99,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

593

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
wczoraj o 20:10

Lista ocen

5 sie 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"na towar czekałem 2 tygodnie, gdyż sprzedawca się pomylił przy okazji szantażując mnie , że nie wyśle mi towaru , oczywiście pieniądze dostał od razu !!! 2 dni po dostawie włącznik się zepsuł , zaproponowano mi abym go sam naprawił, poinformowałem że nie mam narzędzia, w tym momencie kontakt się urwał. Po prostu tragedia, NIE POLECAM, wymiana maili mogę na życzenie przedstawić jako dowód "profesjonalizmu" . Trzymajcie się z dala jeśli nie chcecie być traktowani jak wróg albo intruz"
24 sty 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"ADAPTER USB IDE 2.0 SATA 2.5 3.5 CZARNY Adapter przy pierwszym podpięciu spowodował zwarcie, spalił się zasilacz od adaptera i dysk hdd. Na propozycję rozwiązania sprzedający nie odpowiedział. Pozostałe przedmioty nie sprawdzone, mam nadzieje że nie będzie podobnie."
Odpowiedź z 26 sty 2019:
"Kłamstwo na kłamstwie, Złożona reklamacja, gdzie prosiliśmy o dostarczenie towaru na reklamację, kupujący : "Nie będę zwracał, nie mam ochoty się w to bawić" tak więc do kogo ma Pan pretensje. Elektronika ma to w sobie że może przestać działać, sprzedawca jedynie jak może pomóc to zrobić reklamację po czym może np. zwrócić pieniądze lub wymienić towar na nowy."
21 paź 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety kupiona zaciskarka modyfikuje klips przy wtyku (w zły sposób) Wtyk nie trzyma się po włożeniu do portu. Napisałem maila w tej sprawie do sprzedawcy, niestety nie odpisał. Pozostałe rzeczy są OK."
Odpowiedź z 26 sty 2019:
"Umiejętności kupującego związane z zarabianiem końcówek Rj45 są bardzo słabe, zaciskarka z regulacją docisku wysokiej klasy. Sprawdza się tylko w odpowiednich rękach, PRZYKRO nam lecz taka prawda, nie każde urządzenie jest dla każdego. Wystarczy ustawić docisk zaciskarki, przy próbie wytłumaczenia kupującemu, oburzony że on nie musi wszystkiego wiedzieć. ZALECAMY następnym razem skorzystanie z usług instalatora."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro