czapki_polskie firma super-seller

Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.

Super Sprzedawca

99,8%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

1300

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
Nie wyświetlamy już oceny za czas wysyłki.
Przewidywany czas dostawy zobaczysz na stronie oferty.
NA ALLEGRO OD
od roku i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 22:20

Lista ocen


Zgodność z opisem

Obsługa kupującego

Koszt wysyłki

"Kupiłam 3 żakiety, ale otrzymałam 1 żakiet w innym kolorze, a drugi rozmiar większy.Odesłałam żakiety celem wymiany.Odsyłając musiałam ponieść koszty mimo, iż miałam zwrot za darmo, a to tylko dlatego iż firma nie zamieściła zwrotnej koperty, a w tym opakowaniu co otrzymałam towar nie ma możliwości wykonania zwrotu na poczcie (towar otrzymałam również pocztą). 1 żakiet kupiłam z myślą o uroczystości, niestety przyszły po wspomnianej imprezie.Kontakt ze sprzedającym ok.Ale jednak niesmak pozostał"


Zgodność z opisem

Obsługa kupującego

Koszt wysyłki

"Sweterek przyszedł z dwoma dużymi dziurami!!! Dziwi mnie fakt iż przed wysyłką nie był sprawdzany. Odesłałam i zwrot środków został oddany, ALE NIESMAK POZOSTAŁ. NIE i jeszcze raz NIE POLECAM. "


Zgodność z opisem

Obsługa kupującego

Koszt wysyłki

"Rozmiar marynarki nie odpowiada opisowi, marynarka dwa razy wymieniana i za każdym razem rozmiar nie zgodny z podanym w opisie. Materiał z którego jest wykonany jest ok. "Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro