97,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

180

5

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 12 lat
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 23:03

Lista ocen

29 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"BRAK TOWARU"
Odpowiedź z 29 sty 2019:
"Takie rzeczy się zdarzają przeprosiłem klienta w zamian dostałem negatyw bardzo dziękuje nat-ko negatyw nie uzasadniony brak słów"
12 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Brakuje górna część obudowy. Sprzedawca próbuje odwołać się do wyjaśnienia towarów dokonane przeze mnie przy zakupie. Pisze bezpodstawne negatywne opinie. Trzeba poprawić nadzór nad kompletacją."
12 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"towar nie pasuje do obrazu. przesłany nie w pełnym składzie. towar był zapakowany. spotkałem się w pudełku. nie polecam sprzedającego."
Odpowiedź z 12 gru 2018:
"Towar został wysłany tak jak był wystawiony na allegro,kupujący chciał przycisk start stop z wtyczką której na aukcji w komplecie nie było i fizycznie nie posiadałem.Uważam że komentarz negatywny jest nie słusznie wystawiony.Kupujący nie podjął próby kontaktu żeby wyjaśnić sytuację. Nie polecam współpracy z tym allegrowiczem zakharov1986 bo tacy ludzie nie słusznie zaniżają oceny i komentarze !!!!!!"
29 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedawca nie wskazał w opisie, że urządzenie nie włącza się lub nie zostało przetestowane ... To właśnie robią nieuczciwi ludzie."
Odpowiedź z 30 paź 2018:
"Kupujący wiedział że wystawiam towar na aukcji, w opisie było wyraźnie napisane że radio jest uszkodzone i nie podlega reklamacji, o czym klient został również poinformowany telefonicznie ale uparł się na kupno radia pod warunkiem że cena zostanie zmieniona z 800zł na 500zł na co przystałem. Uważam że negatyw wystawiony jest nie słusznie do zaistniałej sytuacji"
15 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Brak możliwości reklamacji.Brak paragonu. Allegro próbowało pomóc niestety nie pomogło .Sprawę kieruję do sądu pewnie poczekam rok na pieniądze ,ale nie odpuszczę. Nie jestem człowiekiem konfliktowym , ale w tym wypadku sprzedający wykazał się wyjątkowym chamstwem."
Odpowiedź z 3 wrz 2018:
"Kupujący odebrał szybę czołową osobiście i wszystko było dobrze w idealnym stanie, po kilku dniach zadzwonił że szyba jest uszkodzona i chce ją zwrócić. Ja nie mogę brać odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe po sprzedaży przedmiotu. Widocznie osoba, która montowała tą szybę nie zrobiła tego umiejętnie po czym kupujący stwierdził a może uda się oddać i wyciągnąć pieniądze od sprzedającego. !!!!!!!!!!!!!!Nie polecam robić transakcji z tym allegrowiczem!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro