99,7%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1122

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 12 lat i 5 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 09:45

Lista ocen

12 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Nie polecam sprzedający zapewniał że produkt będzie pasował po otrzymaniu okazało się że zaślepka ma inne oznaczenie niż oryginał. Po odesłaniu do sprzedającego sprzedający stwierdził iż uszkodziłem przedmiot i nie chciał zwrócić zapłaty dopiero po założeniu sporu z wielką łaską zaproponował 50% zwrotu. Nie polecam ."
Odpowiedź z 14 mar 2019:
"Część była nowa, oryginalna, wysłana w ciągu dwóch dni - zakupiona na zamówienie w kolorze auta. Kupujący odesłał przedmiot z uszkodzonym mocowaniem. Po czym próbował wmówić, że wysłaliśmy uszkodzoną część. Następna wersja była, że przedmiot uszkodzony został w transporcie mimo to Kupujący nie sporządził protokołu szkody u kuriera. Mogliśmy odesłać uszkodzoną część Kupującemu ponownie, zaproponował zwrot kosztów, zgodziliśmy się na 50% wartości i zwróciliśmy pieniądze na konto."
19 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Korek do modelu jak się okazało sprzed liftingu. W opisie informacja wprowadzająca w błąd (że pasuje do e11 po 1997 ale że była jakaś zmiana to już nie wspomnieli). Odpowiedzią na zarzut, jest że powinienem widzieć że korek ma inny kolor i mocowanie. To jest nieakceptowalne (nie kolekcjonuję korków i mogę uwierzyć w opis z oferty. Propozycja Sprzedawcy, że zwrócą 10 zł jest jak najbardziej okej, ale co mi po tym jak za wysyłkę już zapłaciłem 16. Jak ktoś chce ten korek - oddam za darmo."
Odpowiedź z 20 lis 2018:
"Kupujący powinien wiedzieć co ma kupić. Korek pasuje do modelu E11, po lifcie również występuje w produkcji japońskiej. Oprócz opisu w aukcji jest zdjęcie, które przedstawia sprzedawany przedmiot. Korki różnią się wielkością, mocowaniem i kolorem - nie problem je odróżnić. W tym przypadku Kupujący nie miał zielonego pojęcia co powinien kupić (kupił najtańszy). Kupujący został poinformowany o przysługującym mu prawie do zwrotu. Przed zakupem można zadać pytanie sprzedającemu, do czego zachęcamy."
7 wrz 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Otrzymałem nie ten towar który zamawiałem."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro