Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

ChronSmarta firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

28770

thumb down

11

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 4 lat i 5 miesięcy

Ostatnie logowanie

dzisiaj o 15:41

Lista ocen


21 wrz 2020

"Cóż mogę napisać. Co prawda zamówiona szybka ochronna przyszła szybko ale instrukcja obsługi nie była do tego modelu. Po założeniu wytrzymała może że 3 dni i prawdopodobnie pękła sama od siebie, pisze prawdopodobnie ponieważ nie przypominam sobie żebym w coś telefonem uderzył lub mi upadł a jestem dość przeczulony na tym punkcie. Towaru nie odsyłałem ponieważ wysyłka stanowi 50%zakupu czyli w 2 strony byłoby 100% także nie warto. "


18 wrz 2020

18 wrz 2020

17 wrz 2020

"Niestety na żywo etui nie wygląda tak dobrze, jak na zdjęciach że strony "


20 lip 2020

"Nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o funkcjonowanie sklepu. Niestety produkty kiepskiej jakości. Zwróciliśmy i dostaliśmy zwrot."


28 maj 2020

05 maj 2020

"Witam nie otrzymałam przesyłki :("


12 lut 2020

26 gru 2019

"Siedem dni od zamówienia dzwonię co jest z moim zakupem. Poinformowano mnie że był problem bo wpłynęły pieniądze ale za wcześniej anulowane zamówienie, (ciekawe kiedy by się zdecydowali wyjaśnić sprawę) więc już jest wyjaśnione i jest realizacjia zamówienia i za dwa, trzy dni będę miał towar. Na drugi dzień dzwoni pani abym podał nr.konta do zwrotu pieniędzy bo etui niema na stanie choć jest na stronie. Kolejnego dnia etui jest dalej na stronie ale za 140 zł a nie 40. Do przemyślenia.Nie polecam"


05 paź 2019

"Nie polecam nic się nie zgadza z zamowienia "


27 wrz 2019

"Szybki do zupełnie innego modelu, sprzedawca uznał niezgodność towaru z opisem dopiero po wysłaniu zdjęć szybki na telefonie, gdyż samo zdjęcie produktu było niewystarczające, choć ewidentnie odbiegało od tego, co proponowano na aukcji. Zwrócono koszty całości zakupu. Wysokie oceny wynikają z "dogadywania się z kupującymi" - przy poprzednim zakupie (na początku wakacji) zaoferowano mi zwrot kosztów przesyłki, jeśli poprawię ocenę kosztów wysyłki."

Odpowiedź z dnia 27 wrz 2019

"Zdecydowaną większość reklamacji uznajemy na podstawie przesłanych zdjęć, choć zgodnie z prawem powinna Pani odesłać towar do nadawcy - myślę, że to duży ukłon w stronę kupujących, bo nie muszą tracić czasu na poczcie.Do każdego zakupy wystawiamy paragon i w momencie zwrotu środków (jak to było w Pani przypadku) wystawiamy dokument księgowy, który musi być podparty dowodem dla Urzędu Skarbowego (w tym przypadku zdjęciem). Dbanie o dobrą opinię w internecie traktuję jako rzecz zupełnie naturalną."Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro