98,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

148

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 19:57

Lista ocen

21 kwi 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Zakupiłem, sprzedający nie śmiał wysłać przedmiotu tłumacząc się że produktu nie wyśle po wygranej aukcji za taką cenę, nie pierwszy pseudo błąd tego sprzedającego co można wywnioskować po komentarzach."
Odpowiedź z 23 kwi 2019:
"Kupujący zapomniał wspomnieć, że wykorzystał błąd na aukcji i "zakupił" przedmiot (wart kilkaset złotych) za 1 zł (problem ten dotknął wielu naszych aukcji jak i wielu innych firm na allegro). Kupujący był świadomy zbyt niskiej ceny i zamiast jak porządny człowiek napisać/zadzwonić do nas, aby o tym poinformować (za co zostałby wynagrodzony), wolał próbować wyciągnąć od nas towar niemal za darmo. Takie zachowanie jest skrajnie naganne i nie powinno mieć miejsca w relacjach międzyludzkich..."
14 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"Dzień po zakupie otrzymałem maila, że jednak towaru nie posiadają. Z logicznego punktu widzenia nie wystawia się na sprzedaż towaru, którego się nie posiada, tymczasem w firmie DYSTROL takie rzeczy jak widać są możliwe. Jeśli nie chcesz się przejechać na zakupie, to tam nie kupuj drogi Allegrowiczu. Naganna obsługa klienta, nie polecam !"
Odpowiedź z 14 gru 2018:
"Kupujący otrzymał informację tego samego dnia (po paru godzinach od zamówienia) wraz z obszernymi wyjaśnieniami, w tym m.in: "Szczególnie z obawy, że mógł Pan dokonać zakupu "świątecznego", to nie chcemy blokować Pana środków przez okres oczekiwania na dostawę. W tym momencie dokonałem zwrotu wszystkich wpłaconych przez Pana środków oraz będę nadal monitorował temat, aby niezwłocznie po pojawieniu się gry na stanie o tym Pana poinformować"."
28 lis 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

"OBŁUDNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KANCIAŻ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W OPISIE AUKCJI JEST INFORMACJA O ZAKUPIE 6 SZTUK ZABAWEK, A OTRZYMAŁAM JEDNĄ!!!!!!!!!!!! BRAK KONTAKTU ZE SPRZEDAJĄCYM- NIE ODPISUJE NA @, CIEZKO ZNALEŚĆ DO PANA NR. TEL. JAK JUZ GO ODNALAZŁAM- OKAZUJE SIE, ZE PROWADZI DWIE FIRMY O TEJ SAMEJ NAZWIE, A INNYM CHARAKTERZE. TELEFONÓW OCZYWIŚCIE TEZ NIE ODBIERA. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Odpowiedź z 4 gru 2018:
"Brak nam słów na takie zachowanie... Pani najpierw wykorzystuje błąd na aukcji (jako osoba profesjonalnie zajmująca się opieką nad dziećmi nie mogła nie wiedzieć, że 6 markowych drewnianych zabawek nie kosztuje 15 zł), później po 1 dniu braku odpowiedzi na maila wystawia negatywny komentarz nazywając kogoś obłudnikiem i kanciarzem. Mimo, że chcieliśmy polubownie i na swój koszt wymienić otrzymaną zabawkę na faktyczny zestaw 6 zabawek kupująca dalej brnęła w pomówienia i zrezygnowała z zakupu."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro