99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

9791

7

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 12 lat i 7 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 21:08

Lista ocen

14 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"otrzymałam 3 zupełnie inne książki niż są w opisie ... jestem bardzo zniesmaczona tym zakupem . ponieważ zdublowaly mi się książki które już posiadam w domu . nie polecam "
Odpowiedź z 14 mar 2019:
"Za pomyłkę przeprosiliśmy już Panią w dyskusji. Niestety do tej pory nie wiemy jakie książki Pani otrzymała bo zamiast złożyć normalną reklamacje (pomyłki się zdarzają każdemu a swoje zawsze naprawiamy) dostajemy negatyw i dalej nie wiemy co wysłaliśmy błędnie."
22 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 22 paź 2018:
"Klient odstępuje od umowy, oddajemy mu szybko pieniądze i w zamian dostajemy negatyw bez słowa wyjaśnienia - gdzie tu logika? Poza tym jak można ocenić czas wysyłki na 1 gwiazdkę jak się zrezygnowało z zamówienia przed wysyłką? Obsługa 1 gwiazdką - też nie wiem czemu skoro oddaliśmy pieniądze po 2 dniach roboczych a klientka nie podejmowała prób kontaktu - po prostu wypełniła formularz odstąpienia od umowy."
16 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Paczka, w której przyszły książki w stanie nienaruszonym. Jednak opakowanie z książek, w którym się zdajdowały poobijane i pogniecone. Nie polecam. "
Odpowiedź z 16 paź 2018:
"Komentarz to nie jest miejsce na składanie reklamacji, można to zrobić normalnie mailem. Nie mamy zgłoszenia, zdjęcia, w ogóle nic poza komentarzem do czego można by się odnieść. Poza tym rozumiem, że uszkodzona jest tylko tekturka, która trzyma książki razem bo na zły stan samych książek się Pan nie skarżył. Jeżeli tak było to przepraszamy za uszkodzone opakowanie bo tylko tyle możemy zrobić bez zgłoszenia."
7 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Kupiłam zestaw książek. Pomyliłam sie i chciałam wymienić dwie z nich..... Nie dało się, choc Pan wystawiał je na innych aukcjach. Trudno Anulowałam aukcje zgodnie z prośba Sprzedającego- najpierw nie chciał oddać mi pieniędzy, pomimo tego, że paczka nie została wysłana, a potem nie zwrócił całości. Czekam na Pomoc Allegro. Pan wyżywa się na klientach, nie odbiera telefonu i nie odpisuje. Nie polecam!!!"
Odpowiedź z 8 paź 2018:
"Prawdziwe tu jest tylko to, że zrezygnowano z zakupu. Towar wymienić owszem chciano tylko nie wiadomo na co i nie prosiliśmy o anulowanie zakupu tylko o tego zgłoszenie przez allegro by wiedzieć ile oddać (czy użyto Smarta) i tyle oddaliśmy następnego dnia choć wg prawa mamy 14dni a rezygnacje zgłoszono 8dni temu. Nie wiem w jaki sposób wyżywamy się na klientach skoro podobno nie odpowiadamy na maile i telefony??? Mimo wytłumaczenia wszystkich nasze działań obiecano nam nega i właśnie go dano"
27 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zamowienie zlozone 28/06/18 (czwartek) zaplacone od razu. Wplata otrzymana okolo poludnia. Pocztex Kurier 48. Nadanie 2018-07-02 o 19:00 !!!! Chyba oczywiste jest, ze jesli wybieram przesylke w 48h, a nie ekonomiczna - to zalezy mi na czasie. A nie, zeby mi to wszystko lezalo u sprzedajacego dwa i pol dnia! Tak wiec ocena negatywna. Ksiazki - OK zgodne z opisem i ladnie zapakowane, za co dziekuje."
Odpowiedź z 27 lip 2018:
"Książki kupiono w czwartek po 12:00 więc miały zostać planowo wysłane w piątek. Mieliśmy 1-dniowy poślizg (dni robocze) i kurier pocztowy odebrał je od nas w poniedziałek o 13:00 a już o 23:00 paczka była w Komornikach (o 19:00 to ją zeskanowano na poczcie w Zielonej Górze tuż przed wysyłką - nie mamy na to wpływu). Za 1 dzień (roboczy) opóźnienia przepraszamy ale negatyw z tego powodu to wg nas przesada tak jak i 3/5 gwiazdki za 10zł kosztów wysyłki gdy na poczcie bez opakowania cena to 14,5zł."
22 lip 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zgłosiłem zastrzeżenia do stanu jednej z otrzymanych książek - miała uszkodzony i poplamiony klejem grzbiet okładki. Okazuje się, że według firmy easkir taka książka nie kwalifikuje się do wymiany oraz poradzono mi usunięcie kleju za pomocą wilgotnej ściereczki. Zwróciłem zatem na swój koszt ten rzekomo nowy i pozbawiony wad towar oraz podziękowałem za dotychczasową współpracę. Na koniec jeszcze uwaga do obsługi sklepu - grzbiety książek są klejone na gorąco nierozpuszczalnym w wodzie klejem."
Odpowiedź z 23 lip 2018:
"Zgłoszono uszkodzenie grzbietu przez nadmiar kleju. Odpowiedzieliśmy: "Przykro nam, to czasem się zdarza. Proszę mi powiedzieć czego Pan oczekuje. Ta wada niespecjalnie kwalifikuje się do wymiany książki bo ten klej powinno się dać bez problemu usunąć delikatnie pocierając wilgotną chusteczką." Nie uzyskaliśmy odpowiedzi na to czego klient oczekuje, odstąpiono od umowy. Zwrócono książkę, oddaliśmy pieniądze. Nadmiar kleju został zdjęty (skulany) bez śladu w 30s. Rozpuszczalnik nie był wymagany."
15 maj 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Szczerze mówiąc jestem mocno rozbity, bo: - towar przyszedł dość szybko, - był solidnie zapakowany (można lepiej, ale solidnie), ALE niestety jak na 4 nowe książki, każda z nich mocno zarobiła po grzbiecie. Niektóre wgniecenia są na tyle duże, że górne rogi książek po prostu nie wytrzymały i widać pęknięcia. Na paczce nie ma śladu takiego wgniecenia, więc raczej taki towar już wyszedł. Ja rozumiem, ze się może pognieść, ale przy twardej okładce trzeba się napracować, by taki efekt uzyskać :/."
Odpowiedź z 16 maj 2018:
"Ja nie wiem ale czy to tak trudno jest napisać reklamację do sprzedającego? Nie można podesłać jakieś foty na potwierdzenie? Bez tego to wygląda jak zwykły paszkwil. Sprzedaliśmy kilkaset tych książek i to jest pierwsza skarga na nie i to od razu w komentarzu. Jak mamy się do tego odnieść skoro nikt nam nic nie zgłosił do tej pory?"

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro