98,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach

185

3

ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 2 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 02:27

Lista ocen

12 lut 2019

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 12 lut 2019:
"Bardzo Nam przykro, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań. Nie rozumiemy, dlaczego wystawili Państwo negatywny komentarz. W jakim aspekcie zakupiony produkt nie jest zgodny z opisem? Dlaczego czas wysyłki ocenili Państwo na 3 gwiazdki, skoro otworzyli Państwo wiadomość z kodem dokładnie 11 minut po wciśnięciu "Kup Teraz" ? Obsługa kupującego 1/5 gwiazdek - na jakiej podstawie? Nie kontaktowaliście się Państwo z nami w żaden sposób. Niemniej, życzymy więcej cierpliwości w życiu."
4 gru 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 4 gru 2018:
"Kupujący bardzo wulgarny i chamski. Woli wystawić negatywny komentarz, zamiast uzyskać pomoc w rozwiązaniu problemu po stronie klienta lub otrzymać zwrot gotówki. Na natychmiastowo odesłaną wiadomość dotyczącą problemu - nie odpowiada. Przykro nam, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Życzymy więcej cierpliwości i mniej konfliktowego podejścia do ludzi. Poniżej w linku znajdziecie Państwo coś, co rozwieje Państwa wątpliwości: imgur(.)com/a/MesbIMA"
6 cze 2018

Zgodność z opisem

Czas wysyłki

Koszt wysyłki

Obsługa klienta

Odpowiedź z 6 cze 2018:
"Kupujący składa reklamację, na którą później nie odpowiada (problem z uruchomieniem pliku na komputerze, gdzie nikt nie zgłaszał nic podobnego), a na samym końcu wystawia negatywny komentarz. Nie polecam."

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro