiadał na wiadomości. Dopiero po utworzeniu dyskusji na Allegro odpisał, ze nie ma towaru, który zamówiłam i zwraca pieniądze."

Odpowiedź z dnia 08 maj 2020

"Najmocniej przepraszamy za powstałe niedogodności."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro