Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Markowe_Okulary firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

2010

thumb down

5

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od roku i 8 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 10:25

Lista ocen


14 wrz 2020
Odpowiedź z dnia 14 wrz 2020

"Niestety brak uzasadnienia wystawionej oceny, dlatego ciężko mi się to niej odnieść. Przedmiot zgody z opisem sprzedany w setkach sztuk. Zebrał b. dużo pozytywnych opinii i ocen. Zamówienie złożone 30.09 o 21:07 wysyłka następnego dnia."


27 sie 2020

"Okulary przyszły krzywe "

Odpowiedź z dnia 28 sie 2020

"Okulary wróciły do nas na zasadzie odstąpienia od umowy bez podania przyczyny - żadnych problemów klient nie zgłaszał - gdyby zgłosił okulary byłyby od razu wymienione na nowe. "


08 lip 2020

"Okulary bardzo słabej jakości, po tygodniu całe obeszły z folii, od początku wypadające szkiełko. "

Odpowiedź z dnia 08 lip 2020

"Przykro nam jeżeli taka sytuacja miała miejsce ale nie zgłosił Pan żadnych problemów z okularami tak więc jakakolwiek reakcja z naszej strony nie była możliwa, z odstąpienia od umowy również Pan nie skorzystał. Chętnie pomożemy - okulary objęte są 2 letnią gwarancją - zapraszam do tradycyjnej formy kontaktu :)"


21 cze 2020
Odpowiedź z dnia 21 cze 2020

"Przedmiot sprzedany w pełni zgodny z opisem, żadnych uwag lub ew. problemów klient nie zgłaszał. Okulary wysłane terminowo a o statusie paczki klient był na bieżąco informowany, dlatego nie rozumiem za co ta obniżka oceny przy obsłudze klienta, chyba od tak po prostu. Dobrze że jak koszt wysyłki jest darmowy to gwiazdki są automatycznie na 5 bo pewnie i tu by się coś znalazło do odjęcia. "


01 cze 2020
Odpowiedź z dnia 01 cze 2020

"Niestety komentarz bez uzasadnienia, dlatego ciężko się do niego odnieść. Okulary w pełni zgodne z opisem sprzedane w dziesiątkach sztuk. Klientka odstąpiła od umowy bez podania przyczyny a środki zostały zwrócone."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro