Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Robrat2017 firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

2361

thumb down

3

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa klienta

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 2 lat i 8 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 19:31

Lista ocen


09 kwi 2020

"WSZYSTKO PRZEBIEGŁO POMYŚLNIE - TOWAR SUPER - SPRZEDAWCA WIARYGODNY Z IDEALNYM KONTAKTEM I BARDZO POMOCNY - POLECAM WSZYSTKIM GORĄCO - JA JESTEM ZADOWOLONY NA 150%"


15 lut 2020

12 wrz 2019

"Urządzenie po paru godzinach wyłączyło się. Jako klient indywidualny dokonujący zakupu na odległość miałem prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni. Sprzedający próbował się wykręcić na każdy możliwy sposób. Finalnie urządzenie zostało zwrócone jak również kwota do zapłaty. "

Odpowiedź z dnia 16 wrz 2019

"Klient przyniósł rozpakowany telefon który rzeczywiście się nie włączał. Wykręcanie w tym przypadku to definicja sprawdzenia telefonu w serwisie czy nie nastąpiło uszkodzenie mechaniczne - zalanie. Trwało to trzy dni i zaraz po tym czasie nastąpił zwrot pieniążków. Mimo wszystko dziękujemy za opinię, każda jest dla nas drogowskazem do podnoszenia jakości obsługi. Pozdrawiam. "Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro