100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

6615

2

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 12 lat i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 16:19

Lista ocen

30 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Biała masa była beznadziejna. Kleiła się do palców i po rozwalkowaniu nawet grubiej niż zwykle, popękała. Porażka"
Odpowiedź z 31 paź 2018:
"Jeżeli ktoś ma problem z nadpotliwością dłoni to zalecamy pracować z masą w rękawiczkach. Bardzo nam przykro, że nie było żadnego kontaktu w tej sprawie z Państwa strony, postaralibyśmy się jakoś rozwiązać zaistniały problem. Najwidoczniej wystawienie komentarza w pełni Państwa usatysfakcjonowało. Masa cieszy się bardzo dobrą opinią, tylko trzeba umieć na niej pracować."
14 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety opłatek został źle zapakowany i przez to dotarł połamany. Pudełko w którym był zapakowany było uszkodzone (zgniecione)."
Odpowiedź z 22 maj 2018:
"Bardzo nam przykro, że nie skontaktowała się Pani z nami w żaden sposób z informacją, że przesyłka została uszkodzona w transporcie, mimo iż od doręczenia przesyłki minął miesiąc. W takich sytuacjach bezzwłocznie wysyłamy ponownie produkt, tak aby klient był w 100% zadowolony z zakupów w naszym sklepie, mało tego próbowaliśmy na różne sposoby rozwiązać problem jednakże Pani nie była zainteresowana. W przyszłości proszę się zastanowić nad tym że taki komentarz może być dla kogoś bardzo krzywdzący"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro