98,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

201

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od 11 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 14:28

Lista ocen

21 sie 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Podróba, podtwierdził serwis. Na dolnej części ekranu w czarnym polu dwa prześwity białego światła. Tak nie miało być."
4 cze 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Na aukcji napisane, że wysyłka w 24 godziny. Kupiłem w nocy ze środy na czwartek licząc na szybką wysyłkę. Ale ta trwała ponad 100 godzin, bo towar otrzymałem we wtorek kolejnego tygodnia. Etui jest OK, fajne. Ale szkło to porażka. Niby dopasowane do tego modelu, a ramki na szkle zasłaniają sporo ekranu. Do tego stopnia, że ekran (wyświetlacz) wystaje jeszcze ZA ramkami szkła co wygląda tragicznie....."
20 maj 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Towar zgodny z opisem, jednak miał zostać wysłany w ciągu 24 godzin od zakupu listem poleconym priorytetem (tj. 9 maja br.), a został wysłany tydzień po zakupie przesyłki (15 maja br. - wg monitoringu internetowego oraz naklejce na kopercie), w dodatku przesyłką firmową na którą czekałem kolejne 5 dni, zamiast 2-3 dni tak jak w liście priorytetowym. W ogłoszeniu nie było żadnej wzmianki o braku towaru lub ewentualnych opóźnieniach. Kpina, przyszłym kupującym radzę brać poprawkę na czas dostawy."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro