bobimarket_pl firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

3127

6

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od roku i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 09:43

Lista ocen

24 wrz 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

10 lut 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Niestety produkty bardzo słabej jakości. Teleskop zepsuł się przy pierwszym użyciu. Taśma malarska nie nadaje się do niczego. NIE POLECAM "
25 sty 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Z przykrością muszę stwierdzić, że nie polecam produktów od tego sprzedawcy. Produkty bardzo niskiej jakości. Dysk do szlifierki rozsypał się przy pierwszym użyciu! Świadczy to wybitnie o najniższej jakości produktu. Poza tym włosie w szczotce jest bardzo rzadkie. Na domiar złego produkt zamówiony w piątek a dotarł dopiero w środę.Nie polecam!"
Odpowiedź z 28 sty 2019:
"Nasza subiektywna ocena jest taka. Nie uzyskaliśmy obszerniejszych informacji na temat okoliczności rozsypania się dysku. Ponieważ w rozmowie telefonicznej klient stanowczo zaprzeczył, aby cokolwiek kupował w naszym sklepie. Niestety nie potrafił wyjaśnić kto i w jaki sposób dokonał zakupu na jego dane. Mamy nadzieje że nie jest to kolejny ruch ze strony konkurencji. Co do faktów niezaprzeczalnych to paczkę dostarczono w wtorek. W 24 godziny od nadania paczki."
20 sty 2019

Zgodność z opisem

Koszt wysyłki

Obsługa kupującego

"Niestety taśma nie nadaje się do użycia. Bardzo słaby klej. Folia „gruba” a w rzeczywistości jest niestety cienka. Dość szybka wysyłka lecz nie polecam."
Odpowiedź z 28 sty 2019:
"Nasza subiektywna ocena jest taka. Taśma jest bardzo dobrej jakości,co potwierdzają licznie zadowoleni klienci. Natomiast folia jest jedną z najgrubszych foli malarskich dostępnych na rynku. Przykro nam że nie mogliśmy się skontaktować z kupującym. Niestety podany numer nie istnieje,a konto jest aktywne nie cały miesiąc. Mamy nadzieje że nie jest to atak ze strony konkurencji."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro