Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Ceramal firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
thumb up

1416

thumb down

5

Zgodność z opisem

5,0/5star

Obsługa kupującego

5,0/5star

Koszt wysyłki

5,0/5star
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki. Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.

Na allegro

od 13 lat i 9 miesięcy

Ostatnie logowanie

wczoraj o 19:57

Lista ocen


29 lut 2020

"Noże nie zgodne ze zdjęciem całkiem innej firmy .Po pierwszym myciu w zmywarce pokazały się plamy rdzy nie polecam"


24 lut 2020

"Deska do krojenia która znajduje się na chlebaku jest zle wykończona przez co w dłoń wchodzą drzazgi"


09 sty 2020

"Są za płytkie świeczka nie jest stabilna ."

Odpowiedź z dnia 24 lut 2020

"Witam, staramy się obsługiwać naszych klientów jak najlepiej. Widać to po naszych komentarzach. Jesteśmy bardzo małą firmą i ciężko na to pracujemy. rozumiem że produkt może nie spełnić oczekiwań, dlatego zawsze można odstąpić od umowy i zwrócić go. Dodatkowo allegro daje możliwość oceny samego produktu. "


17 gru 2019

"Towar źle zapakowany przez sprzedawcę, 3z 6 skrzynek jest uszkodzonych. Folia bombelkowa tylko na dłużym brzegu a nie na krótszym. Stąd uszkodzenia. Niestety zauważyłam to dopiero gdy całkowicie je rozpakowałam. "

Odpowiedź z dnia 17 gru 2019

"Towar jak najbardziej zgodny z opisem (widać po innych komentarzach). Wysyłka po 24h od zakupu, koszt przesyłki kurierskiej standardowy i znany przed zakupem. Przesyłka uszkodzona jak Pani twierdzi przez kuriera. Paczka odpowiednio opakowana i oznaczona taśmą ostrzegawczą Ostrożnie. Informacja o uszkodzeniu przekazana po tygodniu od odebrania paczki, nie możemy po takim czasie uznać reklamacji z tytułu uszkodzenia przesyłki. W odpowiedzi komentarz kupującego. W pełni niezasłużony."


18 lis 2019

"produkt kiepskiej jakości"

Odpowiedź z dnia 24 lis 2019

"Witam, staramy się obsługiwać naszych klientów jak najlepiej. Widać to po naszych komentarzach. Jesteśmy bardzo małą firmą i ciężko na to pracujemy. rozumiem że produkt może nie spełnić oczekiwań, dlatego zawsze można odstąpić od umowy i zwrócić go. Dodatkowo allegro daje możliwość oceny samego produktu. W tym przypadku ocenia Pan obsługę naszej firmy i jak widać po gwiazdkach obsługę ocenia Pan dobrze. Bardzo proszę zatem o usunięcie negatywnego komentarza. Pozdrawiam"Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro