99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1794

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 11 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 22:03

Lista ocen

25 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Towar niezgodny z opisem. Sukienka ma zupelnie inny ksztalt. Brak odpowiedzi sprzedawcy na zapytanie o zwrot nie polecam!!!!"
Odpowiedź z 25 paź 2018:
"Przepraszam, sukienka ma asymetryczny kształt a faktycznie na zdjęciu nie jest to widoczne, oczywiście bez problemu można zawsze rzecz zwrócić- a my zwracamy pełne koszty. (Ps. Szczegóły w wiadomości e-mail)"
2 lut 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety nie jest to męskie M. Sprzedawca nie podał np. długości rękawa. Bluza bardzo mała, kaptur bardzo płytki. Owszem, podane wymiary zgadzają się (szerokość, długość), ale reszta (rękaw, kaptur) to rozmiar na 13-14 lat lub mniej. Jak czytam "męskie M" - to rozumiem medium dla faceta, dorosłego :) W dodatku bluza bardzo zniszczona, odprute miała kieszenie, dość sprana. Odsyłać nie mam po co, bo koszty wysyłki wyższe niż bluzy. No szkoda, bo ogólnie rzecz fajna wizualnie, te grafiki, kolory."
Odpowiedź z 3 lut 2018:
"Przepraszam najmocniej za pomyłkę w ocenie rozmiaru. Rzecz można bezpłatnie odesłać, a my zwracamy cały koszt zakupów jak Pani wpłaciła. Przesłaliśmy meila w sprawie zwrotu"
16 gru 2017

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Bo to nie jest ten rozmiar bo to jest mniejszy niż to co jest podany i nie jestem zadowolona z tego"
Odpowiedź z 16 gru 2017:
"Przepraszam za pomyłkę w opisie dotyczącą rozmiaru. Prosimy o odpowiedź na przesłanego meila, bez problemu można odesłać rzecz a my zwrócimy poniesione koszty."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro