98,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

435

4

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,7/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 10 lat i 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 10:06

Lista ocen

31 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"od czego zacząć od tego sprzedawcy ... żadnych przedmiotów przez 2 tygodnie ... skontaktuj się ze sprzedawcą, który jest agresywny i niegrzeczny! on mnie kłamie, a następnie wysyła przedmioty następnego dnia 2 tygodnie później .. dostaję po 3 tygodniach !! po co płacić za List polecony priorytetowy, gdy nadejdzie 3 tygodnie późno? sprzedawca nie przeprasza !! nie polecam !!!"
Odpowiedź z 31 lip 2018:
"Witam osoba nie poważna kupuję płaci 20 w piątek monety nadane wtorek 4 a wypisuje jakieś głupoty że wysyłka po trzech tygodniach , niestety nie polecam nikomu takiego kupującego i wpisuje go na czarną listę i zgłaszam sprawę do Allegro ."
22 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Gdybym nie domagał się wielokrotnie drogą e-mail i nie podjął dyskusji w panelu dyskusyjnym być może nie otrzymał bym nadal tej przesyłki. Realizacja transakcji po pełnej przedpłacie trwała od 07.03.2018 do otrzymania paczki w II połowie kwietnia. Nie polecam użerania się o swoje."
Odpowiedź z 22 maj 2018:
"Popiersze Pana pierwsza wysyłkę wcięło wyszedłem z inicjatywą że nadam drugi komplety żeby nie musiał Pan czekać na reklamację i rozpatrzenie i za to że zachowałem się w porządku dostaje NEGATYW.Proszę się zastanowić nad sobą i swoją opinią bo zostawia wiele do życzenia."
1 mar 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"monety ok ale czas wysyłki dlugiiii "
5 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Pieniądze wpłacone 23-01 przesyłka dotarła 5-02 i to po wielu mailach z przypomnieniem!!!Opis przedmiotu fatalny niezgodny z rzeczywistością miały być JENERAŁY jak w opisie a otrzymałem GENERAŁY-różnica w cenie katalogowej banknotów!!!Na liczne moje maile otrzymałem dwie zdawkowe odpowiedzi.Gdybym się nie upomniał zapewne nie otrzymałbym zakupionych banknotów.NIE POLECAM i przestrzegam przed sprzedającym."
Odpowiedź z 5 lut 2018:
"Osoba nie poważna każdy przedmiot zawierał opis i zdjecia przedmiot u sprzedanego przedomioty zakupione w 100% z zgodne zakupionymi i nuemerami seri a że kurier tak długo dostarcza przesyłke to już nie moja wina."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro