Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

alphashop_pl firma

98,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

217

thumb down

3

Zgodność z opisem

4,9/5star

Obsługa kupującego

4,9/5star

Koszt wysyłki

4,9/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od roku i 3 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 18:24

Lista ocen


11 wrz 2020

"Klient potraktowany przedmiotowo_ towar słabej jakości."

Odpowiedź z dnia 15 wrz 2020

"Bardzo nam przykro, ale niestety nie zwracamy wpłat za towar zniszczony przez klienta. Po 2 miesiącach od zakupu odesłał Pan używane i prane wielokrotnie getry w oczekiwaniu na zwrot wpłaty. Nie mieliśmy nigdy podobnych zastrzeżeń do tego produktu więc desłaliśmy getry dystrybutorowi do ekspertyzy który potwierdził naszą ocenę i zanegował roszczenia. Pisemną opinie dystrybutora Pan otrzymał. Na przyszłość zalecamy pranie getrów zgodnie z instrukcją na metce. Pozdrawiamy obsługa sklepu."


11 sie 2020
Odpowiedź z dnia 15 wrz 2020

"Serwo sprzedało się kilka chwil wcześniej stacjonarnie. Przepraszamy za tą sytuację, ale mamy na Allegro 26 tysięcy aukcji i pomimo naszych starań aukcja jeszcze wisi kilka minut zanim zostanie zamknięta. Zrobiliśmy zwrot wpłaty i wysłaliśmy maila z przeprosinami. Oczywiście może Pan naszą obsługę oceniać dowolnie, ale ocena kosztów wysyłki których Pan nie poniósł i zgodność opisu produktu którego Pan nie widział jest nieco krzywdząca. Pozdrawiamy."


03 sie 2020
Odpowiedź z dnia 04 sie 2020

"Dzień dobry. Dziwi nas taka ocena braku zgodności z opisem wytawiona po dwóch miesiącach od zakupu, bez jakichkolwiek wcześniejszych zastrzeżeń. Prosimy o informację mailową co dokładnie nie było zgodne z opisem ponieważ sprzedaliśmy ten produkt kilkadziesiąt razy i nikt nie zgłosił podobnych zastrzeżeń. Przesyłka była wysłana w deklarowanym terminie za 0 złotych, wiec 4 gwiazdki także są dla nas niezrozumiałe."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro