Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

KFDOficjalny sklep Marki KFD firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

66494

thumb down

195

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 9 lat i 2 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 8:51

Lista ocen


27 wrz 2020

22 wrz 2020

"Fatalny smak. Żenujące, że tak duża firma wypuszcza jaki smak czekolady. Nie polecam próbować. Smak lody waniliowe był ok, ale to jest masakra. Następnym razem wybiorę konkurencję. NIE POLECAM! "


20 wrz 2020

19 wrz 2020

"Nie dostałem swojego zamówienia, tylko jakieś inne. Obsługa klienta potraktowała mnie jakbym ich okradł, deklarując że ich procedury wyglądają tak że najpierw musza odebrać to co błędnie wysłali, a dopiero później prześlą mi to co realnie zamówiłem. Zero jakiejkolwiek refleksji po zwróceniu uwagi na temat dodatkowego uprzykrzania mi życia przez to że oni popełnili błąd, a ja na tym poczwórnie trace czas, bo musze paczkę nadać, czekać aż dojdzie, wyślą, dojdzie do mnie i iść ją odebrać drugi raz."


18 wrz 2020

"Nie polecam bo odesłałem 2 sztuki zamówienia oryginalne zapakowane pojemniki, a oni teraz wmawiają mi że zwróciłem jeden produkt otwarty. Jak mam udowodnić teraz że odesłałem oryginalny nieotwierany gdy wszystko jest u nich. Uważajcie bo możecie mieć problemy ze zwrotem"


15 wrz 2020

10 wrz 2020

09 wrz 2020

"2 raz jestem niezadowolony z produktu kfd, tym razem kreatyna ma posmak jakiegoś białka truskawkowego czy czegoś takiego, zamiast czystej kreatyny mam coś pomieszane haha. Poprzednim razem przedtreningówka była cała "stwardniała" i żeby coś z niej uzyskać trzeba było ją wyskrobać z pudełka, mało tego po pewnym czasie od brania przedtreningówki dostałem "ataku" nie wiem jak to profesjonalnie nazwać ale przez pół godziny nie mogłem normalnie oddychać, serce bardzo mocno biło. KFD tracicie klienta"


05 wrz 2020

26 sie 2020

25 sie 2020

23 sie 2020

"Otrzymałem inny produkt niż został zamówiony. Napisałem do sprzedawcy ale zostałem zignorowany. Nie polecam tego allegrowicza."


18 sie 2020

"Produkty były źle zapakowane, w skutek czego jedno opakowanie roztrzaskało się w transporcie brudząc pozostałe produkty. Nie dostałem odpowiedzi na reklamację w mailu, więc nie mogę ocenić wysoko obsługi. Reszta ok"


18 sie 2020

14 sie 2020

"Brak kontaktu ze strony sprzedającego i to pomimo prośby wyrażonej w momencie zakupu. Można było po prostu udzielić odpowiedzi, że nie jest możliwa dostawa w oczekiwanym terminie. Sprzedający wybrał opcję "olania" Klienta. Towar zapewne zgodny z opisem- nie mam laboratorium, więc nie sprawdzę..."


13 sie 2020

12 sie 2020

"Prosiłem o smak kreatyny sex on the beach, nikt mnie nie poinformowal że nie jest to możliwe w trakcie realizacji zamowienia. Żebym wiedział to bym nie zamawiał. Ogólnie wysyłka w miarę szybko ale obsługa klienta na zerowym poziomie"


02 sie 2020

"Obrzydliwe, można porównać smak do plastiku po którym Dominik Stokłosa skalał bez skiet. Zdecydowanie nie polecam smaków z kfd."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro