Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Niuniolandia firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

2814

thumb down

2

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa klienta

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 10 lat i 3 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 5:20

Lista ocen


02 maj 2020

"Okładka podręcznika miała wyraźne zarysowania. Kostki były ok."

Odpowiedź z dnia 02 maj 2020

"Klient po zakupie na początku lutego wysłał do nas wiadomość "Dzień dobry, w załączniku przesyłam strasznie porysowany podręcznik gracza. Dokonam oczywiście w piątek zwrotu (..). Ewentualnie do piątku czekam na propozycję częściowego zwrotu gotówki za wadliwy produkt/z outfitu." Przesłaliśmy do Klienta informację, że prosimy o zwrot. Dokonamy zwrotu gotówki lub wymienimy na nowy, wg. decyzji klienta. Klient nie przesłał do nas podręcznika."


11 lut 2020

"wysłana zupełne inna gra niż podana w aukcji!!! a zależało nam na tej podanej w aukcji!! Poza tym sprzedawca zwrócił niepełną kwotę.."

Odpowiedź z dnia 23 lut 2020

"Niestety, przez nasz błąd przy kompletacji zamówienia wysłaliśmy inną grę Andrzeja Mleczki. Kupująca nie była zainteresowana wymianą, odstąpiła od umowy. Odstąpienie miało miejsce 3.02, zwróciliśmy środki 7.02. Nie jest prawdą to, że "sprzedawca zwrócił niepełną kwotę". Zwróciliśmy pełną kwotę poprzez PayU. Allegro pomniejszyło tę kwotę ze względu na częściową płatność kuponem z monet. Niestety, nasza prośba do Kupującej o skorygowanie komentarza nie została wysłuchana."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro