99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

633

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 12 lat i 8 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
18 października 2019 o 21:16

Lista ocen

8 paź 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"NIE POLECAM NIKOMU TEGO SPRZEDAJĄCEGO KUPIŁEM SKRZYNIĘ BIEGÓW,KTÓRA PRZYSZŁA USZKODZONA " PĘKNIĘTA" MECHANIK ZORIENTOWAŁ SIĘ DOPIERO JAK WLAŁ OLEJ. SKRZYNIA PRZYSZŁA POMALOWANA JUŻ TERAZ WIEM CZEMU ŻEBY NIE BYŁO WIDAĆ PEWNIE PĘKNIĘCIA. PYTAM SIĘ TERAZ SPRZEDAJĄCEGO KTO MA ZAPŁACIĆ MECHANIKOWI ZA WŁOŻENIE I WYJĘCIE SKRZYNI BIEGÓW????. SPRZEDAJĄCY JESZCZE DO MNIE POWIEDZIAŁ PRZECIEŻ TO NIE NOWA SKRZYNIA TYLKO UŻYWANA TO JA SIĘ PYTAM JAK UŻYWANA TO MOŻE BYĆ SPRZEDANA USZKODZONA CO ZA TUPET."
19 cze 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Niestety. Towar był nie zgodny z opisem. Mimo zwrotu towaru , nie został on odebrany przez sprzedającego , bo stwierdził że pierwsze towar a potem przelew. Trudno została faktura i moje koszty ponownej wysyłki. Niech mu wałek lekki będzie"
Odpowiedź z 6 lip 2019:
"Przedmiot zwrócony "za pobraniem" bez uzgodnienia to niezgodne z naszym regulaminem. Kilkakrotnie już otrzymaliśmy nie nasz towar bez wymaganych dokumentów. Po odesłaniu przedmiotu i podpisaniu korekty do faktury pieniądze zwracamy na wskazane konto. Przykro nam że Pan nie może tego zaakceptować. Wałek jak najbardziej sprawny i nadal potrzebny do naszej głowicy. Dalej czekamy na zwrot. Życzymy pomyślności."
27 lut 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Towar wystawiony po zakupie okazuje sie uszkodzony ."
Odpowiedź z 25 cze 2019:
"Nie wysłaliśmy przedmiotu. Wtyczka zaworu okazała się uszkodzona w wyniku magazynowania. Poprosiliśmy o usunięcie komentarza. Bezskutecznie. Jeszcze raz ponawiamy prośbę. Za niedogodność przepraszamy."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro