98,5%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

254

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 6 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 12:36

Lista ocen

21 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Wygrałam aukcję i dostałam email, że aukcja została wystawiona przypadkiem i bluzy nie dostanę... I ofc nice maja mojego numeru konta do zwrotu. Musiałam się upominać o pieniądze. "
1 mar 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Niestety NEGATYW. Sprzedający wystawia licytacje przedmiotu, którego nie posiada. Bardzo cieszyłam się, że bede miała możliwość kupna bluzy, niestety sprzedający nie zamknął nawet aukcji...o braku przedmiotu poinformował mnie zaraz po wygranej licytacji...przykro"
Odpowiedź z 2 mar 2019:
"Po pierwsze jestem zdania, że za taką sytuację nie powinno być negatywnego komentarza, po drugie nie czekała Pani na zakończenie aukcji tylko ja ją zakończyłem przed czasem aby własnie nie było sytuacji gdzie sprzedaje towar którego już nie mam, niestety nie zwróciłem uwagi na to że ktoś już zalicytował, powinienem usunąć ofertę i wtedy dopiero zakończyć licytację. Niemniej jednak widać Pani bardzo zależało na naszej bluzie, więc zapraszamy na inne nasze aukcje."
9 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Sprzedawca wystawił aukcję, a kiedy zakupiłem przedmiot i przelałem pieniądze okazało się, że przedmiot został już sprzedany. Uważam, że jest to bardzo nie w porządku. Na plus szybki zwrot pieniędzy."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro