Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

WilkStore_com firma

98,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

321

thumb down

4

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

4,8/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 3 miesięcy

Ostatnie logowanie

wczoraj o 22:47

Lista ocen


05 lip 2020

"Telefon otrzymałem 3 tygodnie po terminie ,do tej pory nie otrzymałem faktury(miesiąc od zakupu).Sprzedający w ramach przeprosin sam zobowiązał się dosłać etui na tel.,nie dosłał. W trakcie oczekiwania na tel.nie odbierał tel. Podsumowując nie polecam."


29 cze 2020

"Dokonałem zakupu Iphone 11 w dn 8.06 choć widziałem informację. iż czas real. zam. został wydł. do 4 dni z uwagi na Boże Ciało. W dn 15.06 skontaktowałem się ze sklepem i otrzymałem informację, że sklep nie był w stanie dokonać realizacji mojego zam. jednak uczyni to, maks. w dn. 17-19.06, a w ramach rekompensaty otrzymuję od nich szkło hartowane do iphone11! Zadzwoniłem do sklepu 23.06, powiedziano mi, iż to DPD przetrzymuje przesyłkę od 19.06. Telefon otrzym. 24.06 bez szkła hart. NIE POLECAM"


27 cze 2020

"Telefony sprzedawane jako UŻYWANE - informacja na fakturze, która jest wysyłana po 2 tygodniach od zakupu. Bardzo długi okres oczekiwania (7 dni), sklep nie ma telefonów na miejscu wiec moja prośba o odbiór osobisty została zignorowana. Dodatkowo w ramach rekompensaty za wydłużony czas oczekiwania sprzedawca zobowiązuje się mailowo dodać darmowa szybkę, której później nie ma w przesyłce. "


18 cze 2020

"Sklep wystawia na sprzedaż przedmioty, których fizycznie nie posiada. Data wysyłki przedmiotu była regularnie odkładana w czasie - w efekcie na swoje zamówienie czekałam 2 TYGODNIE!! Jako rekompensatę za czas oczekiwania otrzymałam etui, szkło hartowane, ładowarkę indukcyjną, która nie działa i dodatkowe 6 miesięcy gwarancji na telefon (która opiera się tylko i wyłącznie na wiadomości z informacją o gwarancji, fizycznie nie otrzymałam żadnego papierka z podpisem ani pieczątką sklepu)."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro