Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

99,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

368

thumb down

2

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

4,9/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 8 lat i 9 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 8:24

Lista ocen


03 lip 2020

"Buty nie dla wrażliwych stóp. Sprzedający nie uznał zwrotu, ponieważ sandały były przeze mnie użytkowane przez niespełna 2 godziny na spacerze. Twarda skóra poraniła mi stopy. Sprzedający uznał, że "Niedopasowanie lub niewygoda użytkowania nie są powodem do uznania reklamacji i jako takie jej nie podlegają". Nie wiem jakim cudem zatem miałam wypróbować obuwie, nie udając się w nich na ulicę. Buty zostały mi odesłanie na mój koszt. Jestem głęboko rozczarowana takim podejściem. "

Odpowiedź z dnia 04 lip 2020

"Szczytem bezczelności jest odesłanie UŻYWANYCH butów jako nowe i żądanie zwrotu pieniędzy. Gdyby nie nasza spostrzegawczość przyjęlibyśmy chodzone buty, których potem nie można byłoby sprzedać. Po to jest reklamacja żeby z niej skorzystać zwłaszcza, że do każdej pary butów Scholl dołączana jest gwarancja, w której opisane jest co jej podlega. Niewygoda lub złe dopasowanie butów do stopy nie podlegają reklamacji, tak stanowi polskie prawo. Klientka miała darmową wysyłkę oraz zwrot."


28 cze 2020

" Buty z wadą, konieczna interwencja Allegro. Nie polecam!"

Odpowiedź z dnia 28 cze 2020

"Butów nie otrzymałem przez to nie mogę podjąć żadnych działań a już otrzymałem ocenę zanim sprawa w ogóle się zaczęła. Klient oczekuje interwencji Allegro jeszcze przed złożeniem reklamacji i wystawił negatywa, pomimo tego, że od samego początku deklaruję gotowość jej załatwienia. "Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro